ارگاسم دروغین به معنی نمایش دادن برخی رفتارهای صوتی، کلامی و عملی است که حاکی از رسیدن به ارگاسم هستند؛ ولی در واقع ارگاسم برای فرد رخ نداده و فرد آگاهانه این عمل را انجام می دهد. به علت اینکه ارگاسم در زنان عموما نشانه بیرونی مثل خروج مایع منی که در مردان رخ می دهد را ندارد؛ زنان راحت تر و بیشتر از مردان به ارگاسم شدن وانمود می کنند. ارگاسم در مردان با خروج آب منی مشخص می شود اما گاهی حتی ممکن است با خروج آن فرد احساس ارگاسم را تجربه نمی کند. معمولا پنهان کردن ارگاسم در زمانی که مردان از کاندوم استفاده می کنند بیشتر نمایان می شود و تظاهر دروغین برای رسیدن به ارگاسم خود را نشان می دهد. در صورتی که روند ارگاسم نمایشی ادامه داشته باشد، به تدریج به بی میلی جنسی و سردی در روابط زوجین منجر می شود.

فواید ارگاسم برای سلامتی

یکی ازهورمون های ازاد شده به هنگام ارگاسم، اکسی توسین نام دارد. بعضی از پژوهش ها نشان می دهد که این هورمون میتواند از خصوصیت های محافظتی دربرابر سرطان ها، به ویژه پیش گیری از سرطان پروستات در آقایان و بیماری های قلبی برخوردار باشند.

همینطور مشخص شده است که اکسی توسین و دیگر اندورفین هایی که در طی ارگاسم در بدن مرد و زن ازاد می شوند، بعنوان ارامش بخش عمل می کنند.

طولانی مدت بودن زمان رابطه جنسی

طولانی بودن زمان رابطه جنسی میتواند تبدیل به عاملی آزاردهنده برای زنان شود؛ بعضی از آنها برای پرهیز از آن و یا تمام کردن سریعتر آن وانمود به ارگاسم دروغین می کنند.

ایجاد احساس نرمال و طبیعی بودن رابطه

رابطه جنسی طبیعی به رابطه ای گفته می شود که در ان هر و طرف لذت برده و به ارگاسم برسند. هنگامی که زنی حس می کند رابطه جنسی شان به علت ارضا نشدنش از شرایط طبیعی خارج شده است به دروغ می گوید ارضا شده است.

خود ارضایی

خودارضایی یکی دیگر از عواملی است که اشخاص برای رسیدن به ارگاسم انجام میدهند و برای جلوگیری از فهمیدن همسرشان از این جریان تظاهر به ارگاسم دروغین می کنند.

دردناک بودن رابطه

گاهی وقت ها دردناک بودن رابطه جنسی برای شخص منجر به جعل ارگاسم می شود تا سریعتر از آن رهایی یابد.

جلوگیری از خیانت

زنانی که می دانند ممکن است شوهرشان به طرف روابط خارج از زناشویی کشیده شوند تلاش می کنند با هر راهی که شده رابطه خویش را گرم نگه دارند بیشتر این زنان گرم نگه داشتن رابطه زناشویی را راهی برای نگه داشتن شوهرشان در چهارچوب خانه می دانند به همین علت ناخشنودی و عدم ارگاسم شان را از همسرشان مخفی می کنند و اظهار به رضایت می کنند.

جذابیت به ارگاسم رسیدن برای همسر

به ارگاسم رسیدن شما میتواند برای شریکتان بسیار جذاب بنظر برسد. امکان دارد برای جذاب تر بنظر رسیدن به این کار مبادرت بورزید یا بترسید که به مقدار کافی خوب بنظر نرسید.

راه های شناخت ارگاسم دروغین

- چنانچه در زمان رابطه همسر شما صداهای غیر طبیعی یا کلمات و جملات تکراری را شبیه آنچه در فیلم ها مشاهده می شود از خود نشان داد آگاه باشید که احتمال این که تظاهر به ارگاسم دورغین می کند زیاد است.

- نفس نفس نزدن در زمان رابطه ی جنسی علامت دیگری از ارگاسم ساختگی در زنان است.

- عدم هماهنگی بین صداهایی که زن تولید می کند و حرکات بدن و انجام رابطه یکی دیگر از مغایرت های مهم هست. به عنوان مثال این که رابطه ی جنسی شما تمام شده و او هم چنان صداهایی را تولید می کند.

- در ارگاسم واقعی ماهیچه های داخل پا و واژن تنگ می شود و زمانی که آلت شما در واژن باشد این تنگی را به خوبی متوجه می شوید اگر چنین حس نداشتید مطمئن باشید که ارگاسم دروغین است.

- نکته ی دیگری که در خصوص نفس نفس زدن در رابطه ی جنسی برای زنان وجود دارد این است که چنانچه مشاهده کردید این نفس نفس زدن ها بسیار شدید است و همینکه شما دیگر ادامه ندادید قطع می شود یقین بدانید که این یک ارگاسم مصنوعی است.

ارگاسم دروغین در زنان

بنابراین از هر فرصتی که پیش می آید استفاده نموده و به همسر خویش بفهمانید که تمایل دارید در حین رابطه جنسی چه حرکاتی را بکار ببرد و چه ایده هایی برای اینکه هر دو به اوج لذت جنسی برسید دارید.

بر اساس تحقیقات به عمل آمده در خصوص ارگاسم خانم ها از هر ۱۰ زن ۸ نفر از روش رابطه جنسی واژینال خالی به ارگاسم نمی رسد.

بنابراین امکان دارد به سایر روشها مثل رابطه جنسی دهانی، رابطه مقعدی یا استفاده از وسایلی مثل ویبراتور روی آورند.

تحریک کلیتوریس و انواع گوناگون لمس سبب می شود که زن بهتر به ارگاسم برسد.

با انجام دادن این موارد میتوانید مطمئن شوید که نیازی به ارگاسم ساختگی نیست چون میتوانید با چند حرکت ساده همیشه به ارگاسم برسید.

از شوهرتان درخواست کنید اطلاعات خود در مورد اندام های جنسی زن افزایش دهد تا بهتر بتواند شما را به ارضای جنسی برساند

این را هم فراموش نکنید که شما همواره میتوانید بدون رسیدن به ارگاسم هم یک رابطه جنسی رضایت بخش داشته باشید و از آن بدون ارگاسم ساختگی لذت ببرید.


 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۳۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: