پژمان بازغی بازیگر کشورمان به همراه همسرش مستانه مهاجر شب گذشته 18 اسفند 1396 مهمان برنامه شد و ماجرای جالب آشنایی و ازدواجش را در برنامه دورهمی تعریف کرد.

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 18 اسفندماه 1396 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر از هنرمندان کشورمان بود.

پژمان بازغی بازیگر کشورمان به همراه همسرش مستانه مهاجر مهمان برنامه دورهمی شد و از اتفاقات زندگی مشترک و زندگی هنری شان در این برنامه صحبت کردند.

پژمان بازغی که یکبار دیگر مهمان برنامه دورهمی شده بود ، اینبار با همسرش در این برنامه حضور پیدا کرد و به گفتگو با مهران مدیری نشست. مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی این روزها به عنوان تهیه کننده فیلم سینمایی اسرافیل را روی صحنه دارد و همین بهانه ای شد تا با حضور در برنامه دورهمی درباره فیلمش صحبت کند.

پژمان بازغی و همسرش هم سن هستند

مهران مدیری صحبت با پژمان بازغی و همسرش را با طرح سوالات حرفه ای آغاز کرد و پرسید :کدام موفق تر هستید و کدام در این حرفه قدیمی ترید که مستانه مهاجر گفت :به نظرم هر دوی ما موفق هستیم و هرکدام در مسیر خودمان ولی پژمان چندماهی کارش را زودتر از من آغاز کرده است . پژمان کارش را از سال 71 در مرکز گیلان آغاز کرد و من از سال 72 به وارد این حرفه شدم و در این بین پژمان بازغی به هم سن بودن با همسرش اشاره کرد و گفت من متولد مرداد 1353 هستم و همسرم اردیبهشت 53 و در واقع دو ماه از من بزرگتر است.

 

مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی درباره نحوه ورودش به دنیای تدوین گفت :من هنر را دوست داشتم اما خیلی اتفاقی وارد این حرفه شدم و توسط یکی از اقوام معرفی شدم اما در دانشگاه تدوین خواندم و از ابتدا تصمیم داشتم که کارگردان شوم اما فعلا که تا مرحله تهیه کنندگی پیش رفته ام. من روحیه قدرت طلبی دارم و دوست دارم همیشه تاثیرگذار باشم ، برای همین موضوع تهیه کنندگی را انتخاب کردم.

پژمان بازغی و همسرش

 

پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر در برنامه دروهمی

ماجرای قدرت طلبی خانم مهاجر باعث شد تا مجری دورهمی درباره قدرت طلبی در زندگی از او سوال کند که گفت :من در زندگی هم قدرت طلب هستم اما از نوع خوبش ، چون پژمان اغلب اوقات نیست تقریبا مدیریت زندگی با من است .

در این بخش از گفتگو ماجرای سخت بودن حرفه بازیگری مطرح شد و پژمان بازغی از سختی های این حرفه گفت و قصد داشت که مهران مدیری را متقاعد کند که بازیگری یکی از سخت ترین شغل های دنیا است.

مهران مدیری درباره اختلاف نظر آقای بازیگر و همسرش پرسید که خانم مهاجر گفت:اختلاف نظرها گاهی باعث مشاجره شغلی میشود اما مشاجره خانوادگی اصلا. من و پژمان مساله کار و زندگی را به خوبی از هم تفکیک کرده ایم و حتی سر صحنه اسرافیل واقعا من فقط خانم مهاجر بودم و پژمان فقط آقای بازغی ، حتی دستمزد هم برای این کار مانند بقیه درنظر گرفتیم.

ماجرای عاشق شدن و ازدواج پژمان بازغی و همسرش

مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی درباره ماجرای عاشق شدن و ازدواجش گفت :من اصلا پژمان بازغی را دوست نداشتم و به نظرم اصلا بازیگر خوبی نبود و وقتی او را میدیدم اصلا حس خوبی نداشتم. در یک جشنواره هم من و هم پژمان فیلم داشتیم و هر دو در آنجا حضور داشتیم . وقتی من مشغول صحبت با دوستم بودم پژمان برای صدا زدن آن دوست مشترک نزد ما آمد و دوستم ما را به هم معرفی کرد و به پژمان گفت خانم مهاجر تدوین گر است و پژمان به شوخی گفت :تدوین تیزر میکنید و این خیلی برای من گران تمام شد و با خودم گفتم پس حس بدم به این بازیگر بیخود نبوده و گفتم مگر فیلم تو دست من نیوفتد آقای بازغی . اما پایان این ماجرا خوش بود و ما سال 84 با هم ازدواج کردیم و دخترمان نفس 10 سالش است.

پژمان بازغی

پژمان بازغی در کنار همسرش مستانه مهاجر

مجری دورهمی از پژمان بازغی و همسرش خواست نقط ضعف یکدیگر را بگویند که پژمان بازغی گفت :نقطه ضعف مستانه این است که زیاد کار میکند و من دوست دارم حالا که دخترمان در اوایل سن بلوغ است بیشتر کنار او باشد و مستانه مهاجر عصابنی شدن زیاد همسرش در ترافیک را مهم ترین نقطه ضعف او دانست .

در بخشی از این گفتگو مهران مدیری به مثلث سام درخشانی ، کامبیز دیرباز و پژمان بازغی اشاره کرد و درباره این دوستی پرسید که آقای بازیگر گفت :بله من و سام و کامبیز از سال 75 با هم دوست هستیم و این دوستی هنوز هم ادامه دارد اما شاید زندگی متاهلی آن را کمی کمرنگ تر کرده باشد ما همچنان پابرجاست.

در ادامه صحبت های پژمان بازغی و همسرش در برنامه دورهمی ، مهران مدیری درباره کارهای خیر آقای بازیگر و همسرش صحبت کرد و مستانه مهاجر در تکمیل این صحبت گفت :ما به یک خیریه برای بچه های معلول کمک میکردیم و در حال حاضر از پولی که از فروش بلیت فیلم اسرافیل به دست می آوریم به دنبال آزاد کردن زندانی های غیرعمد خانم هستیم و تابحال سه مادر زا آزاد کرده ایم و امیدواریم که بتوانیم در این کار خیر بیشتر و بهتر پیش برویم.

درخواست جالب پژمان بازغی از مهران مدیری

پژمان بازغی در بخش های پایانی این گفتگو به برنامه کودک شو که با اجرای خودش در شبکه نسیم درحال پخش است اشاره کرد و از مهران مدیری درخواست کرد که به برنامه آنها بیاید . این درخواست با تعجب و خنده مهران مدیری همراه بود و گفت :این برنامه برای کودکان است و کودک های من الان از خود من هم بزرگتر شده اند .

پژمان بازغی

پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر

شوخی مهران مدیری با پژمان بازغی باعث شد تا او درخواستش را به نحو دیگری مطرح کند و از مهران مدیری برای حضور در فینال کودک شو و برای تقدیم جایزه صحبت کند و در پایان مستانه مهاجر جایزه شید را که برای فیلم اسرافیل گرفته بود به موزه برنامه دورهمی تقدیم کرد و در پایان برنامه نفس دختر پژمان بازغی و همسرش با دسته گل و هدیه روی صحنه آمد و روز مادر را به مادرش تبریک گفت.

 

بیوگرافی پژمان بازغی:

نام: پژمان بازغی

زمینه فعالیت:  سینما و تلویزیون

تولد: ۱۹ مرداد ۱۳۵۳

۱۰ اوت ۱۹۷۴ ‌تهران

پیشه: بازیگر

همسر: مستانه مهاجر (ازدواج ١٣٨۶)

فرزند: نفس (تولد ١٣٨٧)

پژمان بازغی,بیوگرافی پژمان بازغی,عکس پژمان بازغی

تصاویر پژمان بازغی

زندگی شخصی پژمان بازغی:

پژمان بازغی، متولد 19/5/1353 در یک خانواده 5 نفره در تهران به دنیا آمده است. اصل و ریشه خانوادگی اش به شمال ایران و به شهر لاهیجان بر می گردد. در دوران کودکی به واسطه شغل پدرش در شهرهای مختلف زندگی کرده و تجربیات زیادی را بدست آورده است.

پژمان بازغی پس از تولد 4 سال در تهران و در منازل سازمانی نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران زندگی کرده و همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی ایران به شهر رشت می رود. با شروع جنگ و اعزام پدرش برای محافظت مرزهای آب ایران و خلیج همیشگی فارس به بوشهر رفته. با پایان جنگ به تهران باز می گردد. 

برادران پژمان بازغی:

ما سه برادریم، من پسر دوم خانواده هستم، پیام برادر بزرگتر و پرهام برادر کوچکتر؛ جالب اینکه هر سه‌ ما در دانشگاه امیرکبیر درس خواندیم. پیام در رشته مهندسی شیمی، صنایع غذایی خواند و پرهام در دانشگاه امیرکبیر، مهندسی صنایع خوانده است.

پژمان بازغی,بیوگرافی پژمان بازغی,عکس پژمان بازغی

جدیدترین تصاویر پژمان بازغی

ورزش مورد علاقه پژمان بازغی:

پژمان بازغی یک ورزشکار همه فن حریف است، خیلی کم بسکتبال بازی کرده، فوتبال و والیبال را به صورت حرفه‌ای ادامه داد و مدتی هم اتومبیل‌رانی... «ورزش جایگاه مهمی در زندگی افراد دارد، عشق من به ورزش، بیشتر بر می‌گردد به تماشای مسابقه فوتبال، همان طور که می‌دانید عضو تیم‌های والیبال و فوتبال هنرمندان هستم. معمولا برای دیدن بازی‌های ملی به ورزشگاه آزادی میروم و این عشق تا آنجا بود که در کوران رقابت‌های جام‌جهانی 2006 آلمان، همراه تیم ملی فوتبال دو هفته در فرانکفورت آلمان بودم.

تیم ملی فوتبال ایران عشق منه! با فوتبالیست‌های زیادی هم دوستم، مثل عابدزاده، دایی، جمشیدی، کریمی و... اگر به یاد داشته باشید برای افتتاح رستوران عابدزاده هم رفته بودم.» پژمان بازغی می‌گوید: «ای کاش مسئولین آموزش و پرورش به ورزش مدارس بیشتر رسیدگی کنند.» اما شروع ورزش: «در مدرسه با فوتبال و والیبال ورزش را آغاز کردم و البته کمی هم بسکتبال...»

پژمان بازغی,بیوگرافی پژمان بازغی,عکس پژمان بازغی

عکس پژمان بازغی و  سام درخشانی

تیم مورد علاقه پژمان بازغی

من و کامبیز دیرباز، از طرفداران پـرسپولیس هستیــم، داریوش مصطفوی مدیرعامل باشگاه هم لطف کرد و ما را جزو اعضای افتخاری باشگاه پرسپولیس کرده، پیراهن شماره 53 پرسپولیس را به من و شماره 54 را به کامبیز دیرباز اهدا کرد.

ازدواج پژمان بازغی:

همسرم «مستانه مهاجر» از تدوین‌گرهای سینمای ایران است که اصولا تدوین‌گر فیلم‌های مستند است اما در عرصه سینما، فیلم‌های بمانی داریوش مهرجویی، سفر قندهار، آتش‌بس تهمینه میلانی، زن‌ها فرشته‌اند، کلاغ پر، کنعان، خواستگار محترم و مهمان،وصل مستان و چند فیلم دیگر را که حضور ذهن ندارم، تدوین‌گری کرده اما می‌دانم پرونده کاری‌اش از من شلوغ‌تر است. پژمان بازغی و مستانه مهاجر سال ١٣٨۶ در یک فضای سینمایی با یکدیگر آشنا شدند و این آشنایی منجر به ازدواج شد. حاصل این ازدواج هم یک دختر کوچک به نام «نفس» است.

پژمان بازغی در مورد ازدواجش میگوید: ازدواج من هم منطقی بود و هم عاشقانه، زیرا هر کسی که بخواهد با یک بازیگر ازدواج کند باید از تمامی مشکلات این کار مطلع باشد و از آن جایی که مستانه مهاجر، همسرم نیز در این عرصه فعالیت می‎کند و از نزدیک دشواری‎های کار ما را می‎داند، ازدواج‎مان منطقی‎تر بود.

پژمان بازغی,بیوگرافی پژمان بازغی,عکس پژمان بازغی

عکس پژمان بازغی و همسرش

دختر پژمان بازغی:

دختر پژمان بازغی نفس در سال ١٣٨٧ متولد شد. دخترم آزاد است هر رشته‌ای را که دوست دارد انتخاب کند، منتهی در کمال دانش و آگاهی، دلم می‌خواهد دخترم دنیا دیده شود و با کشورهای مختلف جهان آشنا شود، اگر دوست داشت در سینما باشد، من مخالفت نمی‌کنم.

پژمان بازغی,بیوگرافی پژمان بازغی,عکس پژمان بازغی

پژمان بازغی و دخترش نفس

زندگی هنری پژمان بازغی:

پژمان بازغی پس از قبولی در دانشگاه آزاد در لاهیجان برای تحصیل رشته مهندسی معدن به آنجا بر می گردد و از همانجا با سینما آشنا می شود. در سال 1373 با ورود به سینمای جوانان مرکز گیلان در اولین فیلمش با نام اعتراف ساخته مجید زیم خواه باز می کند.

پس از آن پژمان بازغی به استخدام آژانس دوستی در می آید و به مدت 2 سال همراه بازیگران خوب این مجموعه علی تاخصوص مرحوم حسین پناهی به ایفای نقش می پردازد. بعد از آژانس به سراغ جوانی مجید قاریزاده می رود و با مسعود جعفر جوزانی به بلوغ می رسد پس از آن به گروه ویژه مهرداد خوشبخت می پیوندد و گمگشته اش را با رامبد جوان پیدا می کند.

پژمان بازغی همراه سیروس مقدم با دریایی ها سفر می کند و در سال 80 برای نجات دختری در قفس با قدرت الله صلح میرزایی همراه می شود پس از آن به دوئل با استاد بزرگوارش احمدرضا درویش می پردازد و با تارا و تب توت فرنگی سعید سهیلی و سربازهای جمعه کیمیایی کارش را به پایان می رساند. پس از سایه آفتاب ، نفس تازه می کند و در حال حاضر نیز با سامان مقدم برای سال آینده نفستو حبس کن را آماده می کند. برادر کوچکترش هم علاقه زیادی به این پرده نقره ای دارد و در 2 فیلم پسران مهتاب و شب برهنه سعید سهیلی بازی کرده است.

مجری گری پژمان بازغی:

پژمان بازغی بعنوان مجری در برنامه چند درجه حضور داشته است. برنامه‌ ای که به سرگرمی‌ های هیجان انگیز و کم شناخته شده در ایران می‌ پرداخت و همچنین بعد از داریوش فرضیایی، به عنوان مجری برنامه سال تحویل ۱۳۹۶ شبکه دو سیما معرفی شد. پژمان بازغی در برنامه مسابقه ای کودک شو شبکه نسیم نیز مجری محبوبی است.

پژمان بازغی,بیوگرافی پژمان بازغی,عکس پژمان بازغی

پژمان بازغی در برنامه کودک شو

سینما

- اعتراف (مجید فهیم‌خواه، ۱۳۷۳-۱۳۷۵)

- جوانی (مجید قادری‌زاده، ۱۳۷۶)

- بلوغ (مسعود جعفری‌جوزانی، ۱۳۷۷)

- دختری در قفس (قدرت‌الله صلح‌میرزایی، ۱۳۸۰)

- دوئل (احمدرضا درویش، ۱۳۸۱-۱۳۸۲)

- سربازهای جمعه (مسعود کیمیایی، ۱۳۸۲)

- تارا و تب توت فرنگی (سعید سهیلی، ۱۳۸۲)

- کافه ستاره (سامان مقدم، ۱۳۸۴)

- ریسمان باز (مهرشاد کارخانی، ۱۳۸۶)

- خواب لیلا (مهرداد میرفلاح، ۱۳۸۷)

- خاطره (نادر طریقت، ۱۳۸۸)

- فاصله (کامران قدکچیان، ۱۳۸۸)

- تهرون (نادر تکمیل همایون، ۱۳۸۸)

- ندارها (محمدرضا عرب ۱۳۸۹)   

- مرگ کسب و کار من است (امیر ثقفی، ۱۳۸۹)

- اینجا شهر دیگری است (احمدرضا گرشاسبی، ۱۳۹۰)

- ساعت شلوغی (آرش معیریان، ۱۳۹۰)

- نازنین (مهدی گلستانه، ۱۳۹۲)

- دو ساعت بعد مهرآباد (علیرضا فرید، ۱۳۹۲)

- انارهای نارس (مجیدرضا مصطفوی، ۱۳۹۲)

- خنده‌های آتوسا (علیرضا فرید، ۱۳۹۳)

- این سیب هم برای تو (سیروس الوند، ۱۳۹۳)

- ناهید (آیدا پناهنده، ۱۳۹۳)

- من و شارمین (بیژن شیرمرز، ۱۳۹۴)

- بارکد (مصطفی کیایی، ۱۳۹۴)

- هلن(علی اکبر ثقفی، ۱۳۹۴)

- زار (نیما فراهی ۱۳۹۵)

- اسرافیل (ایدا پناهنده ۱۳۹۵)

- همه چی عادیه    ( محسن دامادی  ١٣٩۵)

- نیوکاسل     (محسن قصابیان  ١٣٩۶)

- هایلایت    ( اصغر نعیمی  ١٣٩۶)

- پیشونی سفید ۲     (سید جواد هاشمی ١٣٩۶)

- پیشونی سفید ۳     (سید جواد هاشمی     ١٣٩۶)

- عشق به سبک فارسی    ( فلورین باکس مایر   ١٣٩۶)

- ترانه ای عاشقانه برایم بخوان     (مهرداد غفارزاده   ١٣٩٧)

- تیغ و ترمه     (کیومرث پوراحمد      ١٣٩٧)

- سمفونی نهم     (محمدرضا هنرمند   ١٣٩٧)

- ماموریت غیرممکن    ( یعقوب غفاری   ١٣٩٧)

- بازیوو     (امیرحسین قهرایی    ١٣٩٧)

تلویزیون

- آژانس دوستی (علیرضا ایزدی)

- این یک دادگاه نیست (مجید کاشی فروشان)

- گروه ویژه (مهرداد خوشبخت)

- زیر آسمان شهر (مهران غفوریان)

- گمگشته (رامبد جوان، ۱۳۸۰)

- دریایی‌ها (سیروس مقدم)

- گذر عاشقی (محمدرضا آهنج)

- مرد هزار چهره (مهران مدیری، ۱۳۸۶)

- مرد دو هزار چهره (مهران مدیری، ۱۳۸۷)

- تاوان (شهرام شاه حسینی، ۱۳۸۹)

- همچون سرو (بیژن بیرنگ ، ۱۳۸۹)

- مادر (بیژن بیرنگ ، ۱۳۸۹)

- دولت مخفی (عبدالحسن برزیده ۱۳۹۱)

- فرشته ها بر فراز اسمان (محمدرضا آهنج، ۱۳۹۲)

- گذر از رنج‌ها (فریدون حسن پور ، ۱۳۹۳)

- مسابقه ستاره بیست (داور، ۱۳۹۳)

- خندوانه (شرکت کننده در مسابقه لباهنگ،۱۳۹۵)

- هشت و نیم دقیقه    ( شهرام شاه حسینی   ١٣٩۵)

- روزهای بی‌قراری   (  کاظم معصومی   ١٣٩۵)

- گمشدگان    (رضا کریمی   ١٣٩۶)

- کودک شو     (رضا مهرانفر   ١٣٩۶)

- کوبار    ( فریدون حسن پور    ١٣٩٧)

- بی قرار     (فلورا سام   ١٣٩٧)

- مرضیه     (فلورا سام   ١٣٩٨)

شبکه خانگی

    خیابان یک طرفه (اسماعیل فلاح پور، ۱۳۹۰)

    قلب یخی(فصل سوم) (سامان مقدم، ۱۳۹۱)

   شام ایرانی (سروش صحت, ۱۳۹۳)

جدیدترین تصاویر  پژمان بازغی

پژمان بازغی,بیوگرافی پژمان بازغی,عکس پژمان بازغی

عکس پژمان بازغی در کنار همسر و دخترش

پژمان بازغی,بیوگرافی پژمان بازغی,عکس پژمان بازغی

پژمان بازغی در کنار امیرحسین صدیق و ماه چهره خلیلی

پژمان بازغی,بیوگرافی پژمان بازغی,عکس پژمان بازغی

عکس های جدید از پژمان بازغی

پژمان بازغی,بیوگرافی پژمان بازغی,عکس پژمان بازغی

پژمان بازغی و همسرش مسانه مهاجر

پژمان بازغی,بیوگرافی پژمان بازغی,عکس پژمان بازغی

عکس های پژمان بازغی

پژمان بازغی,بیوگرافی پژمان بازغی,عکس پژمان بازغی

پژمان بازغی و  نوید محمدزاده

پژمان بازغی,بیوگرافی پژمان بازغی,عکس پژمان بازغی

پدر و مادر و برادران پژمان بازغی

پژمان بازغی,بیوگرافی پژمان بازغی,عکس پژمان بازغی

پژمان بازغی، اندی و کامبیز دیرباز

پژمان بازغی,بیوگرافی پژمان بازغی,عکس پژمان بازغی

عکس پژمان بازغی و همسرش

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: