امروزه تقاضا برای خرید گاو صندوق روز به ‌روز افزایش پیدا می‌کند، چرا که همه مردم به ‌دنبال راهی ایمن و مطمئن جهت نگهداری وسایل ارزشمند خود هستند. از طرف دیگر سارقان با استفاده از روش‌های جدیدی دست به سرقت زده و اموال ارزشمند مردم را به سرقت می ‌برند. بنابراین وجود یک گاو صندوق ایمن در منزل و اداره‌ها بسیار حائز اهمیت بوده و همه افراد بایستی جهت خرید آن اقدام کنند.

خوشبختانه شما می ‌توانید با هر میزان بودجه‌ ای جهت خرید انواع گاو صندوق‌های امنیتی اقدام کنید. لازم است بدانید که در حال‌ حاضر در کشور ما برند های معتبر متعددی به تولید صندوق‌ های امنیتی با بالاترین کیفیت ممکن می ‌پردازند که از جمله بهترین آن‌ ها می ‌توان به برند ایران‌ کاوه اشاره کرد.

 به‌ جرات می ‌توان گفت که تمامی محصولات تولید شده توسط برند ایران‌ کاوه از کیفیت بالایی برخوردار هستند. چنانچه شما به‌ دنبال یک گاو صندوق با کیفیت  و با قابلیت‌ های مختلف هستید، می‌توانید به سراغ برند ایران‌ کاوه بروید.

معرفی اجمالی گاو صندوق ایران ‌کاوه

زمانی‌ که شما قصد دارید برای سفر به شهر و یا کشور دیگر بروید، باید به گونه ‌ای از وسایل خود محافظت کنید. پیدا کردن جای امن در منزل تقریباً غیرممکن بوده و ممکن است سارقان بتوانند به‌ راحتی محلی که شما وسایل خود را در آن قراردادید را پیدا کنند. در چنین شرایطی تنها وجود یک گاو صندوق می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید با خیال راحت اشیاء و مدارک ارزشمند خود را داخل گاو صندوق گذاشته و بدون هیچ نگرانی به سفر بروید.

اولین برند گاو صندوق در خاورمیانه

لازم است بدانید که سطح ایمنی هر یک از گاو صندوق‌ ها با یکدیگر متفاوت است. اما گاو صندوق ایران ‌کاوه در هر مدل و اندازه ‌ای از امنیت کافی برخوردار بوده و می ‌تواند به ‌خوبی از وسایل ارزشمند شما محافظت کند.

اگر بخواهیم به ‌طور کلی گاو صندوق ایران‌ کاوه را به شما معرفی کنیم، بایستی بگوییم که این برند در واقع اولین برندی است که در ایران و همچنین خاورمیانه به تولید صندوق‌های امنیتی می‌ پردازد و از سال 1300 فعالیت دارد.

عععععععععععععععععععععععععععع

اعتبار و کیفیت ایران کاوه

درواقع هرچقدر که از اعتبار و معروفیت برند ایران ‌کاوه بگوییم، کم گفته‌ ایم. در حال حاضر اکثر بانک ‌های دولتی و حتی خصوصی ترجیح می‌ دهند که برای خرید گاو صندوق، برند ایران‌ کاوه را انتخاب کنند.  

این‌ موضوع نیز به دلیل امنیت بالای این گاو صندوق ‌ها است. شایان‌ ذکر است که برای ساخت صندوق‌های ایران‌ کاوه از بهترین قطعات و فلزات استفاده می‌ شود. همچنین تمامی استانداردهای روز جهان نیز در این صندوق ‌ها بکار برده می ‌شود.

گاو صندوق برند ایران‌ کاوه چه ویژگی‌ هایی دارد؟

در واقع اولین ویژگی‌ که همه گاو صندوق ایران ‌کاوه را با آن می ‌شناسند، داشتن نشان استاندارد است. لازم است بدانید که تمامی تست ‌های ملی روی این صندوق انجام‌ شده و از تمامی جوانب مورد تأیید کارشناسان قرار گرفته ‌است. گروه صنعتی ایران ‌کاوه محصولاتی را همانند سیف باکس، صندوق امانات، درب خزانه و همچنین کابینت‌ های اداری را تولید می‌کند، که تمامی محصولات این برند از استاندارد اروپا نیز برخوردار هستند.

ضد حریق بودن

یکی دیگر از ویژگی‌های اصلی برند‌ ایران ‌کاوه داشتن گاو صندوق‌ های نسوز است. در اکثر محصولات این برند مکانیزم ضد حریق وجود داشته و تمامی گاو صندوق‌ها در دمای حداکثر هزار درجه سانتی‌گراد نیز می ‌توانند مقاومت داشته باشند.

دلیل نسوز بودن گاو صندوق‌ ایران‌ کاوه این است که در زمان تولید آن از یک لایه‌ ی بتنی استفاده می ‌شود، همچنین تمامی متریال مورد استفاده در آن نیز با کیفیت بوده و از مقاومت بالایی برخوردار هستند. از جمله بهترین محصولات گاو صندوق ایران ‌کاوه می ‌توان به گاو صندوق اسلحه اشاره کرد و در حال‌ حاضر برندهای معدودی وجود دارند که به تولید این صندوق ‌ها می ‌پردازند.

قیمت گاو صندوق ایران‌ کاوه

گاو صندوق ایران‌ کاوه در مدل ‌ها و اندازه‌ های بسیار متنوعی تولید شده و به بازار عرضه می ‌شود. این محصولات دارای ویژگی‌ه ای مختلفی بوده و همچنین از نظر کاربرد نیز با یکدیگر متفاوت هستند. به‌ همین خاطر نمی ‌توان به ‌صورت دقیق در مورد قیمت آن‌ها صحبت کرد. شما می ‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد قیمت گاو صندوق‌ ایران ‌کاوه و همچنین تعمیرات گاو صندوق به سایت‌ گاوصندوق رضایی مراجعه کنید.

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: