سلیقه‌های متنوع، ویلاهای متفاوتی را در کردان می‌پسندند. برخی از افراد در جستجوی ویلاهایی دنج در محیطی بسیار خصوصی و در عین حال خاص هستند. برخی دیگر دوست دارند ویلایی که اجاره می‌کنند، کاملا مجهز بوده و لوکس‌تر از سایر ویلاها باشد. شما در جستجوی چگونه ویلایی هستید؟ یک ویلای دنج و خاص یا یک ویلای لوکس و مجهز؟ برای اجاره ویلا در کردان هر دو نوع ویلا موجود است و این خبر خوش برای همه سلیقه‌هایی است که قصد مسافرت به کردان را دارند.

https://lh4.googleusercontent.com/O36uLXjiHNghR1w9YkheefYTVck3UT1nlpXTVS-yV7Y7Ubvjs8XeWEBnGqsrr54DtxdUttFZtP2lt2mOYBPHRPf-xB68Aa9WSBeNRAl_Uhgap6EvSEi24keEJT74hKlGq2Dgq2bsa3LDMEwoy_PJEWB8ebVy7Kn5nSU_JppbxaI4X7z0X19tHFr0e9D0bIM1sPkp35dc4g

چرا در کردان ویلا اجاره کنیم؟

شاید نخستین پرسش این باشد که چرا در میان مکان‌های تفریحی نزدیک پایتخت، کردان را انتخاب کرده و به چه دلیل در کردان ویلا اجاره کنیم؟ در پاسخ به این پرسش باید گفت که کردان یک منطقه وسیع و بسیار خوش آب و هوا با روستاها و شهرک‌های فراوانی است که فاصله کمی از تهران و کرج دارند و شما می‌توانید با کمی بیشتر از یک ساعت رانندگی در اتوبان تهران کرج و پس از آن به سمت قزوین به این منطقه برسید.

مسیر کم و ویلاهای فراوانی که در منطقه خوش آب و هوای کردان وجود دارد، دلایل مهمی هستند که می‌توانند شما را برای انتخاب این ناحیه ییلاقی ترغیب کنند. در نظر داشته باشید که این روزها به دلیل آلودگی هوای شهرهای بزرگ، سفرهای کوتاه به مناطق خوش آب و هوا، می‌تواند به منزله ورود هوای تازه به جسم و روحتان تلقی شود. بنابراین با سفر به کردان و انتخاب یک ویلای دنج یا لوکس از سایت‌های اتاقک، اقامت 24 و یا جاباما، خود را برای نفس‌های عمیق و بازسازی اساسی روح و روانتان آماده کنید.

اجاره ویلاهای دنج و خاص برای کسب آرامش

در واقع ممکن است بسیاری از افراد، از هر قشری ویلاهای دنج و خاص را بپسندند اما معمولا افرادی که به دنبال ویلاهای دنج و خاص هستند، قصد دارند از شلوغی و ازدحام پرهیز کنند. این افراد که از تردد و رفت و آمد در شهرهای بزرگ خسته هستند و یا شغلی پر از هیجان و استرس دارند، نیازمند گذراندن آخر هفته‌ای آرام و به دور از هیجان در محیطی دنج و کم سر و صدا هستند.

تصور کنید یک نویسنده چقدر به یک جای دنج نیاز دارد. هم‌چنین یک راننده تاکسی، فردی که در واحد پاسخگویی تلفنی کار می‌کند و یا یک جراح و مهندس با شغل‌هایی حساس و افرادی از این دست، چه روح و روان خسته‌ای داشته و به چه اندازه نیاز به آرامش و سکوت دارند. یک سفر کوتاه به کردان و اجاره ویلاهای دنج در این منطقه کمک فراوانی به این افراد می‌کند تا بتوانند بار دیگر آرامش خود را به دست آورده و برای یک هفته کاری پرمسئولیت آماده شوند.

همه ویلاهای لوکس و مجهز را دوست دارند

کمتر کسی است که به اجاره ویلای لوکس و مجهز علاقه نداشته باشد. زمانی که در یک ویلای لوکس با تجهیزات فراوان اقامت کنید، به دلیل داشتن امکانات تفریحی زیاد آن، کمتر گذر زمان را احساس می‌کنید. فرض کنید که در یک ویلای استخردار با میز بیلیارد و وسایل ورزشی اقامت دارید، در این صورت شاید حتی فرصت کافی برای استفاده از همه این وسایل تفریحی را پیدا نکنید.

ویلاهای لوکس و مجهز بیشتر برای سفرهای گروهی و تفریحی به کردان مناسب هستند. زمانی که به کردان سفر می‌کنید تا آخر هفته‌ای هیجان‌انگیز را بگذرانید، با دوستان و اقوام خود به فعالیت‌های تفریحی مشغول باشید، ورزش کرده و با تخلیه انرژی، به تمدد اعصاب بپردازید، بهتر است ویلاهایی لوکس و مجهز با امکانات فراوان اجاره کنید. 

چگونه در کردان ویلای دنج و خاص یا لوکس و مجهز پیدا کنیم؟

پاسخ این پرسش بسیار ساده است. شما می‌توانید به کردان رفته و در آنجا با دیدن ویلاهایی که املاکی‌ها به شما پیشنهاد می‌دهند، ویلای مورد نظر خود را پیدا کنید. اما این کار، وقت‌گیر است و ریسک زیادی دارد. وقتی می‌توانیم پیش از ورود به جاده و رسیدن به کردان و حتی در لحظه‌ای که قصد سفر به کردان را می‎کنیم، ویلای مورد نظر خود را به صورت آنلاین انتخاب، رزرو و اجاره نماییم، چرا ریسک کنیم؟

برای پیدا کردن و انتخاب ویلا در کردان روش رزرو و اجاره آنلاین بهترین کار ممکن است. شما در این صورت وارد سایت‌های اجاره ملک مانند هومسا، جاباما و یا شب می‌شوید و در آنها تمامی ویلاهای موجود اعم از دنج و خاص و یا لوکس و مجهز را مشاهده می‌کنید. مشخصات کامل این ویلاها با قیمت‌ و عکس‌هایشان در این سایت‌ها وجود دارند. سپس شما می‌توانید بر اساس سلیقه‌تان بهترین مکان را برای اقامت انتخاب نموده و آن را به صورت آنلاین اجاره نمایید.

https://lh6.googleusercontent.com/K5DpIRhvKvobpCA4EQ39OQ-b0iJmfE-ny6yHd7embktG16XOIY1EKiqObfM481IuA-2IgGGMi2Pvg6kunClSb8FKqBAQGYqAAxv0mo1AKVDLTyerDOih8IQimWGw2487UmH-ptdfMLgb_WxN6lSQne-i4HNVflr-fByE7jpKeiNQjrNFNhu8T_VGnoPZiiR8EuAhIX2s8g

ویلاهای دنج و خاص زیادی در باغ‌های سرسبز کردان وجود دارد

وقتی که به کردان می‌روید، انتظار دیدن باغ‌های سرسبز با درختان سر به فلک کشیده اعم از میوه و غیر میوه زیادی را داشته باشید. در این منطقه خوش آب‎وهوا با خاک حاصلخیز و زمین‌های پرآب، باغ‌های فراوانی وجود دارند که ویلاهایی دنج در درون آنها و یا در اطرافشان ساخته شده و در هر فصل از سال زیبایی‌های منحصر به فردی دارد.

اگر در بهار و تابستان به کردان می‌روید، تماشای شکوفه‌ها و میوه‌هایی که طنازانه روی درختان جا خوش کرده‎اند، شما را سرمست می‌کند. نقاشی طبیعت با برگ‌های رنگارنگ درختان در پاییز از شما پذیرایی می‌کند و در زمستان برفی که شاخه‌ها را سفیدپوش کرده و منطقه را مانند عروسی آراسته است، در انتظار شماست تا در ویلاهای دنج و خاص، به تمدد اعصاب بپردازید و یک تعطیلات آخر هفته عالی را بگذرانید.

 در روستاهایی با قدمت هزار سال ویلای لوکس و مجهز اجاره کنید

در منطقه روستایی کردان که در بخش شمالی اتوبان کرج قزوین قرار دارد، چندین و چند روستا وجود دارد که عمر آنها به بیش از هزار سال می‌رسد. برخی از این روستاها عبارتند از: کردان، تالیان، برغان، آغشت، هرجاب، کوهسار، خورین، آجین دوجین، ورده، ولیان، چلنگدار و کوهسار. نکته جالب این است که شما می‌توانید در این روستاهای تاریخی ویلاهایی لوکس و مجهز اجاره کنید و با ترکیبی از سنت و مدرنیسم، به نوعی زمان و مکان را در هم بیامیزید.

شاید بسیاری از ما با شنیدن نام روستا به یاد خیابان‌هایی قدیمی، خاکی و باریک بیفتیم و تصویر زیبایی از واژه روستا در ذهنمان نقش نبندد. صدالبته که این تصور اشتباه است و زیباترین مناطق گردشگری کشور عزیزمان، در بخش روستایی و اطراف شهرها واقع شده‌اند و البته منطقه روستایی کردان نیز از این قاعده مستثنی نیست. در بخش روستایی کردان ویلاهای لوکس و مجهز فراوانی وجود دارد که تعطیلات و آخر هفته‌های فوق‌العاده را برای علاقمندان به این نوع واحدهای اقامتی رقم می‌زند. 

https://lh5.googleusercontent.com/fFfeBC6gCR6fnF3eLsAZAtG_IG-FDFAungtWNmRy63FxMWX9QQ5OPqUuWigyMP5yM4HAGFVXuigs_TKHeu60WGOxQksdGe0yS5V_AlqZO2ANirLFpIsoAfVFlZ-IibEspEZldBarT7UoizZ-BFwZUAC3lUWFkMigxzg5jQWNt_6l6iJkG69X2Eqqb2p8VMhavr-RV7Xaug

ویلاهای دنج و لوکس زیادی در شهرک‌های کردان جنوبی مستقر هستند

بخش جنوبی اتوبان کرج قزوین که اصطلاحا کردان جنوبی نامیده می‌شود دارای مناطق ویلایی تهراندشت، سهیلیه و چهارباغ است. این سه منطقه دارای ویلاهای خصوصی دنج و خاص و ویلاهای لوکس و مجهز در شهرک‌هایی هستند که هر دو مدل آنها علاقمندان مخصوص به خود را دارند. 

شهرک‌ مسعودیه یا جهان ویلا و شهرک کارینا در تهراندشت، شهرک‌های زعفرانیه، کوروش و اقبالیه در سهیلیه، شهرک الهیه در چهارباغ و شهرک‌های صفائیه، طاووسیه و افشاریه، از جمله شهرک‌های ویلایی منطقه کردان جنوب هستند که هم می‌توان در آنها ویلاهای دنج و خاص زیادی را یافت و هم ویلاهای لوکس و مجهز فراوانی برای اجاره در آنها وجود دارند.

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: