رنگ کردن موها یکی از دغدغه های مهم برای بانوان به حساب می‌ آید که در دوره‌ های مختلف زندگی خود اقدام به انجام می کنند. امروزه رنگ کردن مو اتفاقی کاملاً عادی می باشد که اکثر بانوان برای گرفتن سفیدی موهای خود و یا افزایش زیبایی و جذابیت چهره و ایجاد تنوع در چهره این کار را انجام می‌ دهند و در همین راستا افراد زیادی هم هستند که در دوره آموزشی رنگ مو شرکت می کنند. زیرا می دانند که خدمات مربوط به رنگ مو بازار کار بسیار خوبی دارد و می‌ توانند به درآمد بالایی دست پیدا کنند.

بهترین آکادمی زیبایی برای شرکت در دوره آموزشی رنگ مو:

اگر قصد دارید که در دوره آموزشی رنگ مو شرکت کنید و آموزش تخصصی رنگ مو در تهران را به بهترین شکل ممکن پشت سر بگذارید، باید یک آکادمی زیبایی معتبر را پیدا کنید که مطمئن باشید دوره های مفید و پر باری را برگزار می کند.

بهترین آکادمی برای شرکت در دوره آموزشی رنگ مو در تهران سالن زیبایی پریسا ظفری می باشد. این سالن زیبایی ضمن اینکه خدمات مربوط به رنگ مو را ارائه می دهد، به برگزاری دوره های مربوط به رنگ مو هم می پردازد که سالانه هنرجوهای بسیار زیادی از نقاط مختلف تهران و یا حتی شهرستان ها در این دوره ها شرکت می کنند و آموزش تخصصی رنگ مو در تهران را فرا می گیرند.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: سعادت اباد بالای مدیریت نبش خیابان 31 پلاک 1 طبقه 3

C:\Users\InternetNaiyeri\Downloads\پریسا.jpg

زیرا سالن زیبایی پریسا ظفری، علاوه بر این که می تواند آموزشی پربار و کامل را به شما ارائه دهد، مدرک معتبری را هم به شما خواهد داد که بعد از اتمام دوره با دریافت مدرک می توانید به سرعت وارد بازار کار شوید و در زمینه ی رنگ مو فعالیت مستمر داشته باشید و به یک رنگ کار حرفه ای تبدیل شوید. در انتها بعد از گذشت چند سال، مشتری های خاص خود را داشته باشید و به عنوان بهترین رنگ کار مو در تهران شناخته شوید.

سرفصل های آموزش رنگ مو:

دوره آموزش رنگ مو شامل سرفصل های مختلف می باشد که هر یک از این سرفصل ها به طور کامل در طی روند دوره آموزش داده می شوند تا هنرجوها بتوانند در انتهای دوره به یک رنگ کار حرفه ای و موفق تبدیل شوند. این سرفصل ها عبارتند از:

 • آموزش انواع هایلایت و لایت مانند: لولایت، هاف لایت، دارک لایت، دیپ لایت و...

 • کار با مواد رنگ و مش و طریقه مش گذاری با فویل با کلاه یا بدون کلاه

 • یادگیری تخصصی انواع روش های دکلره مو

 • شناخت پایه های رنگی و پایه های دکلره و رنگ و مش

 • یادگیری ترکیب کردن رنگ های مو با یکدیگر

 • شناسایی پرطرفدارترین رنگ مو

 • شناسایی رنگ های موی سازگار با پوست های مختلف

 • یادگیری انواع آمبره و سامبره

 • یادگیری روش تمام دکلره بدون رنگ کردن مو

 • آموزش روش های به پایه رساندن مو با دکلره

 • آموزش ریمو دکلره و ریموور رنگ مو

 • یادگیری خوش رنگ کردن موها 

 • آموزش لوازم مورد نیاز برای رنگ مو 

 • شناسایی و یادگیری بهترین برند های جهان که در زمینه تولید رنگ مو فعالیت می کنند

 • شناخت انواع مو و ویژگی های هر مو

اگر دقت کنید، به این موضوع پی می برید که هر یک از این سرفصل ها تا چه میزان اهمیت دارند و یادگیری دقیق هر یک از آن ها باعث می‌شود که هنرجو بتواند به بهترین رنگ کار مو در تهران تبدیل شود.

اکثر آکادمی هایی که به آموزش تخصصی رنگ مو در تهران هم می پردازند، این سرفصل ها را به صورت کامل و اصولی به هنرجوها می آموزند. تمام این سرفصل ها را با تمام نکات ریز و درشت می‌ توانید در آموزشگاه زیبایی پریسا ظفری بیاموزید تا به یک رنگ کار حرفه‌ ای، ماهر و بسیار موفق تبدیل شوید.

اهمیت شناخت انواع مو در دوره های آموزشی رنگ مو:

یکی از مهمترین سرفصل هایی که در دوره آموزش رنگ مو آموزش داده می‌ شود، شناخت انواع مو می باشد. این سرفصل اهمیت بسیار زیادی دارد و در واقع باید در ابتدای هر دوره هنرجوها انواع مو را به خوبی بشناسند.

زیرا هر مو بر اساس نوع و جنسی که دارد ویژگی های خاص خود را دارا می باشد و بر اساس همین ویژگی ها باید مراقبت شود.

برخی از موها ممکن است که در برابر دکلره یا رنگ های سنگین واکنش منفی نشان دهند. در نتیجه آرایشگر و رنگ کار باید با انواع مو آشنا باشد تا بتواند مشاوره خوبی به افراد بدهد.

اگر دوست دارید که به بهترین رنگ کار مو در تهران تبدیل شوید باید سعی کنید در یک دوره آموزشی رنگ مو کامل و جامع شرکت کنید تا این نکات به صورت دقیق و اصولی به شما آموزش داده شوند.

 موهایی که بیش از اندازه خشک و آسیب دیده هستند تحت هیچ شرایطی نباید دکلره شوند و باید از رنگ های ملایم و طبیعی برای آن ها استفاده شود و در امر شناخت انواع مو تمام این نکات به هنرجو آموزش داده می‌ شود تا هنرجو بتواند بر اساس جنس موی هر فرد مناسب ترین رنگ را پیاده سازی کند و مشاوره کامل و جامعی را هم به افراد ارائه دهد.

علاوه بر این به بعد از انجام رنگ مو هم روند مشاوره را تکمیل کند و مراقبت های لازم بعد از رنگ را به مشتری بیاموزد. چنین فردی، قطعا با گذر زمان، به عنوان یک رنگ کار موفق و متخصص شناخته می شود.

C:\Users\InternetNaiyeri\Downloads\پریسی.jpg

هزینه شرکت در دوره آموزش رنگ مو چقدر است؟

شرکت در دوره آموزش تخصصی رنگ مو در تهران و یا سایر شهرهای کشور هزینه خاص خود را دارد و نمی توان یک هزینه مشابه را برای تمام شهرها و تمام آموزشگاه ها در نظر گرفت.

هر آموزشگاه بر اساس نوع مدرس تعداد سرفصل ها و نوع مدرکی که ارائه می دهد قیمت خاص خود را دارا می باشد. چیزی که اهمیت زیادی دارد مدرک است! هر چقدر که مدرک یک آموزشگاه معتبر تر باشد طبیعتاً قیمت دوره های آموزشگاه هم کمی بالا خواهد بود.

 البته نمی‌ توان از نقش مدرس گذشت، یک مدرس با تجربه هزینه بیشتری را هم می خواهد که در همین راستا باید بگوییم اگر دوست دارید که به یک رنگ کار حرفه ای تبدیل شوید، باید در یک آموزشگاه با ویژگی های خوب شرکت کنید که این ویژگی های خوب شامل؛ ارائه مدرک معتبر و یک مدرس و باتجربه و ماهر می باشد.

 سالن زیبایی پریسا ظفری با وجود تمام این ویژگی های مثبت، همواره سعی می‌ کند که برای برگزاری دوره آموزش رنگ مو هزینه به مراتب پایین تری را نسبت به سایر آموزشگاه های باکیفیت بگیرد و این قیمت منصفانه و مناسب باعث می‌ شود که هنرجوها از شهرستان ها هم به این آموزشگاه معتبر مراجعه کنند.

شما با شرکت در دوره های آموزشی سالن پریسا ظفری، نه تنها از یک آموزش جامع و کامل برخوردار خواهید شد و به یک رنگ کار حرفه ای تبدیل می شوید، بلکه در انتها یک مدرک معتبر را هم دریافت خواهید کرد که به محض دریافت مدرک می توانید به راحتی وارد بازار کار شوید. اما با تمام این اوصاف هزینه‌ ای که در قبال آموزش پرداخت می کنید، کاملا منصفانه و مناسب می باشد.

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: