یک شرکت معتبر و حرفه‌ای از اهمیت اتاق کنفرانس به خوبی آگاهی دارد، به همین دلیل به این بخش از شرکت خود رسیدگی کرده و آن را مجهز می‌کند. اولین و مهم‌ترین بخشی که در یک اتاق کنفرانس وجود دارد، میز آن است. در بازار مبلمان اداری انواع بسیار متفاوتی در طرح و اندازه از میزهای کنفرانس وجود دارند که هرکدام از آن‌ها می‌توانند برای یک نوع کسب و کار مناسب باشند. البته این تنوع تنها در طرح و سبک میز نیست، بلکه آن‌ها در قیمت نیز با یکدیگر تفاوت‌های آشکاری دارند.

میز کنفراس ارزان برای اتاق جلسات

چه فاکتورهایی در قیمت یک میز کنفرانس دخیل هستند و ارزان‌ترین آن‌ها کدام است؟ ممکن است شما نیز مانند بسیاری از افراد که به تازگی قصد راه‌اندازی کسب و کار خود را دارند یا می‌خواهند اتاق کنفرانس شرکت خود را تجهیز کنند، این سوالات را در ذهن داشته باشد. ایرانیان چوب در زمینه مبلمان اداری فعالیت دارد و شما می‌توانید از طریق این فروشگاه طیف گسترده‌ای از میزهای کنفرانس را مورد بررسی قرار دهید.

چه عواملی در قیمت یک میز کنفرانس موثر است؟

همان طور که گفتیم پارامترهای زیادی در قیمت یک میز کنفرانس تاثیرگذار هستند که در ادامه سعی کردیم به مهم‌ترین آن‌ها بپردازیم تا برای خرید اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید.

جنس میز کنفراس

اولین فاکتوری که در قیمت میز تاثیر می‌گذارد، جنس آن است. اینکه شما با توجه به سبک مبلمان اداری خود قصد خرید میز چوبی، ام دی اف، شیشه‌ای، فلزی و... را دارید، مستقیما در میزان هزینه‌ای که برای آن باید بپردازید دخیل است. شما می‌توانید قیمت میز کنفرانس ارزان را در فروشگاه ایرانیان چوب مشاهده کرده و جنسی را انتخاب کنید که با بودجه شما سازگاری  داشته باشد. البته پیشنهاد می‌کنیم برای میز کنفرانس خود جنسی را تهیه کنید که با سایر مبلمان اداری شرکت همخوانی داشته باشد تا جلوه‌ بهتری به دفتر کار خود بخشیده باشید.

ابعاد و اندازه

سایز و ابعاد کلی میز، فاکتور دیگری است که می‌تواند قیمت را به طور کلی تغییر دهد. البته نمی‌توان تمامی این موارد را فدای قیمت کرد، شما باید میزی تهیه کنید که کارمندان بتوانند از آن استفاده کرده و به راحتی پشت آن بنشینند. لذا در ابتدا برآورد کنید که چه تعداد افراد به صورت همزمان از میز کنفرانس شرکت شما استفاده می‌کنند، سپس ابعاد اتاق را نیز بررسی کرده و در آخر یک میز کنفرانسی انتخاب کنید که برای تمامی موارد مناسب باشد.

شکل و ارگونومی

مورد دیگری که در قیمت تاثیرگذار است شکلی است که برای میز خود انتخاب می‌کنید. البته شکل علاوه بر قیمت در انتخاب میز صحیح برای کاربرد شما نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. اشکال مختلف، قیمت‌های متفاوتی دارند و اینکه کدام یک برای شما مناسب‌تر است تا حد بسیاری به بودجه‌ای که برای خرید میز کنفرانس دارید، بستگی دارد.

امکانات تعبیه شده

این که میز انتخابی شما ساده است یا دارای امکاناتی مانند پرتابل بودن، منبع تغذیه، فضایی برای پذیرایی، فایل، کشو و... نیز در قیمت میز کنفرانس ارزان موثر خواهد بود. در فروشگاه ایرانیان چوب می‌توانید قیمت‌ها را با همکاران یا حتی کارمندان خود نیز مورد بررسی قرار داده و دقیقا موردی را انتخاب کنید که همه جانبه برای شما مفید بوده و کارایی نیز داشته باشد.

فراموش نکنید که به همان اندازه که قیمت در یک خرید مهم است، کیفیت کار نیز بسیار قابل توجه است. در واقع شما باید میز کنفرانسی خریداری کنید که علاوه بر کیفیت بالا، قیمت ارزانی نیز داشته باشد. اگر تنها به قیمت آن توجه داشته باشید، ممکن است نتوانید میزی که دقیقا به آن نیاز دارید را خریداری کنید.

جمع‌بندی

یک میز کنفرانس در بازار قیمت‌های بسیار متفاوتی دارد و ارزان‌ترین‌های آن‌ها نیز در یک رنج قیمتی متفاوت روانه بازار می‌شوند. برای اینکه از قیمت روز و لحظه‌ای میزهای کنفرانس مطلع شوید، می‌توانید از طریق ایرانیان چوب اقدام کرده و وب‌سایت آن‌ها را زیر نظر داشته باشید. این فروشگاه تنها میزهای کنفرانس را ارائه نمی‌کند، بلکه از طریق آن‌ها می‌توانید به لیست قیمت صندلی اداری نیز دسترسی داشته و کامل برآورد کنید که برای تجهیز اتاق کنفرانس خود به چه میزان بودجه نیاز دارید. این فروشگاه تمامی کالاهای خود را با ارائه و ارسال مستقیم به دست مشتریان می‌رساند که از این طریق توانسته هزینه‌های اضافی را کاهش داده و محصولات را با قیمت واقعی در اختیار کاربران خود قرار دهد.

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: