جوان 21 ساله ای که عصر روز گذشته، پدرش را با ضربات متعدد چاقو به قتل رساند، درحالی خود را تسلیم قانون کرد که قصد داشت خودکشی کند!

ساعت 13:16 روز گذشته، زنگ تلفن پلیس 110 به صدا درآمد و خبر جنایت وحشتناکی  گزارش شد. در پی دریافت این خبر، بی‌درنگ گروهی از نیروهای گشت به دستور سرهنگ علی عبدی (رئیس کلانتری میرزا کوچک خان) عازم پلاک 13 شدند و به تحقیق در این باره پرداختند. بررسی های پلیس بیانگر آن بود که مرد 50 ساله ای به نام «ابراهیم – ص» با وارد آمدن ضربات متعد چاقو نقش بر زمین شده و بر اثر شدت خون ریزی و جراحات وارد شده، جان خود را از دست داده است.

ماموران انتظامی با حفظ صحنه حادثه، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند و بدین ترتیب با حضور قاضی «محمود عارفی راد» در محل وقوع جنایت، بررسی های قضایی به شیوه تخصصی ادامه یافت. تحقیقات میدانی نشان داد: جوان 21 ساله ای به نام «علی» با پدرش درگیر شده و پس از ارتکاب جنایت از محل گریخته است.

در همین حال مشخص شد پسر خشمگین بیش از 10 ضربه چاقو را بی رحمانه به کمر و ناحیه گردن پدرش وارد کرده است که نشان از یک درگیری وحشتناک داشت. ادامه گزارش خراسان حاکی است، به دستور قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب جسد این مرد بازنشسته (مقتول) برای انجام معاینات و تعیین دقیق علت مرگ به پزشکی قانونی  انتقال یافت و تحقیقات با حضور کارآگاهان اداره جنایی پلیس برای ردیابی عامل جنایت وارد مرحله جدیدی شد.

دقایقی بعد با استقرار نیروهای عملیاتی شماره تلفن همراه متهم به قتل از طریق نزدیکان وی به دست آمد و سپس با راهنمایی های مقام قضایی گروهی از نیروهای انتظامی در حالی به رصدهای اطلاعاتی پرداختند که از سوی دیگر قاضی ویژه قتل عمد و نیروهای عملیاتی به گفت وگو با نزدیکان و اطرافیان قاتل فراری ادامه دادند و تلفنی به ارشاد و نصیحت متهم به قتل پرداختند.

در این هنگام مشخص شد که پسر 21 ساله پس از قتل پدرش، دچار عذاب وجدان شده و با تهیه مقداری بنزین و قرص های کشنده به کوه های  رفته است تا خودکشی کند اما پس از شنیدن این نصیحت ها از خودکشی منصرف شد و ساعتی بعد با ورود به کلانتری  خود را تسلیم قانون کرد.

«علی» (متهم پرونده) که وانمود می کرد از وقوع این حادثه وحشتناک بسیار پشیمان است در پاسخ به سوالات قاضی «عارفی راد» درباره چگونگی این جنایت هولناک گفت: من از همان دوران کودکی ارتباط خوبی با پدرم نداشتم و در واقع برخی عقده های دوران کودکی همواره مرا آزار می داد. او که ادعاهایی را درباره بدرفتاری پدرش مطرح می کرد، افزود: او همیشه به من گیر می داد و من هم رفتارهایش را نمی پسندیدم.

امروز هم وقتی از بیرون به خانه آمد، دوباره به من گیر داد که «چرا در خانه نشسته ای؟!» من هم که از این کلام او خشمگین شده بودم، دیگر نتوانستم خودم را کنترل کنم. یقه اش را چسبیدم و باهم درگیر شدیم. در همین حال زمانی که پدرم چرخید و پشت به من قرار گرفت در یک لحظه چاقویی را از روی میز عسلی برداشتم و در کمرش فرو کردم، بعد هم دیگر نفهمیدم چند ضربه زدم چرا که در همان حالت عصبانیت ضربات چاقو را بر پیکرش وارد می کردم!

پسر ناخلف ادامه داد: بعد از این ماجرا به کوه رفتم تا خودکشی کنم اما وقتی تلفنی با خاله ام و افراد دیگر صحبت کردم، از این موضوع منصرف شدم و به کلانتری آمدم! براساس گزارش خراسان، پس از اعترافات صریح متهم در حضور قاضی ویژه قتل عمد، وی با صدور قرار قانونی در اختیار کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی قرارگرفت تا بررسی های بیشتری درباره انگیزه این جنایت هولناک و زوایای پنهان آن صورت گیرد.

منبع: آخرین خبر

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: