روش های مختلفی برای افزایش میل جنسی وجود دارد. مواد غذایی وجود دارند که باعث افزایش میل جنسی می شوند.داروهای شیمیایی برای افزایش میل جنسی را کنار بگذارید. ما در این بخش مواد غذایی در دسترس را برای افزاش میل جنسی معرفی می کنیم.

بهترین عطر و بوهای طبیعی برای افزایش میل جنسی کدامند ؟

آقایان و خانم ها، اکنون وقت دور ریختن تمامی عطرها و ادکلن هاست. مطالعات نشان داده اند که این بطری های قیمت بالا تقریبا هیچ تاثیری بر جذابیت جنسی ندارند. در واقع، برای خانم‌ها ، ادکلن های مردانه ممکن است حتی تاحدودی تأثیر منفی بر تحریک جنسی بگذارد. اگر شما به دنبال یک داروی مقوی برای افزایش میل جنسی هستید، مکان نگهداری عطر ها و ادکلن های خود را فراموش کنید و در عوض نگاهی به داخل کابینت های اشپزخانه داشته باشید. دکتر آلن هیرش از مؤسسه تحقیقات و درمان بو و مزه ی شیکاگو می گوید:" به نظر می رسد که بوی‌خوش غذاها بیش ترین واکنش های جنسی را بیرون میکشد. از شر ادکلن ها خلاص شوید و مقدار زیادی شیرینی و آبنبات خوب تهیه کنید".

 

بالا بردن میل جنسی با وانیل و دارچین

این یک تصادف نیست که کیک کدوتنبل دارای وانیل و دارچین میباشد، با توجه به اینکه هردوی آن ها مواد تقویت جنسی هستند. یک مطالعه نشان داد که ترکیبی از کدوتنبل و عطر سنبل جریان خون در آلت جنسی مردانه تا ۴۰ درصد و در آلت جنسی زنانه تا ۱۱ درصد افزایش می دهد. کیک کدوتنبل و پیراشکی جریان خون در آلت جنسی مردانه را تا ۲۰ درصد افزایش می دهند.

 

بالا بردن میل جنسی با نان آجیلی موزی

در مورد این بوی دلچسب چنین یافت شد که تقریبا تاثیری قدرتمند در تحریک زنان به میزان تحریک شیرین بیان و خیار دارد. آقایان، اگر واقعا خواهان این هستید که خانم ها را از آن خود کنید، آن ها را مجبور به خوردن یک شام بدون غذای اصلی نمایید- فقط یک سالاد خیار به عنوان اشتها آوربه همراه یک نان آجیلی موزی تازه خوب پخته شده و زیاد برای دسر، دوباره شما قدردان ماخواهید بود.

  

بالا بردن میل جنسی با ذرت بو داده

بوی گرم و شناور کره ای ذرت بوداده شور تا حدود ۱۰ درصد سبب افزایش تحریک درمردانمیشود. و چرا کسی خوردن ذرت بوداده را درکنارهمسر خود دوست نداشته باشد ؟

 

وانیل و بالا بردن میل جنسی

احتمالا باور آن سخت باشد که این خوشمزه شیرینی پزی برای قرنها بعنوان یک عنصر در عطرهای چینی و فرانسوی استفاده شده است. از قرن هفدهم وانیل به وسیله پزشکان بعنوان یک اکسیر توصیه شده است که به ارتقای قدرت جنسی مردان کمک میکند . در سال ۱۸۹۸، در یک کتاب دکتر جان کینگ عصاره وانیل را برای “تحریک تمایل جنسی مذکر” توصیه نمود:اثرات مثبت وانیل بطور ویژه ای در بین مردان مسن‌تر قدرتمند میباشد .

 

وانیل یک داروی قدرتمند برای افزایش میل جنسی (Sexual desire) است که هم زمان سبب القای خوشی و لذت و ارامش میشود. بر اساس گفته دکتر کاریگ وارن از مرکز حس بو و رایحه، “وانیل حس خوشبختی را بطور کلی در تمام دنیا ایجاد میکند. از همه موادی که جز ماده های معطّر دسته بندی میشوند ، وانیل در تمام دنیا از همه محبوب تر می باشد”.

 

در بیش تر عطرهای مردانه از اسانس وانیل برای تحریک زنان استفاده میکنند. حتی بزرگترین و معتبرترین شرکتهای عطرسازی دنیا از بوی وانیل برای ساخت اقسام عطرها استفاده میکنند .

 

بالا بردن میل جنسی با شیرین بیان سیاه

احتمالا بیش از هر بو و رایحه دیگری، شیرین بیان به شدت بر پیش برد روابط جنسی فرد مؤنث تأثیر می گذارد. در پژوهش های دکتر آلن هیرش، قویترین ترکیبات رایحه ای برای زنان شیرین بیان و خیار بعلاوه مقدار بسیار زیادی و خوبی از شیرینی های سنتی میباشد . ترکیبی از پیراشکی و شیرین بیان میتواند تحریک جنسی مردان و زنان را افزایش میدهد . شیرین بیان ترکیب شده با بوی میوه کولا اعجاز میکند !

 

بالا بردن میل جنسی با دارچین

اغلب ایرانی ها در غذاهایشان از ادویه های ثابتی استفاده میکنند که یکی از ثابت های آن دارچین است. تقریبا همه اشخاص موافق هستند که دارچین یکی از خوشایندترین رایحه ها بر روی زمین میباشد . در یک مطالعه، بوی گلوله های دارچینی سبب افزایش جریان خون در آلت جنسی مذکر بیش از هر رایحه ی دیگری میشود . یک قطره کوچک از روغن دارچین را قبل از رابطه جنسی بر روی آلت جنسی( زنانه) بمالید … و بعد از ما قدردانی نمایید.

 

بالا بردن میل جنسی با مرکبات

خانم ها گوش کنید- یک مطالعه نشان داد که درصورتی که شما بویی مثل گریپ فروت صورتی بدهید، مردها بطور اتوماتیک فکر می کنند که شما جوانتر از آنچه به نظر میآید، هستید. در یک مطالعه، بوی پرتغال 20 درصد از مردان را تحریک نمود. بدین ترتیب آن بطری های روغن بدن مرکبات را بردارید و دست شوید.

 

بالا بردن میل جنسی با زنبق الواری

در یک مطالعه، این بوی شیرین، کمیاب و حساس سبب روشن شدن حس جنسی 11 درصد مردانی شد که در معرض آن قرار گرفتند. دیگر گل ها که مشهور به داشتن تأثیر مواد تقویت غرایز جنسی هستند حاوی گل بنفشه، ارکیده و شمعدانی میباشند .

 

 

بالا بردن میل جنسی با چوب صندل سفید

زمانی که بعنوان روغن ماساژ استفاده میشود ، این ماده خوشبوی چوبی روشن قسمتی از اداب مسایل جنسی اقوام تانتریک برای هزاران سال بوده است. چوب صندل سفید گفته میشود که نیروی دوم از هفت نیروی روانی( در یوگا) را آغاز میکند و واکنش جنسی یک فرد را بالا می برد. گفته می شود که وجود چوب صندل سفید در اتاق خواب سبب القای ارگاسم های قویتر میشود .

 

بالا بردن میل جنسی با عطر سنبل

گفته میشود که زنان زیادی در تاریخ بوده اند که از بوی عطر سنبل برای تحریک نمودن مردان خود استفاده می نمودند. گفته میشود که عطر سنبل باعث ارامش مردان و حس جذاب بودن و نوازش شدن را به آن ها میدهد .

 

بالا بردن میل جنسی با گل یاس (یاسمن)

دکتر کاریگ وارن ادعا میکند که گل یاس شهوانی ترین رایحه طبیعی میباشد . از این گل برای خواص رنگارنگی آن در کشورهای آسیایی استفاده شده است که به عهد باستان باز می گردد.

 

بالا بردن میل جنسی با مغز بادام

آجیل تنها خوش طعم نیست، بلکه خوش بو هم است! و آقایان توجه داشته باشید که زنان عاشق بوی مغز بادام هستند. این بسیار بسیار بیش تر بر زنان نسبت به مردان تأثیر میگذارد. اگر می خواهید زنی را از آن خود نمایید، وی را مغز بادام باران نمایید! آقایان اگر می خواهند بوی بادام درختی بهتر شود پیش از استفاده حتماً حمام کنند؛ برای این که حمام کردن سبب از بین بردن بوی بد عرق میشود و سبب بهتر ترکیب شدن بوی بدن مرد با بوی بادام میشود .

 

بالا بردن میل جنسی با ریحان

این سبزی در ایران در کبابی ها به وفور یافت میشود و غافل از این که در ایتالیا، زنان جوان روغن ریحان بخود میمالند تا مردان خواهان خود را تحریک نمایند. گفته میشود این بوی ادویه ای حساس ٬ بطور ویژه ای بر باز سازی بخش جنسی زندگی که ضعیف شده است ٬ تأثیر می گذارد.

 

بالا بردن میل جنسی با فلفل سیاه

ادویه جات تند مثل فلفل سیاه، فلفل قرمز و سیر میتوانند سبب تحریک جنسی و افزایش ضربان قلب شوند. واکنش هایی که واکنش جنسی انسان را تقلید میکند . برای قرن ها، فرهنگ های شرقی جلب ویژگی های فلفل سیاه برای خواص ایجاد کننده ی شهوت آن شده اند.

 

بالا بردن میل جنسی با گل سرخ یا رز

زنان عاشق این بو هستند. برای بالابردن میل جنسی آنها ، گفته میشود که مردان روغن با بوی گل سرخ را بر روی سوراخ بینی، کف دست، پشت گوش و بین ریش های خود می مالند.

 

بالا بردن میل جنسی با زنجبیل

برای افزایش توانایی جنسی خود و همسرتان زنجبیل را فراموش نکنید و از نسخه های اشخاص رم باستان استفاده کنید… مقدار بسیار زیادی زنجبیل تند و شیرین بخورید.

 

بالا بردن میل جنسی با نعناع

از قدیم الایام سبزی در زندگی انسان ها نقش موثری داشته ولی این بار به یک نکته بسیار جذاب برخورد کردیم و آن ایجاد قابلیت ارگاسم چندگانه است که گفته میشود نعناع افزایش دهنده قابلیت ارگاسم چندگانه در زنان میشود . این همچنین حال یک فرد را بهبود می بخشد که آن چیزی است که معمولاً اتفاق میافتد زمانی که یک فرد ارگاسم چندگانه دارد

 

 

 

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۴۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: