درست مثل لایه برداری صورت که سبب می شود کرم خیلی زیبا روی پوست جذب شود پوست لب هم نیاز به لایه برداری دارد تا رژلب زیبا و برای مدت طولانی روی لب بماند. متأسفانه خانم‌ها هر چه قدر به پوست صورتشان اهمیت میدهند لبها را فراموش می کنند. پیش از آرایش صورت لبها را با کرم لب و یا وازلین و شکر، لایه برداری کنید. وازلین و شکر سفید بهترین مورد برای زیبایی لب ها است.

 

زیرسازی لب

به منظور قرینه سازی لب باید یک زیرساز لب مطلوب داشته باشید. میتوانید از فونداسیون لب استفاده کنید ولی چنانچه آنرا درمنزل نداشتید، از کرم پودر و پنکیک روی لب بزنید تا رژلب تان زیباتر و خوش رنگ تر جلوه کند.

 

خیلی مهم است که شکل طبیعی لب را نگه دارید و در آرایش تلاش نکنید آنرا خیلی تغییر دهید چرا‌که سبب میشود قرینه سازی صورت تان بهم بخورد. ولی قرینه سازی ۷ بالای لب مسأله مهمی است که کم تر به آن توجه می شود.

 

با خط لب، چال بالای لب را با خط بینی هماهنگ کنید. بعد تمام دور لب و زیر لب را با خط لب معلوم کنید وگوشه های لب را فراموش نکنید. نکته اینجاست که کشیدن خط دور لب و قرینه سازی در چال بالای لب را با نوک رژلب که تیز تر است هم میتوانید انجام دهید که بسیار زیباتر می شود و اختلاف رنگ ندارد.

 

روشن کردن چال بالای لب

بهتر است چال بالای لب را قبل زدن رژلب و تکمیل آرایش با استفاده از هایلایت، روشن تر کنید تا زیبایی لب ها بیشتر به چشم بیاید.

 

خط لب

این روزهای خط لب دیگر طرفداری ندارد و زیرا آرایش را غیر طبیعی می کند کسی به سراغ آن نمی رود. خط لب برای همه آرایش ها لازم است تنها باید از خط لب همرنگ رژلب استفاده کرد و مطمئن باشید که به رنگ خط لب از رژلب شما تیره تر نباشد که در اینصورت آن اتفاق ناخوش‌آیند می افتد.

 

 

 

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: