به گزارش شمانیوزثبت نام پیش فروش ویژه ایران خودرو امروز ۲۹ مهر ماه برای ۶ خودروی تارا دستی، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای، راناپلاس، سورن پلاس، دنا پلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک آغاز شد و متقاضیان می‌توانند به مدت ۳ روز با مراجعه به سایت ایران خودرو به نشانیhttps://esale.ikco.ir/ مراجعه نمایند و با تکمیل اطلاعات فرآِیند ثبت نام خود را انجام دهند. موعد تحویل خودرو‌ها در طرح پیش فروش ایران خودرو ۳ روز است و علاقه‌مندان ثبت نام در قرعه کشی ایران خودرو می‌توانند تا پایان روز یکم آبان ماه ۱۴۰۰ برای ثبت نام خودرو ایران خودرو اقدام نمایند.

 

خودروهای ارائه شده در پیش فروش ایران خودرو ۲۹ مهر ۱۴۰۰

شرکت ایران خودرو مرحله جدید پیش فروش شش محصول خود با موعد تحویل حداکثر یک ساله ویژه مهر ماه را اعلام کرد. در این طرح که از فردا پنجشنبه ۲۹ مهرماه آغاز و تا یکشنبه دوم آبان ادامه خواهد داشت، تارا دستی، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای، راناپلاس، سورن پلاس، دنا پلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک به صورت قرعه کشی عرضه می شوند.

قیمت خودروهای ارائه شده در پیش فروش ایران خودرو ۲۹ مهر ۱۴۰۰

نکته مهم این است که در این بخشنامه مبلغ پیش پرداخت کمتر از ۵۰ درصد قیمت فعلی خودرو است.

مراسم قرعه کشی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار می شود. این مراسم از طریق صفحه ایران خودرو در آپارات به نشانی ikco_ir و سایت اینترنتی این شرکت به نشانیikco.ir پخش خواهد شد.

ایران خودرو

زمان تحویل خودروهای پیش فروش ایران خودرو ۲۹ مهر ۱۴۰۰

زمان تحویل خودروهای پیش فروش ایران خودرو ۲۹ مهر ۱۴۰۰ یکساله اعلام شده است.

آدرس سایت فروش ایران خودرو / یک هشدار جدی

متقاضیان خرید محصوالت ایران خودرو صرفاً از طریق سایت فروش اینترنتی این شرکت به آدرس https://esale.ikco.ir/  اقدام کنند  و از ثبت نام در سایت های غیر معتبر و با آدرس مشابه ، پرهیز کنند.

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱۰۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: