نفس بازغی دختر پژمان بازغی و مستانه مهاجر است که پیشه پدر و مادرش را در پیش گرفته است. او متولد سال ۱۳۸۷ است و اکنون ۱۵ سال سن دارد. نفس بازغی بازیگر نوجوان سریال گناه فرشته است که نقش تینا را بازی می کند. نفس بازغی قبل از حضور در سریال گناه فرشته تجربه بازیگری نداشت و این اولین حضور او در برابر دوربین است.

از دیگر بازیگران این سریال، شهاب حسینی، بهروز رضوی، مهدی سلطانی سروستانی، لادن مستوفی، امیر آقایی و پردیس پورعابدینی هستند.

سریال «گناه فرشته» داستان دختری را روایت می‌کند که ظاهرا به جرم قتل در آستانه اجرای حکم قرار دارد. فرشته در خانه یک خانواده ثروت‌مند کار می‌کند که یک شب وقتی قصد دارد به خانه برگردد، متوجه‌ی سر و صداهایی می‌شود و بعد با جنازه‌ی خونین مرد خانواده به اسم عشیری مواجه می‌شود. او توسط قاتل بیهوش می‌شود و چاقویی که قاتل با آن عشیری را به قتل رسانده است، در دست فرشته گذاشته می‌شود.

به همین دلیل همه مدارک علیه فرشته است و پدرش که از بی‌گناهیِ دخترش با خبر است، تلاش می‌کند تا از یک وکیل حرفه‌ای کمک بگیرد. در ادامه مشخص می‌شود که عشیری ۱۵ سال قبل در به قتل رسیدن مادر آن وکیل به اسم حامد تهرانی نقش داشته است.

حامد که در ابتدا از پذیرفتن پرونده فرشته خودداری می‌کند بعد از خواندن پرونده، متوجه می‌شود که فرشته بی‌گناه است و تصمیم می‌گیرد که انتقام مادرش را از خانواده عشیری بگیرد.

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: