پایان همکاری یحیی گل محمدی در شرایطی رقم خورد که او با این تیم در فصل گذشته موفق به کسب سه جام شده بود و در این فصل نیز در رقابتی نزدیک با اختلاف دو امتیاز نسبت به صدرنشین، در جایگاه سوم کار را به پایان رسانده بود. با این حال اختلافات نظر شکل گرفته میان مربی و مدیریت باعث شد تا یحیی گل محمدی در این مقطع تصمیم به قطع همکاری بگیرد و از تیم جدا شد.

یحیی گل‌محمدی، قصد دارد برای مدتی به استراحت بپردازد و از فضای فوتبال ایران دور باشد و به همین دلیل، شب گذشته از ایران رفت. این سفر ناگهانی گل محمدی شائبه مهاجرت احتمالی او را قوت می بخشد.

به گزارش ورزش سه، یحیی گل‌محمدی که تصمیم خود برای جدایی از پرسپولیس را به طور قطعی گرفته بود و قصد ادامه همکاری با سرخ پوشان در این مقطع را نداشت، قصد دارد برای مدتی به استراحت بپردازد و از فضای فوتبال ایران دور باشد.

سرمربی سابق پرسپولیس که در دوران حضورش در این باشگاه توانست دو قهرمانی لیگ برتر، یک قهرمانی جام حذفی و دو سوپر جام به دست بیاورد و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کند، فعلا درباره جدایی از جمع سرخ پوشان سکوت کرده و قصد دارد برای مدتی ایران را ترک کند.

یحیی گل‌محمدی قصد دارد تهران را به مقصد دبی ترک کند و برای مدتی در امارات به استراحت بپردازد و پس از آن دوباره به ایران برگردد.

سرمربی مستعفی پرسپولیس پس از موافقت این باشگاه برای قطع همکاری، صحبتی درباره دلیل جدایی نداشته، ولی به نظر می‌رسد به زودی در این باره اظهار نظر داشته باشد.

 

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: