دیروز آخرین برنامه‌های شبکه من و تو نیز پخش شد و بنابر اظهارات مدیران و کارمندان این شبکه، فعالیت منوتو به پایان رسیده است. مرجان و کیوان عباسی، مدیران بهایی شبکه من‌ و تو در بیانیه‌ای که در کانال تلگرامی این شبکه منتشر شده، خبر از تعطیلی این تلویزیون داده‌اند. در این بیانیه آمده که در آغاز کار شبکه تلویزیونی من‌وتو «خیلی زود بسیاری از برند‌های مطرح بین‌المللی برای پخش تبلیغات محصولات خود به سراغ تلویزیون من‌ و تو آمدند» و تأکید اینکه درآمد شبکه از این مسیر فراتر از انتظارمان بوده است، اما «تداوم بی‌ثباتی سیاسی و نابسامانی اقتصادی در منطقه ادامه این مدل تجاری را ناممکن کرد».

لبته ممکن است که اعلام تعطیلی این شبکه، صرفاً یک بازی برای جلب توجه و سرمایه بوده باشد؛ اقدامی که پیش از این نیز شاهد انجامش توسط مدیران منوتو بوده‌ایم. با این حال و به فرض تعطیلی این شبکه سلطنت طلب، آرزوهای ضدانقلاب نیز همراه با منوتو به زباله دان تاریخ خواهد پیوست.

«براندازی» جمهوری اسلامی و «تجزیه» ایران مهم‌ترین هدف و بزرگترین آرزوی منوتو و گروه‌های ضدایرانی بود.

راه‌اندازی شبکه فارسی زبان منوتو پروژه‌ای برای عملیات روانی علیه جامعه ایرانی بود. این شبکه بهایی از ابتدا تا سال‌های اخیر توسط سرویس‌ اطلاعاتی - جاسوسی انگلیس تأمین مالی می‌شد، اما با آغاز اغتشاشات پاییز سال قبل، مثل اغلب رسانه‌های ضدایرانی دیگر به خدمت رژیم صهیونیستی درآمد.

بنا بر بیانیه‌های تبیینی نهادهای امنیتی کشور و البته اذعان مقامات صهیونیست، اغتشاشات 1401، یک پروژه اسرائیلی علیه ایران بود.

شبکه ماهواره‌ای منوتو به عنوان بخشی از جریان رسانه‌ای وابسته به سرزمین های اشغالی، فعالیت‌هایش را علیه جمهوری اسلامی ایران گسترش داد و با دروغ پردازی‌های هر روزه، پروژه عملیات روانی علیه جامعه ایرانی را پیش برد.

 

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: