وحید افشار با نام مستعار و هنری آرون افشار آهنگساز، خواننده و نوازنده گیتار موسیقی پاپ که با صدای دلنشین خود طرفداران زیادی را در بین جوانان به سمت خود جلب کرده است. آرون افشار این خواننده جوان با آهنگ معروف جانم باش به شهرت رسید. آرون افشار متولد تیرماه سال ۱۳۷۷ در شاندیز مشهد که خوانندگی را از پدرش حبیب افشار، خواننده و نوازنده پیانو به ارث برده است. آرون افشار در جشنواره موسیقی فیلم فجر امسال به عنوان یک پدیده ظاهر شده است و با اجرای بی نظیرش همه را شوکه کرد.

آرون افشار به‌مانند سال گذشته، نخستین خواننده موسیقی پاپ بود که چراغ کنسرت‌های جشنواره امسال را روشن کرد. خواننده جوانی که همچنان توانسته محبوبیت خود را در میان هوادارانش حفظ کند. این مهم را می‌شود از استقبال خوبی که از آهنگ‌های اخیر این خواننده می‌شود، به‌درستی درک کرد.

در اجرای شب گذشته که در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد، حتی یک صندلی خالی نیز یافت نمی‌شد. اجرا با تاخیر بسیاراندکی آغاز شد و آرون افشار با رپرتواری نسبتا متفاوت با اجرا‌های گذشته‌اش، به اجرای برنامه پرداخت.

آرون در این اجرا نیز خلاقیت‌های خوبی به نمایش گذاشت و توانست قدرت صدای خود را به رخ بکشد. اصرار او بر پایان‌های تحریرگونه کارهایش از دیگر قدرت‌نمایی‌هایی بود که این خواننده جوان در اجرای شب گذشته‌اش به اجرا گذاشت و سبب شد تا تشویق انتهایی هر آهنگش از سوی مخاطبان، پرشورتر باشد.

این خواننده جوان که عمدتا در کارهایش کم صحبت می‌کند برای دقایقی قصد داشت تا به شکلی دردودل‌گونه با مخاطبانش حرف بزند که به هر دلیلی کلامش را جاری نکرد و ترجیح داد که به جای صحبت کردن، به اجرای برنامه بپردازد.

وسواس آرون بر صدابرداری سالن و حذف صدا‌های اضافه از دیگر مواردی بود که این خواننده در اجرای شب گذشته‌اش نیز آن را نشان داد که این مهم، نشان از تمرکز خوب او در اجرایی سالم و درست دارد.

اجرای شب گذشته آرون، بار دیگر این خواننده را در بازار رقابت موسیقی پاپ نگه‌داشت. اجرا‌های شش‌ماه نخست امسال این خواننده، سروشکلی کلیشه‌ای داشت و بیم آن می‌رفت که با تداوم این جریان، از تعداد مخاطبان کنسرت‌های وی کاسته شود، اما اجرا‌های اخیر این خواننده و حتی اجرای شب گذشته وی، علایمی از تغییر در رپرتوار و نوع خوانش کار‌ها می‌داد که به دل نشست و نشان داد که این خواننده همگام با کارهایش جدیدش، به دنبال تغییر درست و هوشمندانه است.

این شکل اجرا اگر با کار‌های قدرتمند جدید همراه باشد می‌تواند اتفاق‌های به‌مراتب بهتری را برای این خوانده جوان و بااخلاق فراهم کند.

کنسرت‌های آرون افشار به همت موسسه فرهنگی و هنری آوای فروهر با مدیریت محمد و مجتبی حاتم‌پور برگزار می‌شود.

 

حجم ویدیو: 15.99M | مدت زمان ویدیو: 00:03:45
این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: