مهدی هاشمی بازیگر، کارگردان و فیلمنامه نویس سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان در حال حاضر 77 سال سن دارد. مهدی هاشمی با نام اصلی میرمهدی هاشمی قرمزی یکی از چهره های سرشناس این روزهای دنیای هنر و برادر بزرگتر ناصر هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون در سریال سمندون است.آخرین بازی مهدی مربوط به سریال مرداب می شود که پخش ان به پایان رسیده است.

مهدی هاشمی دوبار ازدواج کرده است که برای اولین بار سال 59 زندگی مشترکش را با گلاب آدینه بازیگر سینما و تلویزیون آغاز کرد. یکی از پرحاشیه ترین اتفاقات زندگی مهدی هاشمی مربوط به ماجرای ازدواج مجدد این هنرمند است. هفتم تیرماه سال 98 بود که مهنوش صادقی بازیگر جوان کشورمان با انتشار پستی خبر از ازدواجش با مهدی هاشمی داد اما این خبر با حواشی زیادی همراه شد.

نورا دختر مهدی هاشمی و گلاب آدینه خبر ازدواج او را تکذیب کردند اما مهدی هاشمی با انتشار یک متن ازدواج با مهنوش صادقی را تایید کرد. سیاوش اسعدیان کارگردان جوان کشورمان همسر نورا هاشمی و داماد مهدی هاشمی است و این زوج یک پسر به نام اوستا دارند که فروردین ماه سال 96 به دنیا آمد.

در این راستا مهنوش صادقی همسر مهدی هاشمی همواره تصاویر مختلفی از زندگی روزمره خودشان منتشر می کند تا همه پی به رابطه پر مهر آنها در زندگی مشترکشان پی ببرند. سلفی جدید از مهدی هاشمی و همسرش مهنوش صادقی را در زیر می بینید.

هاششش

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: