داریوش فرهنگ بازیگر سینما و تلویزیون از جمله چهره‌های شناخته شده در فیلم های پلیسی است که علاوه بر بازیگری، فیلمنامه نویس، تهیه کننده و کارگردان است. حواشی زندگی داریوش فرهنگ بسیار زیاد است چرا که تابحال دوبار ازدواج کرده است. داریوش فرهنگ برای اولین بار با سوسن تسلیمی بازیگر شناخته شده ازدواج کرده است و صاحب دختری بنام توکا شده که خارج از ایرن است. داریوش فرهنگ بعد از سال ها زندگی بدلیل تصمیم به مهاجرت خانوم تسلیمی در سال ۱۳۶۶ از یکدیگر جدا شدند. داریوش فرهنگ برای دومین بار در سال ۱۳۷۵ با رزیتا اربابیان ازدواج کرد و این زوج صاحب پسری بنام مانی هستند.

داریوش فرهنگ کارگردان و بازیگر معروف اخیرا در گفت‌وگو با اکبر نبوی مجله تصویری قاف انتقاداتی نسبت به ممیزی فیلم داشته است.

او در ایی گفتگو عنوان کرده است که کار هنرمندان این است که سوال می‌کنند و کار مسئولان این است که پاسخ ندهند و این چیز بامزه‌ای است. واقعا نمی‌شود جلوی اختلاس را گرفت؟ بعد می‌آیند جلوی بعضی از کارهای ما را می‌گیرند که مثلا فلان نکته را گفته که تخریبی است یا جلوی فیلم را می‌گیرند اما جلوی اختلاس را نمی‌گیرند.

جلوی این همه نابلدی‌ها، بی‌مدیریتی‌ها و بی‌مسئولیتی را که افراد سر جای درست خودشان نیستند، نمی‌گیرند. به همین دلیل است که هنرمندان راه‌شان از سیاستمداران جداست.

 

حجم ویدیو: 4.20M | مدت زمان ویدیو: 00:01:52
این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: