رضا رشیدپور تهیه کننده، کارگردان و مجری سینما و تلویزیون است. رضا رشیدپور متولد دهه 50 در خیابان سلسبیل(رودکی) تهران به دنیا آمده است و در سال 82 با  نغمه مهرپاک مجری برنامه تصویر زندگی ازدواج کرد. رضا رشیدپور علاوه بر مجری گردی در فیلم های سوپراستار، شیش و بش و در امتداد شهر نیز بهخ عنوان بازیگر بازی کرده است. همچنین رضا رشیدپور سابقه مجری گری در چند برنامه تلویزیونی در شبکه تهران صدا و سیما را دارد که بعضی از آنها به نوعی توقیف شدند.

اخیرا رضا رشیدپور با انتشار یک ویدئو به خداحافظی خیابانی از تلویزیون واکنش نشان داد. جواد خیابانی، مجری و گزارشگر تلویزیونی حضور پررنگی در برنامه های تلویزیونی دارد و اخیرا نیز در برنامه سلام صبح بخیر ایران حضور یافته از خداحافظیِ خود از دنیای ورزش صحبت کرد.

رضا رشیدپور خطاب به جواد خیابانی و خداحافظی او از تلویزیون با انتشار ویدئوی در صفحه اینستاگرامش گفت: جواد تو در زندگی همه ما درخشیدی ما هیچوقت حماسه ملبورن را فراموش نمی‌کنیم چه بغضی داشت پسر صدات. غزال تیز پا را تو به فرهنگ لغت فوتبال ایران اضافه کردی. وقتی بازی ملی گزارش می‌کنی مو به تن آدم سیخ میشه.

جواد تو خیلی گلی مثل آهنگی که میگه قلب تو قلب پرنده پوستت، اما پوست شیره.

جواد ما تو رو خیلی دوست داریم اومدم بگم اگر بازنشسته شدی جلوی دوربین بمون ما هممون تورو دوست داریم و قدر سال‌ها تلاشت و میدونیم خیلی زودتر از ما بودی الهی تا خیلی دیرتر از ما هم باشی.

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: