مرتضی تبریزی بازیگر و کمدین محبوب کشورمان بود که ۴۰ سال در رادیو و تلویزیون فعالیت داشت. شاید چهره مرتضی تبریزی برای مردم شناخته شده نباشد اما مردم مرتضی تبریزی را برنامه جمعه ایرانی و صبح جمعه با شما می شناسند.

مرتضی تبریزی در فیلم‌هایی مانند مینی بوس و جدی نگیرید نقش‌های مهمی ایفا کرد. او سال‌های زیادی را به کار در تئاتر اختصاص داد و آخرین برنامه‌اش حدود ۶ ماه پیش در رادیو و برنامه صبح جمعه پخش شد. "برنامه جدی نگیرید" در سال ۷۴ ساخته شد و مرتضی تبریزی یکی از بازیگران آن بود. وی همچنین در برنامه‌های مختلفی چون "جمعه ایرانی" و "صبح جمعه با شما" به عنوان کمدین و بازیگر حضور داشت.

مرتضی تبریزی طناز «جمعه ایرانی» و سریال‌های تلویزیون طنز درگذشت. اصغر سمسارزاده- از بازیگران قدیمی و از هنرمندان پیشکسوت برنامه صبح جمعه و همکار مرتضی تبریزی ضمن تایید درگذشت مرتضی تبریزی، توضیح داد که این اتفاق ۵ روز پیش افتاده و مراسم خاکسپاری این بازیگر توسط خانواده او در سکوت برگزار شده است.

اشک‌های‌تلخ هنرمندان صبح جمعه با شما در غم درگذشت همکارشان را ببینید. «مرتضی تبریزی» مارو داغون کردی سلام مارو به خدا برسون....

 

حجم ویدیو: 5.26M | مدت زمان ویدیو: 00:01:00
این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: