بهاره رهنما 50 ساله یکی از بازیگران جنجالی و پرحاشیه سینمای ایران است که زندگی شخصی پر ماجرایش او را هرازگاهی سر زبانها می اندازد. بهاره رهنما دختر پروین قائم مقامی است که در سریال های مرد هزار چهره و ساختمان پزشکان ایفای نقش کرده است و دخترش پریا قاسم خانی هم در چند سریال حضور داشته است. بهاره رهنما در کنار بازیگری تجربیات مختلف دیگری از جمله چاپ کتاب و نوشتن شعر هم دارد. بهاره رهنما تجربه دو ازدواج، یکی با پیمان قاسم خانی و دیگری با امیرخسرو عباسی را دارد که هر دو به طلاق منجر شده است.

بعد از انتشار عکس ولنتاین بهاره رهنما و پسر جوانی گمانه زنی ها برای شروع رابطه جدید بهاره رهنما میرفت، اما وی بارها تکذیب کرد. اما با وجود تکذیب ها بهاره رهنما عکس های مختلفی از این عشق جدیدش در دبی منتشر می کند که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

در شرایطی که این خانوم بازیگر پرحاشیه درگیر حواشی و شایعات مختلف درباره ازدواج سوم خود است، بهاره رهنما از امروز ساعت 17، بازپخش سریال «زیرزمین» اثر علیرضا افخمی را از شبکه آی‌فیلم روی آنتن خواهد داشت. زنده‌یاد فتحعلی اویسی و ابوالفضل پورعرب بازیگران اصلی این مجموعه کمدی هستند. «زیرزمین» اولین‌بار رمضان 1385 پخش شد

سریال زیرزمین داستان شاد اما پر تعلیق و کنش سه شریک است که طی یک برنامه ریزی کاملا حرفه ای موفق به کلاهبرداری چند میلیاردی می شوند، اما در ادامه مسیر قصه به شکلی که آنها پیش بینی کرده بودند پیش نمی رود و ماجراهای پیش بینی نشده ای برای آنها رقم می خورد، آنها در رویارویی با موقعیت های پیچیده هر کدام نشانگر یکی از صفات خوب، بد، زشت هستند

سریال زیرزمین هر روز ساعت 17:00 در شبکه آی فیلم پخش و تکرار سریال نیز در دو نوبت ساعت ۰1:۰۰ بامداد و 9:۰۰ صبح روز بعد به روی آنتن می رود.

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: