منوچهر هادی از کارگردانان و فیلمنامه نویسان نام آشنای ایران و همسر سابق یکتا ناصر است. منوچهر هادی و یکتا ناصر در 20 اسفند 1394 با هم ازدواج کردند و سال گذشته از هم جدا شدند. منوچهر هادی فرزند شهید است و پدر او در سال 63 در جنگ ایران و عراق به شهادت رسید. از کارهای شاخص این کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس سینما و تلویزیون می‌توان به مجموعه‌های تلویزیونی عاشقانه و دلدادگان، خداحافظ بچه و خوب بد زشت را نام برد. منوچهر هادی همچنین با ساخت فیلم‌های رحمان ۱۴۰۰، آینه بغل، و من سالوادور نیستم که در گیشه موفق بودند یکی از کارگردان‌های پول‌ساز و موفق به‌شمار می‌رود. او و یکتا ناصر که مدتی است از یکدیگر جدا شده‌اند در اینستاگرام پست و استوری‌های معنادار زیادی منتشر می‌کنند.

چند ساعت مانده به سال تحویل یکتا ناصر ویدیویی از خودش منتشر کرد و اعلام کرد که ده سال کتک خورده و دو سال است که طلاق گرفته و حالا منوچهر هادی پدر دخترش، او را ربوده است.

پیرو همین ماجرا منوچهر هادی پستی را در صفحه اینستاگرامی اش منتشر کرد و نوشت:

«یکتا مادر بچه منه و من با دستور مستقیم از دفتر دادگاه با هماهنگی و توافق بچه رواز دستان خود مادر تحویل گرفتم با تبریک سال نو به مدت چهار روز از چهارم تا اخر تعطیلات هم بچه پیش مادرشه اگر قرار من آنچه شما میگید باشم و یکطرفه قضاوت شم اشکال نداره کامنت من گفت با شجاعت بازه خیلی چیزها هست که نمیشه بخاطر دخترم بخاطر آبروی مادر دخترمش ما قضاوت کنید هر چی دوست دارید بنویسید و من هیچ گله ای ندارم. کل اتفاق اینه چهار روز بچه پیش منه چون من از پنجم سر کارم و مادرش خونه اس همین بخدا چیز دیگری نیست ا گه این اسمش دزدیه من کثیف عالماگر ایشان به دلیل ناخوش احوالی و برخورد احساسی این ویدئو روگذاشتن خودشون مقصرن و حتمن در دادگاه اعاده حیثیت میشه و باید پاسخ بدن و باید در همین صفحه شخصی ایشان عذرخواهی کنند بابت تمام دروغها و تشویش اذهان علیه بنده ایشان باید پاسخگو باشند البته از همین الان من من را متهم کرد گردن من از مو باریک تر

بخشیدم ایشان را اگر فقط هم دادگاه

فقط قانون قانون و قانون

امیدوارم حال مادر بچه خوب باشه و نگران نباشه هم تلفن هست هم ویدئو کال هست

اصلن شرایط بغرنجی وجود نداره

بهترین و شادترین لحظات زندگیشو سوفیا داره میگذرونه و چهارم فروردین پیش مادرشه

به شرف و احترام همه مادران از سمت من کل اتفاق همینه بازم عرض میکنم به احترام سوفیا و آبروی مادرش چیزهایی هست که من سکوت میکنم . البته که مادر سوفیا نجیب و خانوم هستن و در تمام مدت زندگیمون متعهد و وفادار بودند مشکلات ما چیزهای دیگری بود که اصلن صلاح نیست اینجا گفته بشه. یا علی.»

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: