تصاویر حمیدرضا پگاه بازیگر محبوب سینما و تلویزیون در کنار همسرش را مشاهده می کنید.  حمیدرضا پگاه (متولد 11 دی ماه 1350 در تهران) در تلویزیون با سریال «با من بمان» به کارگردانی حمید لبخنده و «تفنگ سر پر» چهره شد و مردم حمیدرضا پگاه  را شناختند.قبل از اینکه وارد عرصه بازیگری شود در شبکه دو سیما دستیار تهیه کننده بود و مسعود فروتن به او پیشنهاد بازی در مجموعه «ضلع ششم» را داد. 

حمیدرضا پگاه و همسرش +عکس

در فیلم «چند تار مو» به کارگردانی ایرج کریمی هم افتخاری و رایگان بازی کرد. قرار بود در مجموعه «کلاه پهلوی» بازی کند، ولی چون زمان تولید این مجموعه مشخص نبود قراردادش را فسخ کرد.

تا به حال در آثاری چون «ضلع ششم»، «شبی از شب ها»، «تا رهایی»، «یک روز قبل»، «تفنگ سر پر»، «شن های کف رودخانه»، «این زن حرف نمی زند»، «عاشق مترسک»، «پرونده هاوانا»، «برخورد خیلی نزدیک» و… ایفای نقش کرده است.در پرونده هنری اش فیلم یا نقشی وجود دارد که دوست دارد از ذهنش حذفش کند و دوست ندارد راجع به آن حرف بزند.

حمیدرضا پگاه و همسرش+عکس

بیشتر ایفاگر نقش های مثبت است. بسیار شخصیت آرامی دارد و خودش می گوید شاید به نوع تربیت من بستگی داشته است. تفاوتی برایش ندارد که در سینما فعالیت کند یا تلویزیون، مهم نقش است و اینکه مردم بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. خیلی دوست دارد نقش «جیمز باند» را بازی کند. کسی از رفاقت با او احساس بدی نمی کند. سعی می کند آهسته و پیوسته قدم بردارد و حضورش در هر کاری ارزشمند باشد. یک دوره فن بیان را نزد زنده یاد فهیمه راستکار گذرانده است.

 

زندگی خصوصی حمید رضا پگاه و همسرش + عکس های جذاب و دیدنی | ساعدنیوز

ازدواج و همسر حمیدرضا پگاه

وی با نغمه نادری کارگردان تئاتر ازدواج‌کرده است و اکنون صاحب یک دختر به نا حنا پگاه هستند. همسر وی می‌گوید که حمیدرضا بسیار خانواده‌دوست است و وقت خود را تلف نمی‌کند و اوقاتی که بیکار است و وقت آزاد دارد، در خدمت خانواده است.

بیوگرافی حمیدرضا پگاه و همسرش نغمه نادری + عکس | ساتین

خصوصیات اخلاقی و علاقه‌های حمیدرضا پگاه

وی از کارهای کیشلوفسکی خوشش می‌آید و فیلم «لیلا» ساخته داریوش مهرجویی را خیلی دوست دارد. یکی از فیلم‌های موردعلاقه‌اش هم «گوزن‌ها» ست. از هنرهای تجسمی خوشش می‌آید. وی می‌گوید زمانی که خوابش بیاید و شرایط خوابیدن مهیا نباشد بدترین ساعت زندگی وی است و رابطه‌ی خوبی با سیبیل گذاشتن ندارد و تا حد ممکن در گریم هم از سبیل گذاشتن دوری می‌کند.

حمید رضا پگاه و همسرش+عکس | اتاق خبر 24

فیلم‌های تلویزیونی

 پیش‌پرده (۱۳۸۲)

 چکمه‌های استاین (۱۳۸۲)

 از شنبه تا پنج‌شنبه (۱۳۸۴)

 جای او دیگر خالی نیست (۱۳۸۴)

همیشه مادر (۱۳۸۵)

 زائر (۱۳۸۶)

 نامادری (۱۳۸۶)

 گامی در تاریکی (۱۳۸۶)

 زهر و پادزهر (۱۳۸۶)

 این پرونده مختومه نیست (۱۳۸۶)

 نیرنگ (۱۳۸۷)

 مرد زیبا (۱۳۸۷)

 

 انتقال (۱۳۸۷)

 من و شیطان (۱۳۸۷)

 عملیات پایتخت (۱۳۸۸)

 حباب (۱۳۸۸)

 مهر بی‌پایان (۱۳۸۸)

 سایه‌های بلند گناه (۱۳۸۸)

 مادرانه (۱۳۸۸)

 بدل (۱۳۸۸)

 هشت (۱۳۸۸)

 دو روز در جاده (۱۳۸۹)

 دوراهی (۱۳۹۰)

 حرفه‌ای (۱۳۹۰)

 ساعت صفر (۱۳۹۳)

بیوگرافی حمیدرضا پگاه و همسرش + عکس و گفت و گو

 
این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: