کمال‌الدین کامیابی‌نیا  (زادهٔ ۲۸ دی ۱۳۶۷) یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که سابقهٔ بازی برای مس کرمان، راه‌آهن، شهرداری تبریز، نفت تهران و پرسپولیس را دارد.کمال کامیابی نیا (زاده 28 دی 1367) یک بازیکن فوتبال اهل ایران است.  

چکیده ای از بیوگرافی کمال کامیابی‌نیا

 

نام کامل: کمال‌الدین کامیابی‌نیا

زادروز: ۲۸ دی ۱۳۶۷ (۳۰ سال)

زادگاه: تهران

قد: ۱٫۷۷ متر (۵ فوت ۹ ۱⁄۲ اینچ)

پست: هافبک دفاعی

باشگاه کنونی: پرسپولیس

 

شمارهٔ پیراهن: ۱۱

کمال کامیابی‌نیا

کمال کامیابی نیا (زاده 28 دی 1367) یک بازیکن فوتبال اهل ایران است. وی سابقه عضویت در تیم های مس کرمان، راه آهن، شهرداری تبریز، نفت تهران را دارد و در 5 تیر 1394 به پرسپولیس پیوسته است.

کمال کامیابی نیا در حال حاضر بازیکن باشگاه پرسپولیس تهران می باشد .

کامیابی نیا مثل بسیاری دیگر از بچه های تهران فوتبال را از شهرستان شروع کرد. مس کرمان نخستین باشگاه او بود که سال 1382 در رده جوانان پذیرای کمال شد. سال 86 کامیابی نیا وارد فهرست تیم اصلی مس شد و در لیگ هفتم حرفه ای تا لیگ هشتم برای کرمانی ها در ایران و آسیا بازی کرد. تابستان 1388 به تهران آمد و راه آهن را تا لیگ دهم همراهی کرد.کمال کامیابی نیا در حال حاضر بازیکن باشگاه پرسپولیس تهران می باشد .

سپس در ادامه سنت قراردادهای دو ساله ادوار یازدهم و دوازدهم (92-90) را در تیم شهرداری تبریز گذراند و تابستان 1392 دوباره به تهران آمد تا پیراهن نفت را بر تن کند. کمال فصل سیزدهم و چهاردهم لیگ برتر را با نفت بود و تابستان 1394 با قراردادی دو ساله پرسپولیسی شد.

خواهر کمال کامیابی نیا همسر فوتالیست پرافتخار لیگ برتر ایران حمیدرضا رجبی از بازیکنان پیشکوست فوتبال سایپا و مربی فوتبال می باشد.

کمال کامیابی نیا بازیکن پرسپولیس

در تاریخ ۵ تیر ۱۳۹۴ با قراردادی دو ساله به پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس پیوست و در همان سال اول نیز برای تیمش مقابل سماهان اصفهان گلزنی کرد.

با بازی خوب و درخشش در جمع سرخپوشان در سال ۱۳۹۷ قرارداد خود را با پرسپولیس به مدت سه سال تمدید کرد.

کمال کامیابی نیا

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: