مهدی ترابی بازیکن پرسپولیس و تیم ملی ایران روز گذشته مراسم عروسی خود را برگزار کرد که در نوع خود بسیار متفاوت و خاص بود.او سعی کرد در مراسم خود از موزیک های حماسی و جنگی استفاده کند! این فوتبالیست که پیشتر بعد از گلزنی با نشان دادن لباسش با شعار ” تنها راه نجات کشور اطاعت از رهبری است” حسابی جنجال ساز شد حالا با مراسم عروسی بسیار متفاوت به تیتر اول رسانه های کشورمان تبدیل شده است. مهدی ترابی از فوتبالیست های متدین و انقلابی پرسپولیس بوده که تعصب بسیار زیادی بر روی انقلاب دارد و با رفتارش بارها این نکته را به تصویر کشانده است.

حالا مراسم عروسی اش نسبت به سایر سلبریتی ها و فوتبالیست ها متفاوت میباشد .

مراسم عروسی او پیشتر به احترام سردار سلیمانی به زمان دیگری موکول کرد.

درحالی که قرار بود روز شنبه، 14 دی جشن ازدواج مهدی ترابی برگزار شود، این بازیکن برای ادای احترام به شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی، مراسم عروسی خود را لغو کرده و قرار است در زمان دیگری برگزار شود.

رحالی که قرار بود روز شنبه، 14 دی جشن ازدواج مهدی ترابی برگزار شود، این بازیکن برای ادای احترام به شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی، مراسم عروسی خود را لغو کرده و قرار است در زمان دیگری برگزار شود.

ترابی در فصل جاری یکی از بهترین بازیکنان ترکیب پرسپولیس بوده که در تیم ملی فوتبال هم به جایگاه مناسبی رسیده است.

لازم به ذکر است که مهدی ترابی بازیکن محبوب کی روش در 19 شهریور ماه سال 1373 در اشتهارد ایران در خانواده ای کاملا مذهبی متولد شد. پدر او از اهالی فرهنگ و مادر وی خانه دار است که با شماره پیراهن 16 در پست هافبک دفاعی برای تیم ملی فوتبال ایران بازی می کند و در لیست بازیکنان جام جهانی روسیه قرار دارد. در حال حاضر برای تیم سایپا تهران در پست وینگر بازی می کند و در بازی با ازبکستان توانست اولین گل ملی خود را ثبت کند .

مهدی ترابی

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۴۶ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: