از چالش های زندگی مجردی و سختی های وحشتناک تا گاندو و آقای همسر!سوگل طهماسبی بازیگر محبوب زن ایرانی که همین اواخر چهره او را در سریال گاندو دیدیم ازدواج کرده. دیشب در اینستاگرام تصاویر زیبایی از مراسم ازدواج سوگل طهماسبی منتشر شد و همچنین خودِ این بازیگر هم با انتشار تصویری از حلقه های خودش و آقای داماد درباره این اتفاق مهم زندگی اش به دوستدارانش خبر داد. در ادامه این شماره از سبک زندگی افراد مشهور با زندگی سوگل طهماسبی بیشتر آشنا شوید و همچنین تصاویر ازدواج سوگل طهماسبی را مشاهده کنید. با ما همراه باشید.

مراسم ازدواج سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۶۴ در یک خانواده شش نفره دراهواز به دنیا آمد.

دو خواهر و یک برادر دارد.نام خواهرانش ساغر و سحر و برادرش سینا است.

طبق گفته سوگل طهماسبی پدرش که اکنون به رحمت خدا رفته بسیاراهل هنر و استاد نقاشی مینیاتوربوده و خودش می گوید هر جمعه در کنار پدر به نقاشی مینیاتور کشیدن مشغول بودیم.

مادرش خانه دار است اما او هم بسیار هنردوست بوده وبرای علاقه سوگل به تئاتر و بازیگری و هنرمند شدن دخترش بسیار زحمت کشیده.

زندگی شخصی سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی درباره زحمت ها و حمایت های مادرش می گویدکه در اهواز من تنها دختر گروه بودم و مادرم به خاطر من مسئولیت کلگروه تئاتر را قبول کرده بود وهر روز مرا بین ساعات ۴ تا ۸ به کلاس می برداما هرگز از این راه خسته نشد و اعتراضی نکرد.

او فعالیتش در تئاتر را از ۸ سالگی شروع کرد و در سن ۱۴ سالگیتوانست برنده جایزه جشنوارهٔ تئاتر استان خوزستان شود.در همین جشنواره با مورد توجه کیانوش عیاری که داور جشنواره بود قرار گرفتو این کارگردان بزرگ از او برای بازی در سریال روزگار قریب دعوت کرد.

سوگل طهماسبی پس از دعوت کیانوش عیاری در حالی که ۱۶ ساله بودبه تهران مهاجرت کرد و پس از این سریال هم خیلی زود در سریال یوسفپیامبر مشغول بازی بود.

سوگل در این مدت در خانه خواهرش می ماند و پس از قبولی در رشته گرافیکدر دانشگاه مستقل شده و تنها زندگی کرده.

سوگل طهماسبی پس از گرفتن مدرک فوق دیپلم گرافیکدر رشته تدوین هم شروع به درس خواندن کرد اما از آن انصراف داد.

سریالی که باعث دیده شدن بازی سوگل طهماسبی و شهرت او شدسریال فاصله ها بود و پس از آن هم با سریال های تلویزیونی دیگرتوانست نام خودش را سر زبان ها بیاندازد.سریال هایی مانند کیمیا ، برادر و این اواخر هم سریال پر حاشیه گاندو!

ازدواج سوگل طهماسبی

همچنین چند عکس از مراسم عقد و ازدواج سوگل طهماسبی منتشر شد کهدر ادامه می توانید آنها را مشاهده کنید.

سوگل طهماسبی پیش از ازدواج درباره دلایل مجردی و مشخصات مردایده آلش گفته بود که انتخاب همسر برای بازیگران سخت است وهمچنین آن ها سخت هم انتخاب می شوند چرا که شرایط شغلی ماشرایط ویژه ای است.دوست دارم همسرم در آیندهاز همکارانم نباشد و بسیار مهربان باشد.

نکات جالب درباره سوگل طهماسبی

*بازیگران مورد علاقه سوگل طهماسبی پرویز پرستویی و مهتاب کرامتی هستند.

*به شدت اهل ورزش و بدنسازی است و می گوید باشگاه رفتن از تفریحات زندگی ام است.

*خودش می گوید بسیار خونگرم هستم!

*سعی می کند کمتر آرایش کند تا پوستش به علت گریم های سنگیناستراحت کند و آسیب نبیند.

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۲۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: