سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون است. سحر قریشی دیپلم دارد. سحر قریشی یک ازدواج رسمی و یک صیغه داشته که هر دو به طلاق انجامیده است. سحر قریشی به عکاسی علاقه دارد و استقلالی است. سحر قریشی می گوید تا به حال عمل زیبایی انجام نداده است!

سحر قریشی

حاشیه جدید سحر قریشی در فضای مجازی

پس از انتشار عکس‌هایی از سحرقریشی که مدتی در ترکیه به سر می‌برد، این عکس‌ها با واکنش‌هایی از سوی کاربران در فضای مجازی روبه‌رو شد. سحر قریشی چند سالی است که به دلایلی در تلویزیون ممنوع التصویر شده است و به تازگی به استانبول ترکیه سفر کرده است که عکس سحر قریشی در ترکیه را در این قسمت مشاهده می کنید. در ادامه عکس لورفته سحر قریشی در ترکیه را خواهید دید.

سحر قریشی

سحر قریشی که برای تفریح به ترکیه سفر کرده بود در یکی از خیابان های ترکیه با هوادارانش رو‌به‌رو می شود و از آنها استقبال گرمی می‌کند.

سحر قریشی

پس از انتشار عکس بی حجاب سحر قریشی در ترکیه او در توضیح این عکس نوشت: «انسان‌های بزرگ راجع به ایده‌ها صحبت می‌کنند، انسان‌های متوسط راجع به اتفاقات، و کوتوله‌ها در مورد افراد!»

سحرقریشی دوست دارد هر چه زود تر به اوج برسد و این آینده را برای خود پیش بینی می‌کند. برای قریشی نوع پوشش و لباس خیلی اهمیت دارد. او حسین سهیلی زاده را مانند پدرش دوست دارد. اولین بار در سال 1388 با سریال دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی وارد قاب تلویزیون از شبکه سه شد و با نقش یلدا در طی چند روز به شهرت عجیبی رسید که زندگی اش را از هم پاشاند. از طریق یکی از آشنایان همسرم به من پیشنهاد شد که تست بازیگری بدهم من هم تست دادم و برای بازی در فیلم لج و لجبازی در سال 1388 قبول شدم.

سحر قریشی

سر فیلمبرداری فیلم لج و لجبازی بودیم که سیاوش خیرابی مرا به آقای سهیلی زاده برای سریال دلنوازان معرفی کرد که آمدم و تست دادم و برای بازی در نقش یلدا انتخاب شدم. اولین بار قبل از شروع بازیگری تقریبا در سن 17 سالگی در سال 83 با مهران اخوان ذاکر ازدواج کرد، اما این ازدواج بعد از پخش سریال دلنوازان در سال 88 به طلاق و جدایی ختم شد.

سحر قریشی

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۶۵۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: