فریبا نادری متولد 23 فروردین 1363 در تهران، بازیگر است. فریبا نادری فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک است. فریبا نادری سپس بعد از ازدواج با یک کارگردان مشهور به شهرت رسید. فریبا نادری برای بار دوم ازدواج کرده است. فریبا نادری یک دختر دارد.

حواشی فریبا نادری در فضای مجازی

 عکس دیده‌نشده و جنجالی از فریبا نادری حواشی‌ای در اینستاگرام به پا کرد. صورت او در این عکس با وجود آرایش زیاده شکسته و پوست صورتش خراب شده است. زندگی لاکچری فریبا نادری چند وقتی است که در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

فریبا نادری

همچنین این بازیگر عکسی از خود در ساحل به همراه متنی از چارلی چاپلین را منتشر کرد. فریبا نادری با انتشار این عکس نوشت:

«زندگی نمایشی است

که هیچ تمرینی برای آن وجود ندارد

پس آواز بخوان، اشک بریز، برقص، بخند

و با تمام وجود زندگی کن

قبل از آنکه پرده‌ها فرود آیند

و نمایش تو بدون هیچ تشویقی

به پایان برسد…»

(چارلی چاپلین)

فریبا نادری

فریبا نادری عکسی در فضای مجازی بدون حجاب منتشر کرد.

فریبا نادری

شروع بازیگری فریبا نادری

فریبا نادری در 19 سالگی زمانی که برای تست بازیگری دوست اش در یک فرخوان او را همراهی می کرد با پیشنهاد مسعود رسام (کارگرادن) او هم تست داد و قبول شد. بعد از قبولی مدتی در کلاس های بازیگری بهروز بقایی شرکت کرد و با سریال مروارید سرخ در سال 1383 اولین تجربه بازیگری اش را بدست آورد

ازدواج اول فریبا نادری

فریبا نادری در سال 1383 وقتی 20 ساله بود با مسعود رسام کارگردان 47 ساله که اختلاف سنی آنها به 27 سال می رسید وارد یک رابطه عاشقانه شد. در نهایت این دو سال 1385 با هم ازدواج کردند.

ماجرای عشق و عاشقی فریبا نادری

فریبا نادری می‌گوید: بعد از آشنایی با مسعود و گذشت زمان حس می کردم که او احساس خاصی نسبت به من دارد، عاشقم شده بود و یک روز آن را بر زبان آورد  شاید خیلی های فکر می کنند من از بیماری او خبر نداشتم و تن به این ازدواج دادم اما من از سال 83 می دانستم مسعود سرطان دارد. زمانی که با او ازدواج کردم دکترها گفتند شش ماه دیگر سرطان کار خودش را خواهد کرد اما معجزه عشق و امید باعث شد تا سال 88 با سرطان بجنگد. 

این زوج هیچ فرزندی مشترکی نداشتند، دنا رسام، دختر مرحوم رسام از همسر اولش است

ازدواج دوم فریبا نادری

8 سال بعد از فوت مسعود رسام، فریبا نادری که قبلا گفته بود با هیچ مرد سینمایی ازدواج نخواهد کرد در سال 96 با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی ازدواج کرد. ثمره این زندگی یک دختر بنام یارا طباطبایی متولد اسفند 96 است.

فریبا نادری می‌گوید: من یک مسلمان معتقدم، شاید ظاهرم مثل عرفی باشد که در جامعه وجود دارد اما به احکام دینم پایبندم نماز می‌ خوانم و مرجع تقلیدم آیت‌ الله مکارم شیرازی هستند. بارها با دفترشان تماس گرفته ام تا در موارد مختلف سوال کنم و جوابم را بگیرم خمس و زکات هم جزو چیزهایی است که همیشه سر وقت آنها را پرداخت می‌ کنم. از واجبات زندگی من است. بی‌ اندازه عاشقان امامان هستم و دوستشان دارم.

فریبا نادری اینگونه ادامه می‌دهد که: در کودکی شیطان و بازیگر بودم، پای تمام بازی ها و کارهایم برادرم حمید بود، به خاطر او شیطنت هایم هم پسرانه بود، م نبه جای عروسک عاشق تو پهل تکه بودم

اغلب توی کوچه با بچه ها هفت سنگ و فوتبال بازی می کردم. علاقه ام به فوتبال از همان دوران کودکی شکل گرفت و الان هم در فوتبال رفقای زیادی دارم، علی انصاریان که وارد سینما شده از دوستان من است. امیر قلعه نویی و علی پروین را هم خیلی دوست دارم، فوتبال بخش بزرگی از علاقه و تفریحات من است بخصوص اینکه طرفدار دو آتیشه استقلال هستم

رستوران فریبا نادری

فریبا نادری حالا به همراه همسر دوم و پسر خاله همسرش یک رستوران بنام دلیجان تاسیس کردند تا همچون دیگر همکاران خود از قافله عقب نماند.

فریبا نادری می‌گوید: من ترجیح می‌ دهم اِلمان‌ های زندگی‌ ام سنتی باشد، دوست دارم وقتی شب یلدا می‌ شود، جای دورهمی و مهمانی‌ های بی‌ ربط کنار خانواده باشم و حافظ بخوانم.

فریبا نادری

ما سنت‌ های خوبی داریم که به هر دلیلی در زندگی امروز مردم کمرنگ می‌ شوند. شاید دلیل آن مشغله بیش از حد به خاطر نان باشد یا آمدن پدیده‌‌هایی مثل تلگرام و اینستاگرام که آدم‌ ها را جور دیگری به هم وصل می‌ کند.

فعالیت‌های سینمایی فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون از سال 88 با سریال فاکتور هشت شناخته شد، سپس سال 89 در سریال از یاد رفته و آسمانی همیشه ابری نیست سر زبان ها افتاد.

فریبا نادری فعالیت خود را با بازی در سری دوم ستایش سال 92 شروع کرد. فریبا نادری سینما را هم از سال 93 با فیلم دریاکنار شروع کرد و کمتر از انگشتان یک دست تجربه کار در سینما را دارد.

فریبا نادری درباره کار طنز می‌گوید: طنز را خیلی دوست دارم اما با احتیاط به آن نزدیک می شوم، می ترسم در کارهای طنز گیر بیفتم و برای نقش های جدی سراغم نیایند

​همشه سعی کرده ام کارهای را با دقت انتخاب کنم، ترجیح دادم کم کار باشم تا اینکه سر هرکاری بروم، به همین دلیل هم هنقش هایم را دوست دارم.

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱۲۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: