نیکی مظفری یکی از بازیگران جوان و تازه کار کشورمان است و در این مطلب سعی شده تا شما عزیزان را با بیوگرافی نیکی مظفری بیشتر آشنا کنیم و گالری از جدیدترین عکس های نیکی مظفری را برای شما مخاطبان عزیز به اشتراک گذاشته ایم.نیکی مظفری بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. نیکی مظفری متولد شهریور ماه ۱۳۶۶ در تهران است. مادر نیکی مظفری فوت کرده است. نیکی مظفری با پدرش مجید مظفری زندگی می کند. نیکی مظفری در سریال “بچه های نسبتا بد” نیز بازی کرده است.

241800071_293766188769108_7028113148647854583_n

اخیرا حواشی ازدواج نیکی مظفری و حامد کمیلی در فضای مجاری منتشر شده اما صحت این حواشی تایید نشده است. نیکی مظفری و حامد کمیلی نیز به این حواشی پاسخی ندادند اما مخاطبان آن ها این حواشی را کذب شناخته و آنان را نپذیرفتند.

 

نیکی مظفری بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. نیکی مظفری متولد شهریور ماه ۱۳۶۶ در تهران است. مادر نیکی مظفری فوت کرده است. نیکی مظفری با پدرش مجید مظفری زندگی می کند. نیکی مظفری در سریال “بچه های نسبتا بد” نیز بازی کرده است.

نیکی مظفری در شهریور ماه سال ۱۳۶۶ در تهران چشم به جهان گشود، خانواده سه نفره آن ها بعد از فوت مادر دو نفره ماند و نیکی مظفری با پدرش مجید مظفری بازیگر توانا و پیشکسوت ایرانی زندگی می کند.

 

سطح تحصیلاتش کاردانی است و کارش طراحی صحنه و لباس و در کارهای دفتر با پدرش که مجید مظفری همکاری می کند . وی نیز در کلاس های مرحوم سمندریان نیز برای بازیگر شرکت کرده است.وی با بازی در سریال “بچه های نسبتا بد” به کارگردانی سیروس مقدم دیده شد در این باره می گویید: با توجه به اینکه هر کسی از استعدادهایی که در خود سراغ دارد، همیشه دوست داشتم تمامی مدیوم ها، از جمله تئاتر، سینما و تلویزیون را تجربه کنم.

 

با توجه به اعتماد شهرام زمانی به من و سیروس مقدم به عنوان کارگردانی شناخته شده و موفق و همچنین سایر عوامل حاضر در این مجموعه، آرزوی هر کسی است که چنین تجربه ای را داشته باشد.

من هم این سعادت را داشتم که در کنار این عزیزان باشم به تعبیری خیلی خوشحال کننده و البته خیلی هم سخت بود. تمامی کسانی که در این سریال حضور داشتند افراد باتجربه ای بودند و کارهای موفقی پیش از این داشتند.

 
 

من از خداوند متعال بابت اینکه این موقعیت برایم فراهم شد بسیار سپاسگزارم.وی تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد. مجید مظفری درباره داماد ایده آل خود می گویید: شخصیت آدم ها برای من مهم است.

یعنی در ازدواج نیکی من بیشتر به شخصیت طرف توجه می کنم چون اگر او از شخصیت خوب و با ثباتی برخوردار نباشد، از لحاظ اقتصادی و درآمدزایی هم دچار مشکل خواهدشد. منظورم این است که شخصیت خوب سرچشمه مهمی از زندگی است و دارایی و… را نیز همراه خودش دارد.

 

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: