بابک جهانبخش ، متولد فروردین سال 1362 برابر با 21 مارس 1983 در بوخوم آلمان است. نام اصلی و شناسنامه ای او علی جهانبخش است.  بابک جهانبخش  فعالیت خود را از سال 1384 شروع کرده و تاکنون از پرطرفدارترین خواننده ها و موزیسین ها بشمار می رود. مدرک تحصیلی بابک جهانبخش دیپلم تجربی است.

242301397_952379412349639_4448704213524722060_n

بابک جهانبخش  با نام اصلی علی جهانبخش، خواننده و ترانه‌سرای اهل ایران است. بابک جهانبخش متولد 1 فروردین سال 1362 است. بابک جهانبخش فعالیت خود را از سال 1384 شروع کرد. بابک جهابخش چندی پیش به خاطر عمل جراحی قبل باز در بیمارستان بستری شد. خوشبختانه عمل بابک جهانبخش موفقیت آمیز بود.

بابک جهانبخش (با نام شناسنامه‌ای علی جهانبخش)، زاده ۱ فروردین ۱۳۶۲ برابر با ۲۱ مارس ۱۹۸۳ در بوخوم، آلمان) است. بابک با همکاری با کارگردانان مطرح از جمله مجید فرهبد، محمد باقری، وحید امینی، عرفان خاکی اثرات زیادی را ارائه داد.

 
 
 

بابک جهانبخش نوازندگی پیانو را از ۵ سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دیدو به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد؛ و سپس به دنبال مدرک صدا گذاری موسیقی رفت و اولین کسی که او را به خواننده شدن تشویق کرد مجتبی میرزاده آهنگساز قدیمی بود.

 
 

خانواده و زندگی خصوصی بابک جهانبخش

علت به دنیا آمدن خواننده پاپ در آلمان و مهاجرت خانواده اش ،ادامه تحصیل پدرش بود که برای ادامه تحصیل مجبور به اقامت چند ساله در کشور آلمان می شود.پدرش بعد از اتمام تحصیل به همراه همسر و فرزندش راهی ایران می شود.

 
 
 

بابک جهانبخش

 

شروع خوانندگی بابک جهانبخش

بابک جهانبخش بعد از برگشتن از آلمان به طور جدی موسیقی را دنبال می کند و این علاقه خیلی زودتر از موقع و در نوجوانی به بار می نشیند.

او تحت نظر استاد مجتبی میرزاده دوره و آموزش های لازم خوانندگی و موسیقی را می بیند و در سن نوجوانی و ۱۴ سالگی اولین مجوز موسیقی خود را از صدا و سیما و از دست علی معلم دریافت می کند.

 
 
 

 البوم من و بارون و اکسیژن وی را به مطرحترین خوانندگان پاپ کشور تبدیل کرد و این اهنگ بی تاثیر در شهرتش نبود و به اوج شهرت و محبوبیت رسید‌.

ترانه های من و بارون و اکسیژن و دوستت دارم از بهریت ها و پر طرفدارترین ترانه هایش می باشد.

 

 یک ترانه نیز مخصوص مسرش آرتا خوانده به نام ایده آل که تقدیم فرزندش کرده است.

ازدواج بابک جهانبخش با مروارید شهریاری همسر اولش در انگلیس

آشنایی خواننده ایرانی با همسر اولش مروارید شهریاری در کنسرتی که در لندن برگزار شد برمیگردد و آن دو با هم در این کنسرت آشنا شدند و این دوستی به ازدواج منجر شد.

 
 
 

بابک جهانبخش

مروارید شهریاری همسر اول بابک جهانبخش یکی عوامل برگزار کننده کنسرتش در لندن بود.

 

این زوج بدون خبر رسانه ها و در سکوت خبری و به دلیل نامعلومی از هم جدا شدند و طلاق گرفتند و یک پسر به نام ‌آرتا از آنها باقی مانده است.

بابک جهانبخش

 
 
 

  مروارید شهریاری متولد تهران و فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی می باشد.

ازدواج مجدد بابک جهانبخش و پریا

بابک جهانبخش

 

بابک بعد از جدایی همسر اولش با خانمی به نام پریا ازدواج کرده و برای اولین بار به مناسبت تولد همسرش عکسی از وی منتشر کرده و گفته است که برای هرز نرفتن و زندگی هرز نداشتن دوباره ازدواج کردم.

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: