حدیثه تهرانی از بازیگران جوان و کم حاشیه در کشور است. حدیثه تهرانی در یک خانواده کم جمعیت به دنیا آمده است. حدیثه تهرانی در رشته مامایی تحصیل کرده است و تا مقطع لیسانس این رشته را ادامه داد است. حدیثه تهرانی با کیان مقدم ازدواج کرده است. حدیثه تهرانی به تازگی سفری به کیش داشته؛ عکس هایی از این سفر در فضای مجازی قرار گرفته که نظر مخاطبان را به خود جلب کرده است. یکی از این تصاویر را در ادامه مشاهده می کنیم.

حدیثه تهرانی

بیوگرافی حدیثه تهرانی

حدیثه تهرانی متولد ۲۱ ام آذر ماه سال ۱۳۶۳ در در محله نارمک تهران بوده و یک خواهر بزرگتر از خود دارد که در خارج از ایران مشغول به تحصیل می‌باشد.

وی لیسانس مامایی دارد و یک دوره بازیگری هم در کلاسهای آزاد بازیگری گذرانده، به دلیل تشابه اسمی اش با خانم هدیه تهرانی مدتی شایع شده بود که ایشان خواهر هدیه تهرانی هستند که این موضوع صحت ندارد.

بیوگرافی و عکس های دیدنی حدیثه تهرانی و همسرش کیان مقدم

وی تا کنون در فیلم سینمایی شکلات داغ و سریال‌های به کجاچنین شتابان، خوش‌نشین‌ها و آسمان همیشه ابری نیست به ایفای نقش پرداخته است.

به تازگی در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام انتقاد هایی به این بازیگر در خصوص نگهداری حیوانات خانگی وارد می شود!

حدیثه تهرانی را بیش تر بشناسیم!

حدیثه تهرانی

وی تا کنون در فیلم سینمایی شکلات داغ و سریال‌های به کجاچنین شتابان، خوش‌نشین‌ها و آسمان همیشه ابری نیست به ایفای نقش پرداخته است.

به تازگی در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام انتقاد هایی به این بازیگر در خصوص نگهداری حیوانات خانگی وارد می شود!

ازدواج و خانواده حدیثه تهرانی

این هنرمند جوان در یک خانواده ۴ نفره بزرگ شده و یک خواهر دارد که ساکن خارج از کشور است. حدیثه متاهل است و همسرش کیان مقدم (خواننده و موسیقی دان) نام دارد. کیان مقدم متولد ۱۴ آبان ۱۳۵۶ در تهران بوده و از سن ۱۲ سالگی با ساز سه تار وارد دنیای موسیقی شده است؛ او پس از چند سال به ساز گیتار روی می‌آورد و همزمان با تحصیل در مقطع کارشناسی، تحصیلات خود را در زمینه گیتار نزد اساتید بزرگی همچون ”سیمون آیوازیان” و ”شاهین علوی” پشت سر می‌گذارد. علاوه بر این‌ها، در زمینه آواز و خوانندگی نزد اساتیدی مانند ”محمد نوری” و ” ناریه چولاکیان” بوده و آهنگسازی را در حضور استاد فخرالدینی آموزش دیده است. کیان مقدم از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در صنعت صدابرداری شروع کرده است و تاکنون فعالیت‌های قابل توجهی را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است. او تا به حال یک آلبوم نیز از خود منتشر کرده است.

ورود حدیثه تهرانی به تلویزیون و سینما

حدیثه تهرانی

از کلاس بازیگری به دفتر ابوالقاسم طالبی (کارگردان) برای کار جدیدش معرفی شد و به این ترتیب سال 1388 وقتی 25 ساله بود  با سریال به کجا چنین شتابان جلوی دوربین رفتدر سال 91 در فیلم تلویزیونی لارستان 6:30 بامداد بازی کرد تا اینکه با فیلم پانسیون در سال 1392 تجربه بازی در سینما را بدست آوردبعد از بازی در مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد با سریال خوش نشین ها در سال 1389 به کارگردانی سعید آقاخانی چهره اش شناخته تر شد.

همسر حدیثه تهرانی

خانم تهرانی متاهل است و با هنرمند کیان مقدم ازدواج نموده هست کیان مقدم متولد سال ۱۳۵۶ است وی موسیقیدان و خواننده است وی تا بحال یک آلبوم از کاهری هنری خود را منتشر نموده و وی نوانزده حرفه ای گیتار و سه تار است و در کار صدا برداری و آهنگسازی هم فعالیت دارد.

فیلم های سینمایی حدیثه تهرانی

فیلم شکلات داغ ( حامد کلاهداری – ۱۳۸۹ )فیلم معراجی ها (مسعود ده نمکی – ۱۳۹۳)فیلم تلویزیونی لارستان ۶:۳۰ دقیقه بامداد (حسین غضنفری – ۱۳۹۱)فیلم وام عسل ( علیرضا خاکی – ۱۳۹۳)فیلم پنج شنبه شب (وحید بیطرفان – ۱۳۹۰ )۲ ساعت بعد ، مهر آباد (علیرضا فرید – ۱۳۹۲ )پیش شرط ازدواج ( صمد یاری – ۱۳۹۲ )آقای هنر پیشه (سعید اسدی – ۱۳۹۲)

سریال های حدیثه تهرانی

سریال به کجا چنین شتابانسریال آسنان همیشه ابری نیستسریال معراجی هاسریال خوش نشین هاسریال برابر اصل

حواشی حدیثه تهرانی و کیان مقدم

حاشیه این دو از دوران کرونا و فیلمهای کوتاهی که در شبکه های اجتماعی خود پخش می کردند شروع شد و به زودی باعث محبوبیت بیشتر و شناخته تر شدن آن دو شد

شایعه شده است حدیثه تهرانی زمانی که سگ خانگی آنها دزدیده و بعد پیدا شد به علت حمایت از حقوق حیوانات در تلویزیون ممنوع التصویر شده است

اما کماکان حمایت آنها از حیوانات ادامه دارد . حدیثه تهرانی همچنین در کلیپی که همسرش در آن خوانندگی کرده است با گریمی متفاوت بازی کرده است .

بیوگرافی کوتاه کیان مقدم

حدیثه تهرانی

کیان مقدم خواننده خوش صدا و آهنگساز با استعداد ایرانی در تاریخ ۱۴ آبان در سال ۱۳۶۵ در شهر تهران متولد شده است.

او زمانیکه ۱۲ ساله بود، فعالیت هنری خود را با سه تار آغاز کرد و در سال های بعد به نواختن گیتار پرداخت و همزمان که در مقطع کارشناسی تحصیل می کرد ، تحصیلات خود را در زمینه گیتار نزد اساتید بزرگی همچون سیمون آیوازیان و شاهین علوی پشت سر گذاشت.

او از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در صنعت صدابرداری آغاز کرد که در این عرصه هم فعالیت های قابل توجه و شایان ذکری را در کارنامه هنری خود به ثبت رسان او تا الان یک آلبوم از خود انتشار داده است.

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: