مدیرکل پشتیبانی امور دام تهران گفت: با توجه به کاهش قیمت گوشت، عرضه در سامانه بازرگام به دلیل ابطال حواله‌های قبل و اصلاح سیستم متوقف شده است.

رضا سالمی گفت: با توجه به دستور ستاد تنظیم بازار و معاون اول رییس جمهور کاهش قیمت در خصوص گوشت اعمال شد که بدین ترتیب حواله های قبل سامانه بازرگام باید ابطال و حواله جدید صادر شود.

به گفته وی، هم اکنون مشکلی در خصوص تامین کالا وجود ندارد و علت توقف عرضه گوشت در سامانه بازرگام ابطال حواله های قبلی و اصلاح سیستم است.

سالمی می گوید: پشتیبانی امور دام آمادگی تحویل هر میزان تقاضای گوشت گوساله و گوسفند منجمد و حتی گوشت گرم گوسفند هم در سامانه بازرگام دارد.

مدیرکل پشتیبانی امور دام تهران گفت: پشتیبانی امور دام‌ اعلام کرده که مسئولان سازمانه بازرگام با مراجعه به ما کالا را با قیمت های جدید تحویل بگیرند تا مشکلات توقف عرضه هر چه سریع تر مرتفع شود.

بنابر آمار اعلامی پشتیبانی امور دام در ماه های قبل هر کیلو گوشت گوسفند منجمد با نرخ ۱۰۵ هزار تومان و گوساله منجمد ۹۹ هزار تومان از طریق سامانه بازرگام در اختیار افراد قرار می گرفت که بنا بر تاکید معاون اول رییس جمهور قیمت گوشت گوسفند منجمد به ۸۵ هزار تومان و گوشت گوساله منجمد ۹۵ هزار تومان کاهش یافته است.

طی روزهای اخیر عرضه برخی کالاها از جمله گوشت در سامانه بازرگام متوقف شده که مسئولان اذعان می کنند که سامانه بخشی از کالا را که به قیمت قبل خریداری کرده باید به نرخ های جدید کاهش دهد و همواره سیستم را اصلاح کند که در نهایت ابطال حواله های قبل تا صدور حواله های جدید علت اصلی توقف عرضه گوشت در سامانه بازرگام به شمار می رود‌.

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: