مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام کرد: میادین و بازارهای میوه و تره بار شهرداری تهران روز جمعه از هقت و ۳۰ دقیقه صبح تا ساعت ۲۰ به صورت یکسره باز است.

مصطفی پور نصیری با اشاره به استقبال چشمگیر شهروندان از میادین میوه و تره بار در روز پنج شنبه (۲۲ اردیبهشت) گفت: به منظور خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان، تمامی میادین و بازارهای میوه و تره بار شهرداری تهران، جمعه (۲۳ اردیبهشت) از ساعت هفت و ۳۰ دقیقه صبح تا ساعت ۲۰ بصورت یکسره باز است.

وی با تاکید بر تدابیر و تمهیدات سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران برای تامین و عرضه محصولات مورد نیاز شهروندان، افزود: تمامی ارزاق و مایحتاج مورد نیاز شهروندان به میزان کافی در میادین میوه و تره بار موجود است و مراجعه کنندگان می توانند با آرامش خیال و اطمینان خاطر کالاهای مورد نیاز خود را از این مراکز خریداری کنند.

مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با بیان اینکه این سازمان از آمادگی کامل برای خدمات رسانی به شهروندان برخوردار است، اظهار کرد: برای حفظ آرامش خانواده ها و تثبیت و تعدیل قیمت ها، سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران تمام توان و امکانات خود را به کار می گیرد.

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: