پرونده قتل پدر و دختری در شمال تهران، پس از ۹ سال با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

رسیدگی به این پرونده از بیست و هشتم مرداد سال ۹۲ با گزارش قتل هولناک پدر و دختری در محله تجریش آغاز شد.

حسن ۶۰ ساله و دختر خردسالش مهناز، در طبقه همکف ساختمان با ضربه‌های جسم سخت به سرشان به قتل رسیده بودند. بررسی‌ها نشان داد حسن و همسر دومش در طبقه دوم ساکن بودند و دختر ۳۴ ساله‌اش به نام نسرین هم در طبقه همکف حضور داشته است.

روز حادثه وقتی نسرین به خانه می‌آید با جسد پدر و خواهر ناتنی‌اش رو‌به‌رو می‌شود.

نسرین در تحقیقات گفت: روز حادثه کمردرد داشتم و نامزدم به خانه‌مان آمد تا مرا به بیمارستان ببرد که منصرف شدم. نامزدم مهرداد می‌خواست با پدرم صحبت کند، اما نامادری‌ام ادعا کرد خانه‌شان به‌هم ریخته است و خواست یک زمان دیگری صحبت کنند. مهرداد به خانه‌شان رفت و من هم آماده شدم به خانه دوستم بروم و از او دارو بگیرم. پدرم گفت مهمان دارد و به دلیل به‌هم‌ریختگی خانه‌شان، احتمال دارد به واحد من بیایند. بعد از ساعتی که به خانه برگشتم، با جسد پدر و خواهر ناتنی‌ام رو‌به‌رو شدم.

مهرداد هم در تحقیقات گفت: وقتی خانه نامزدم را ترک می‌کردم، دو مرد را مقابل در دیدم اما چهره‌شان را به خاطر ندارم.

با گذشت ۹ سال از این جنایت، برای نسرین و مهرداد به اتهام مشارکت در قتل کیفرخواست صادر شد و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد.

وقوع قتل در واحد نسرین، وجود رد خون روی لباسش، اظهارات ضد و نقیض دو متهم، تکذیب گرفتن قرص از سوی دوست و اصرار مهرداد درباره ترک خانه قبل از قتل، از جمله دلایل بازپرس برای قاتل بودن دختر و پسر جوان است.

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: