رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی از کشف قتل پیر زن ۷۰ ساله تبریزی و دستگیری سه نفر از عاملان این قتل خبر داد.

ابراهیم محمودی گفت: در پی اعلام فقدان خانم ۷۰ ساله تبریزی موضوع به لحاظ حساسیت در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود:کارآگاهان پلیس آگاهی با شگردهای پلیسی و استفاده از تجهیزات فنی پلیس به ۳ نفر در این خصوص مظنون شده که یکی از متهمان را در حین خروج از کشور دستگیر و دو همدست دیگرش را که خانم بودند دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان بیان داشت: در بازجویی‌های فنی به عمل آمده متهمان که در ابتدا منکر موضوع بودند با ارائه دلایل و مدارک از سوی پلیس لب به اعتراف گشوده و پرده از راز جنایتی هولناک برداشتند.

محمودی  تصریح کرد: متهمان در اعترافات خود از طرح نقشه قبلی برای اخاذی ۱۵۰ میلیارد ریال به صورت رمز ارز از خانواده فرد ربوده شده اعتراف کردند که به علت شناسایی شدن توسط فرد ربوده شده او را به قتل رسانده و جنازه اش را در یکی از شهرستان همجوار رها کرده بودند.

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی ضمن اشاره به پای کار بودن شبانه روزی پلیس در خدمت رسانی به مردم شریف، به مخلان نظم و امنیت جامعه هشدار داد که اقدامات خلاف قانون افراد زیر ذره بین پلیس بوده و با هرگونه جرم و جنایتی برخورد و مجرمان به مراجع قانونی تحویل خواهند شد.

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: