در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۸۰ متری جتوب تهران خواهیم‌ پرداخت.

از آنجایی که خرید خانه در تهران جزو سخت ترین کار هاست و برای این کار سرمایه نسبتا بالایی لازم است، برای افرادی که سرمایه محدودتری دارند مناطق جنوبی تهران می‌تواند انتخاب خوبی باشد. در این گزارش به بررسی منازل ۸۰ متری جنوبی تهران پرداخته‌ایم.

فقلقلقل

اگر قصد سرمایه‌گذاری در جنوب تهران را دارید می‌توانید با مبلغی معادل ۱ میلیارد و ۸۸۶ میلیون تومان واحدی نوساز را با متراژ ۸۲ متر که ۲ اتاق خواب داشته باشد، خریداری کنید. همچنین واحدی ۱۵ ساله در همین منطقه با متراژ ۸۰ متر و ۲ اتاق خواب، قیمتی معادل ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان دارد.

 خبر روز  اخبار بورس  قیمت دلار امروز

 قیمت خانه های ۸۰ متری در جنوب تهران + جدول

 پیش بینی جذاب از قیمت سکه / ۲۲ خرداد

 سنگ اندازی بانک ها برای پرداخت تسهیلات مسکن

واحد آپارتمانی نوساز در منیریه با متراژ ۸۲ متر و ۲ اتاق خواب، ارزشی معادل ۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان دارد.

وبینار "رایگان" ادمینی اینستاگرام، کسب درآمد با موبایل از خانه

فرم کاشت مو با قیمت پارسال،‌ مو بکار | ۵۰۰ هزارتومان پیش پرداخت

کاشت مو به روش جدید FFB | شرایط اقساط ویژه

چه شرکت‌هایی در حال اعطای نمایندگی هستند؟

برای خرید آپارتمانی ۷۵ متری در شوش که نوساز باشد و ۲ خواب داشته باشد، به سرمایه‌ای معادل ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

بودجه لازم‌ برای خرید واحدی ۷۷ متری در مولوی که ۹ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، مبلغی بالغ‌بر ۱ میلیارد و ۳۸۶ میلیون تومان است.

در روزهای گذشته واحدی ۸۲ متری در نازی‌آباد که ۹ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد، به مبلغی معادل ۳ میلیارد و ۴۴۴ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.همچنین واحدی ۸۰ متری در همین منطقه که ۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ اتاق خواب داشته باشد، ۲ میلیارد تومان قیمت دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.


 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: