می توان فال را اینطور تعریف کرد که فال روشی برای شناخت آینده است، نهیبی به آینده زدن و آگاهی پیدا کردن از آنچه قرار است رخ بدهد و یا رخ ندهد و آیا میتوان از آینده خبری آورد؟ آیا آینده را میتوان بیان کرد؟ اگر می خواهید بدانید در سال ۱۴۰۱ برایتان چ اتفاقی می افتد این مطلب را از دست ندهید.با ما همراه باشید.

فال روزانه متولدین فروردین

امروز چشم هایتان را که باز می کنید احساس می کنید که موقعیت برای پیشرفتتان فراهم است و می توانید رشد زیادی چه در زندگی شخصیتان و چه در زمینه ی حرفه ای داشته باشید. شما می خواهید بیشترین استفاده را از امروز ببرید تا در محل کاتان توجه مقام های بالا دست خود را جلب کنید و مورد تحسین آنها قرار بگیرید. فقط یادتان باشد که زمانی را هم به عشق اختصاص بدهید. جادوی عشق در زندگیتان تأثیر فوق العاده ای خواهد داشت. به احساسات خود گوش فرا دهید و در بیان آنها جسارت بیشتری از خود نشان دهید. تغییر دکوراسیون در خانه و یا اتاقتان باعث خواهد شد از لحاظ روانی حال بهتری پیدا کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شما معمولا ترجیح می دهید حرف هایتان را در دل خودتان نگه دارید، اما امروز بدتان نمی آید که به یک فعالیت گروهی بپیوندید. شاید بعضی از دوستانتان شما را به یک دور همی در یک رستوران دعوت کرده باشند، یا همسایه تان به شما پیشنهاد کرده باشد سری به او بزنید. فرقی نمی کند که در چه گروهی قرار بگیرید، در هر صورت حضور در این جمع برایتان خوب خواهد بود و هم حالتان را خوب می کند و هم زمینه ی آشنایی با افراد جدیدی را برایتان فراهم می کند. امروز سعی کنید به ترس هایی که در رابطه با به دست آوردن خواسته هایتان در رابطه عاطفی خود دارید غلبه کنید، این ترس ها تنها موانعی هستند که جلوی احساس خوشبختی شما را می گیرند.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز ممکن است وسیله ی الکترونیکی جدید بخرید و یا تغییراتی در وسایلی که پیش از این داشته اید بدهید که زندگی را برای شما راحت تر می کنند. شاید هم تصمیم بگیرید در یک کلاس فنی ثبت نام کنید تا ضعف هایی که در توانایی های خود داشته اید را برطرف کنید. در هر صورت امروز رابطه ای تنگاتنگ با دنیای تکنولوژی خواهید داشت. اگر احساس می کنید برنامه هایی که برای بودن در کنار دوستان و نزدیکان خود چیده اید بیش از اندازه سنگین هستند و اجازه نمی دهند به کارهای شخصیتان رسیدگی کنید سعی کنید طوری که طرف مقابلتان را ناراحت نکنید برخی از این برنامه ها را حذف کنید، آخر هفته فرصت جبران این کارتان را خواهید داشت.

فال روزانه متولدین تیر

شما موجودی اجتماعی هستید و امروز توجه زیادی را به خود جذب خواهید کرد. شما احساس خیلی خوبی نسبت به خودتان دارید و فکر می کنید که ظاهرتان هم خیلی بهتر از همیشه شده است؛ فقط شما اینطور فکر نمی کنید، دیگران هم متوجه این موضوع شده اند. امروز حتما وقت گذراندن با دیگران را در برنامه ی خود جای بدهید. شما انسانی توانا و با استعداد هستید و بودن در کنار دیگران درخشش ویژه ای به این توانایی هایتان می بخشد. شما امروز از لحاظ عاطفی خیلی حساس تر شده اید و همین زمینه ساز ایجاد صمیمیتی بیشتر در رابطه عاطفیتان خواهد بود و یا اگر هم مجرد باشید به شخص جدیدی علاقمند خواهید شد.

فال روزانه متولدین مرداد

اگر از شرایط فعلی خود راضی نیستید امروز کمی جدی تر به این موضوع فکر کنید و ببینید کدام یک از اتفاقاتی که اخیرا در زندگیتان افتاده اند باعث ناراحتی و کدام یک باعث خوشحالی شما شده است. برای حس خوشحالی و  خوشبختی باید خودتان را همین طور که هستید پذیرا باشید. شما ذاتا آدم رمانتیکی هستید و امروز هم عشق و روابط عاطفی ذهنتان را به خود مشغول کرده اند. به شخصی که دوست دارید فکر می کنید و بخاطر داشتن او خدا را شکر می کنید، و یا اگر هنوز تنها هستید در دلتان آرزو می کنید که ای کاش می توانستید هر چه زودتر نیمه ی گمشده ی خود را پیدا کنید. اگر مجرد هستید و واقعا قصد پیدا کردن عشقتان را دارید باید برای این کار کمی برنامه ریزی کنید!

فال روزانه متولدین شهریور

شما امروز تمام مدت در حال رویاپردازی خواهید بود. شاید موضوع این رویاها برایتان اهمیت چندانی هم نداشته باشد، فقط دلتان می خواهد خودتان را در عالم خیال غرق کرده و از دنیای واقعی فرار کنید. اما خودتان خیلی خوب می دانید که چنین راه حلی در دراز مدت به کارتان نخواهد آمد. امروز اهدافی که در مورد رابطه عاطفی خود دارید ناگهان برایتان اهمیت زیادی پیدا کرده اند و به فکر آینده ی این رابطه هستید. اگر شرایط فعلی آن چیزی که شما انتظار داشته اید نیستند خودتان را سرزنش نکنید. عشق چیزی نیست که بشود برای آن برنامه ریزی کرد، کمی به خودتان و طرف مقابلتان وقت بدهید؛ هیچ عجله ای در کار نیست

فال روزانه متولدین مهر

شما قصد دارید فضایی آرام و هماهنگ در اطراف خود ایجاد کنید، اما برقراری تعادل، آن هم امروز، کار ساده ای نخواهد بود، زیرا شما نگران حفاظت از خودتان و احساستان نیز هستید. تحت شرایط کیهانی موجود شما نیز دارید که از لحاظ عاطفی احساس امنیت کنید، اما باید مواظب باشید که برای به دست آوردن این حس ثبات و امنیت کار اشتباهی نکنید. شما استعدادهای ناشناخته ای دارید که ممکن است امروز برایتان آشکار شوند. شاید مسئولیت جدیدی که به عهده تان گذاشته شده باعث شود به این توانایی خود پی ببرید و از این کشف خود بسیار خوشحال خواهید شد. کمی فکر کنید و ببینید چطور می توانید آن را به بهترین شکل ممکن مورد استفاده قرار دهید

فال روزانه متولدین آبان

شما امروز به اطرافیان خود توجه زیادی نشان می دهید و دلتان می خواهد به هر چند نفری که از دستتان بربیاید کمک کنید، اگر از دستتان بر می آمد حتی دنیا را هم نجات می دادید. اگر برای انجام کار خیری داوطلب لازم باشد شما حتما اولین نفر خواهید بود. با وجود این که شما دقیقا می دانید که چه می خواهید، وقتی پای بیان کردن آنچه در قلبتان می گذرد به میان می رسد از همیشه ساکت تر می شوید. هفته های آینده تجربه های رمانتیک ملایمی را برای شما رقم خواهند زد که باعث خواهد شد فشار و تنشی که روی خود احساس می کنید تا حدود زیادی کاسته شود. سعی کنید کمی از قیل و قال دنیا فاصله بگیرید و روی پرورش عشق و رابطه عاطفی خود تمرکز کنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز شما درکی عمیق تر از آنچه واقعا برایتان اهمیت دارد پیدا خواهید کرد و آنچه کشف می کنید شما را غافلگیر خواهد نمود. مادیات برای شما خیلی کمتر از معنویات اهمیت دارند و شما بالاخره پس از مدت ها به این واقعیت پی خواهید برد. داشته هایتان در مقابل خانواده و دوستانتان برای شما هیچ ارزشی ندارند و عزیزانتان برایتان در اولویت هستند. تحت شرایط کیهانی به وجود آمده ممکن است طی چند هفته ی آینده روابط عاطفیتان تا حدود زیادی از کنترل شما خارج باشند. اگر بتوانید با صحبت کردن در مورد احساساتتان و آنچه در دلتان می گذارد یخ به وجود آمده را بشکنید، به طرف مقابلتان نیز همین فرصت را خواهید داد و اوضاع تا حدودی به نفعتان تغییر خواهد یافت.

فال روزانه متولدین دی

امروز شاید با گروهی جدید آشنا شده و یا با یکی از دوستان و همکاران قدیمی خود دیدار داشته باشید که فرصت های کاری جدیدی را به شما پیشنهاد می دهند. به این پیشنهاد خوب فکر کنید. شما به طور معمول امنیت را از طریق ایجاد ساختارهای پایدار در زندگی خود به دست می آورید. البته عشق نیز برایتان از این اصل مستثنی نیست و آن را کاملا جدی می گیرید و سعی دارید عشق واقعی را به دست بیاورید. با این حال امروز حساب و کتاب هایتان در مورد عشق بهم خواهند خورد و چارچوب هایی که برای خودتان تعریف کرده اید محو می شوند. سعی نکنید جلوی روند طبیعی امور را بگیرید و نگران هم نشوید؛ عشق را نمی توان در چارچوب های از پیش تعیین شده جا داد.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز بخت با شما یار است و در زمان درست در جای درست قرار خواهید گرفت. شاید با شخصی آشنا شوید که تغییراتی اساسی در زندگی حرفه ای شما ایجاد خواهد کرد. شما به طور معمول به روابطی جذب می دهید که به شما اجازه می دهند استقلالتان را حفظ کنید و خود واقعیتان باشید. اما امروز به طور غیر منتظره ای دلتان می خواهد به عشقتان بچسبید و طوری برخورد می کنید که انگار به او نیازمند هستید و این رفتار، آن هم از جانب کسی مثل شما می تواند برای طرف مقابلتان ناخوشایند و آزار دهنده باشد. اشکالی ندارد اگر بخواهید به عشقتان نزدیک شوید، اما فاصله ی ضروری را رعایت کنید و بگذارید طرف مقابلتان بتواند نفس بکشد.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز نسبت به دعوت هایی که از شما می شود و افراد جدیدی که در مقابلتان قرار می گیرند با روی باز برخورد کنید. تغییرات برای شما در راه هستند و شما برای این که این تغییرات به خوی و به نفع شما پیش بروند باید آنها را پذیرا باشید. حتی اگر مجرد باشید این امکان وجود دارد که با یک نفر آشنا شوید که به شریک راهتان تبدیل خواهد شد. به احساسات خود توجه کنید و اجازه دهید حس درونیتان در این زمینه راهنمایتان باشد و خیالتان راحت باشد که اشتباه نخواهید کرد. شما در حال حاضر ترجیح می دهید زیاد در مورد احساسات خود حرف نزنید، لزومی ندارد که احساستان را همه جا جار بزنید، اما آن را از عشقتان مخفی نکنید

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: