می توان فال را اینطور تعریف کرد که فال روشی برای شناخت آینده است، نهیبی به آینده زدن و آگاهی پیدا کردن از آنچه قرار است رخ بدهد و یا رخ ندهد و آیا میتوان از آینده خبری آورد؟ آیا آینده را میتوان بیان کرد؟ اگر می خواهید بدانید در سال ۱۴۰۱ برایتان چ اتفاقی می افتد این مطلب را از دست ندهید.با ما همراه باشید.

فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما خیلی بیقرار هستید و همین باعث شده است رفتارهای حساب نشده ای از خودتان نشان دهید، اما یادتان باشد که اگر هیچ کار ینکنید خیلی بهتر از این است که کار اشتباه را انجام دهید. شما می توانید خودتان را با این توجیه قانع کنید که یک معامله ی منطقی به نفع همه خواهد بود، اما خواسته هایتان و انتخاب هایتان امروز لزوما با هم همخوانی نخواهند داشت. تا زمانی که این طوفان درونتان آرام نشده است دست نگه دارید. وقتی اوضاع روبراه شود می دانید دقیقا چه کاری باید بکنید. یکی از دوستانتان به همراهی شما نیاز دارد. به حرف هایش گوش کنید، با او همدردی کنید و خوشحالش کنید. همه ما این روزها را تجربه می کنیم و به حمایت هم نیاز داریم.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

موعد مقرر برخی از کارهایی که به عهده تان هستند دارد از راه می رسد و همین موضوع باعث شده دچار استرس و نگرانی شوید، اما اراده و پشتکاری که دارید باعث می شود به این احساسات خود غلبه کرده و آنچه غیر ممکن به نظر می رسد را با موفقیت به انجام برسانید. سعی نکنید همه چیز را به تنهایی انجام دهید و از دوستان و نزدیکان خود تقاضای کمک کنید. با این کار خواهید توانست بی آن که فشاری بیش از خد به خودتان وارد کنید کارهایتان را هم به انجام برسانید. اگر در حال مبارزه با کسی هستید آنقدر منتظر نمانید که او ضربه ی اول را بزنید، یادتان باشد که در دعوا همیشه شخصی برنده می شود که اولین ضربه را بزند.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز فعالیت های اجتماعی زیادی در برنامه ی شما قرار گرفته اند، اما این همه کار ممکن است آنقدر به وقت و انرژی شما نیاز داشته باشند که تصمیم بگیرید به یکباره خودتان را غیب کنید، آن هم به گونه ای که هیچکس نتواند پیدایتان کند. به جای این کار، که باعث ناراحتی دوستان و عزیزانتان هم خواهد شد به شما توصیه می کنیم که از ابتدای روز برنامه تان را مشخص کنید و برای خودتان محدودیت هایی قائل شوید، قرار نیست دعوت هر کسی که شما را به همراهی دعوت می کند را بپذیرید. این که از اول جواب رد بدهید خیلی بهتر از این است که بپذیرید اما بعدا زیر قولتان بزنید و آن شخص را در انتظار بگذارید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز شما زیاد رغبتی به بودن در اجتماع ندارید، اما شرایط ایجاب می کنند که در مرکز توجه  قرار بگیرید. خوشبختانه، با وجود تمایل شخصیتان به دور بودن از دیگران، اعتماد به نفس کافی برای انجام آنچه از شما انتظار می رود را دارید. اگر بتوانید به این بی میلی اولیه غلبه کنید می توانید حتی از قرار گرفتن در مرکز توجه لذت هم ببرید، به هر حال همیشه این احتمال وجود دارد که نظر آدم عوض بشود. امتیاز، وام و یا قراردادی که برای مدتی طولانی در انتظارش بوده اید امروز بالاخره روبراه خواهد شد و این اتفاق خوب روزتان را خواهد ستخت. شاید حتی بخواهید این اتفاق خوب را همراه با دوستان و نزدیکانتان جشن بگیرید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز حرف های شما خیلی به جا و واضح به نظر می رسند، اما این احتمال وجود دارد که بخش مهمی از حرف هایتان را در واقع به زبان نیاورید و از گفتن آنها وحشت داشته باشید. شاید دیگران در ابتدا متوجه این موضوع نشوند، اما در نهایتبه این که یک چیزهایی از قلم افتاده اند پی خواهند برد، زیرا کارهای شما با شنیده های آنها همخوانی ندارند. خوشبختانه جایی برای نگرانی در مورد این که مبادا با حرف هایتان کسی که دوست دارید را ناراحت کنید وجود ندارد. به قول جان لنون شاید صداقت دوستان زیادی را برای شما به ارمغان نیاورد، اما حتما دوستانی واقعی را برایتان به همراه خواهد داشت.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز شاید زمان زیادی را صرف فکر کردن به ارزش هایتان که در حال تغییر هستند بکنید. شما نگران این هستید که بعضی از باورهای اصلیتان با اعتقادات دوستان و نزدیکانتان همخوانی نداشته باشند. هر کسی آزاد است که باورها و اعتقادات خود را داشته باشد، اما اگر این اختلاف عقیده باعث بروز مشکل بین شما شده است بهتر است به جای فرار کردن از آن و در نتیجه تشدید تنش های موجود در مورد این موضوع صحبت کنید. شاید با صحبت کردن بحث هایی بین شما در بگیرد، اما از بحث هایی بزرگ تر در آینده جلوگیری خواهید کرد. دیروز شما فشار کاری زیادی را تحمل کرده اید، امروز زیاد به خودتان سخت 

فال روزانه متولدین مهر

امروز هر چقدر که می گذرد می بینید که تلاش هایتان برای حفظ وضعیت فعلی رابطه تان بیهوده هستند و نمی توانید از بحث های احتمالی جلوگیری کنید. در ابتدای روز شما می توانید خودتان را با چالش های عاطفی که برایتان پیش می آیند و به توجه شما نیاز دارند تطبیق دهید، اما پس از مدتی اتفاقی می افتد که کاسه ی صبرتان را لبریز می کند و دیگر نمی توانید آن لبخند ساختگی روی لب هایتان را حفظ کنید. بیش از اندازه به خودتان فشار نیاورید و باری بیش از حد تحملتان را به خود تحمیل نکنید. بعد از مدت ها سکون در روابط عاطفیتان امروز دوباره شکوفه های عشق در قلبتان جوانه خواهند زد و راه برای عشقی تازه باز خواهد شد.

فال روزانه متولدین آبان

امروز احساسات شما آنقدر متغیر هستند که باعث وحشت شما شده اند و دارید در سکوت به جزر و مد احساسی خود نگاه می کنید. خوشبختانه خیلی زودتر از آن چه انتظارش را دارید تکلیفتان با خودتان معلوم خواهد شد. اما در این فاصله باید راهی پیدا کنید تا بی آن که مجبور باشید هر بار که کسی با حرف هایش شما را ناراحت می کند سر خانه اول بازگردید به استرس و ناراحتی خود غلبه کنید. لزومی ندارد به خاطر حرف ها و کارهای دیگران، آن هم در حالی که هیچ منظور خاصی پشت آنها نهفته نیست خودتان را ناراحت کنید. بدون واکنشی از جانب خودتان آنها هیچ تاثیری نمی توانند روی شما داشته باشند، پس کنترل اوضاع را در دست بگیرید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز کارهای اداری زیادی برای انجام دادن دارید، با خوش اخلاقی پیش بروید و خیالتان راحت باشد که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. امروز حتی اگر بدانید دارید از حد و مرزهایی که برایتان تعیین شده فراتر می روید هیچ چیزی نخواهد توانست جلوی شما را بگیرد! شما با شور و هیجان تمام می خواهید بهترین تصویر را از خودتان به نمایش بگذارید و این که احساسات دیگران را با بیان حقایق دردناک جریحه دار کنید برایتان اهمیت چندانی ندارد. اما این رفتار شما ممکن است در نهایت باعث پشیمانیتان شود و شما را مجبور به عذرخواهی کند. یادتان باشد که شما می توانید بدون لطمه زدن به احساسات دیگران هم صادق باشید.

فال روزانه متولدین دی

امروز هیچ راهی برای فرار از عشق برای شما وجود نخواهد داشت، اما شما هنوز از این که آمادگی عاشق شدن را دارید یا خیر مطمئن نیستید. اگر ببینید طرف مقابلتان دارد خیلی به شما فشار وارد می کند و یا می خواهد خیلی سریع پیش برود دچار احساسات پیچیده ای خواهید شد. این که بخواهید دریچه های قلبتان را بسته و راه های طرف مقابلتان را مسدود کنید تنها باعث از بین رفتن مجالی برای آشنایی بیشتر خواهد شد. این که نگران امنیت عاطفی خود باشید با این که خودتان را در عالم تنهایی محبوس کنید فرق دارد.گاهی به جای ساختن پل بین خودمان و طرف مقابلمان با ساختن دیوار زمینه را برای شکستن دل خودمان فراهم می کنیم.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز برای جلوگیری از به هم ریختن برنامه هایتان کاری از دست شما ساخته نیست. اتفاقان پیش بینی نشده ای که در طول روز به وجود می آیند مستلزم این هستند که تغییراتی در برنامه های خود ایجاد کنید و اگر بخواهید با اصرار و پافشاری به برنامه اولیه ی خود بچسبید مطمئنا راه به جایی نخواهد برد و تنها همه چیز را از اینی که هست بدتر خواهید کرد. هیچ اشکالی ندارد اگر برنامه ی قبلیتان را فراموش کرده و بر اساس آنچه برایتان پیش می آید برنامه ریزی کنید و پیش بروید. اگر استرس حفظ نقشه ی اولیه را کنار بگذارید خیلی خوب خواهید توانست کارهایی که می خواسته اید را انجام دهید و با مشکلی هم مواجه نخواهید شد.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز سعی نکنید در ساعات محدودی که در اختیار دارید کارهایی بیش از حد توانتان انجام دهید. سطح انرژیتان کمی پایین تر از همیشه است و با این کار تنها خودتان را خسته می کنید و نتیجه ای هم نمی گیرید. امروز فاصله ی زیادی بین شما و آن چه واقعا قصد گفتنش را دارید وجود دارد و کلمات بی آن که هیچ کنترلی روی آنها داشته باشید از دهانتان خارج می شوند. انگار یک چیزی جلوی شما را می گیرد و تنها پس از گفتن حرف هایتان است که می توانید به معنای آن چه گفته اید توجه کنید. شاید حتی با شنیدن برداشتی که دیگران از حرف هایتان دارند و مقایسه ی آن با چیزی که قصد گفتنش را داشته اید تعجب کنید؛ به مکالمات خود توجه بیشتری داشته باشید.

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: