مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: تعداد مصدومان واژگونی اتوبوس در حومه شهرستان ابرکوه به ۲۲ نفر رسید. پیش از این اورژانس یزد تعداد مصدومان این حادثه را ۲۰ نفر اعلام کرده بود.

محسن حرازی‌زاده یزدی افزود: ساعت چهار و ۵۱ دقیقه بامداد گزارشی در خصوص واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری درمحور یزد به ابرکوه – سه راهی جرقوئیه  (کیلومتر ۱۰ کربندی یزدی به ابرکوه) به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان اعلام شد.

وی اظهار کرد: بلافاصله  سه تیم امداد و نجات همراه با تجهیزات مورد نیاز از پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای شهید حیدری و مسجد امام خمینی ابرکوه با ۲ خودرو آمبولانس و یک دستگاه خودرو نجات  به محل حادثه اعزام شدند.

حرازی‌زاده خاطرنشان کرد : این حادثه ۲۲ نفر حادثه دیده در پی داشت که بلافاصله تیم‌های امدادی هلال احمر با دیگر نیروهای امدادی اورژانس و آتش نشانی مشغول به امدادرسانی و اقدامات اولیه درمانی بر روی مصدومین حادثه شدند.

وی تصریح کرد : ۲ نفر از حادثه‌دیدگان سرپایی درمان و  پنج نفر از مصدومین توسط آمبولانس هلال احمر و ۱۵ نفر مصدومین با آمبولانس اورژانس به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال داده شدند.

پلیس راه یزد علت حادثه را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرد.

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱۵ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: