در گزارش زیر به بررسی مشخصات آپارتمان‌های ۳ میلیاردی شرق تهران خواهیم‌ پرداخت.

محله‌های شرق تهران یکی از شلوغ‌ترین و محبوب‌ترین بخش‌های شهر تهران می‌باشد. شرق تهران علاوه بر نرخ مناسب، از امکانات نسبتا خوبی نیز برخوردار است. اگر قصد سرمایه‌گذاری و یا خرید خانه با بودجه حدود۳ میلیارد تومان در این منطقه را دارید تا پایان این گزارش همراه ما باشید.

با سرمایه ۳ میلیارد تومان می‌توانید واحدی ۲۵ ساله در تهران‌نو با متراژ ۹۰ متر و ۲ اتاق خواب را خریداری کنید.

همچنین واحدی دیگر در پیروزی، با متراژ ۷۵ متر و ۲ اتاق خواب با توجه به گذشت ۳ سال از ساخت آن، قیمتی معادل ۳ میلیارد تومان دارد.

اگر قصد خرید مسکن در نارمک را دارید، می‌توانید واحدی ۲۵ ساله با متراژ ۷۳ متر و ۱ اتاق خواب را با قیمتی بالغ‌بر ۲ میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان خریداری کنید. اگر سرمایه کمتری برای خرید خانه در این منطقه در اختیار دارید می‌توانید واحدی ۶۳ متری که ۱۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد را معادل ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

واحد آپارتمانی ۱۸ ساله در مجیدیه با متراژ ۸۵ متر و ۲ اتاق خواب در روز‌های گذشته معادل ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

و اگر با سرمایه‌ای کمتر قصد خرید ملک در شرق تهران را دارید می‌توانید واحدی ۲۱ ساله در محله نیرو هوایی با متراژ ۸۲ متر و ۲ اتاق خواب را معادل ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

برای خرید واحد آپارتمانی ۷۳ متری در تهرانپارس‌شرقی با توجه به اینکه ۱۷ سال از ساخت آن گذشته است و ۲ خوابه است به بودجه‌ای معادل ۳ میلیارد تومان احتیاج دارید. همچنین با این سرمایه می‌توانید واحدی ۹ ساله با متراژ ۷۵ متر و ۲ اتاق خواب را در همین منطقه خریداری کنید.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق نرخ مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. نرخ مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: