می توان فال را اینطور تعریف کرد که فال روشی برای شناخت آینده است، نهیبی به آینده زدن و آگاهی پیدا کردن از آنچه قرار است رخ بدهد و یا رخ ندهد و آیا میتوان از آینده خبری آورد؟ آیا آینده را میتوان بیان کرد؟ اگر می خواهید بدانید در سال ۱۴۰۱ برایتان چ اتفاقی می افتد این مطلب را از دست ندهید.با ما همراه باشید.

فال روزانه متولدین فروردین

این روزها رفتارهای عجیب و غریبی از خود نشان می دهید به همین دلیل ممکن است دیگران، آن طور که دوست دارید، با شما همکاری نکنند. امروز از آن روزهایی است که باید از پیچیدگی دوری کنید و راههای ساده را برگزینید. کنترل خود را سریع از دست ندهید و از عصبی شدن خودداری کنید. شاید بهتر باشد آخر هفته را به استراحت در خانه بگذرانید. این را بدانید که در ارتباط با دیگران هر چه بیشتر اصرار کنید، مقاومت آنها نیز بیشتر خواهد شد. برای تصمیم گیری منتظر ندای قلبی خود هستید اما به جای انتظار از خودتان بپرسید واقعا چه چیزی به نفع و صلاح شما است؟

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شما کارهایتان را سرو سامان داده اید و حال وقت کمی خوشگذرانی است. بهتر است کمی از برنامه های روزمره خود دور شوید و با دوستان خود به گشت و گذار بیرون از خانه بروید. شاید اخیرا در رابطه عاطفی خود به مشکل بر خورده اید اما با گفتگو در روزهای آتی، هر دوی شما به این نتیجه می رسید که بهترین انتخاب برای یکدیگر خواهید بود و به این واقعیت نیز پی می برید که چقدر برای شریک زندگی تان اهمیت دارید. مشکلات سطحی را رها کنید و به راه روشنی که در پیش دارید، بیاندیشید.

فال روزانه متولدین خرداد

در مورد مسائلی که کنترلی بر آنها ندارید، نگرانی به دل راه ندهید. بهتر است پس از گذراندن یک هفته سخت کاری، به بیرون از خانه سری بزنید و کمی خوش بگذرانید. برای چند ساعت هم که شده مسئولیت هایتان را فراموش و تمام تمرکزتان را صرف آرامش خود کنید. شاید سپردن مسئولیت ها به دیگران کمی برایتان سخت باشد اما نگران نباشید. آنها به خوبی از پس کارهای بر می آیند. در زمینه کاری به شما پیشنهادهایی می شود، قبل از هر تصمیم خوب جوانب آن را بسنجید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز پر از انرژی هستید طوری که نمی توانید یک جا ثابت بنشینید اما در مورد قدم هایی که بر می دارید محتاط باشید. ممکن است وقایع از دور خوب به نظر آیند اما در واقعیت طور دیگری باشند. امروز اشتهای زیادی برای غذا دارید اما گویا هیچ غذایی شما را راضی نمی کند. ایده خوبی است اگر مواد مورد نیاز را تهیه و غذای مورد علاقه خود را در خانه درست کنید. امروز شور عاشقی در شما موج می زند و احساس غریبی را تجربه خواهید کرد. ترجیح می دهید این احساس را مانند یک راز در قلب خود نگه دارید و فعلا در مورد این مسئله با کسی صحبت نکنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز مراقب افرادی که می خواهید به آنها اعتماد کنید، باشید. رازهایتان را با هر کسی در میان نگذارید زیرا درک حرف های شما کار هر کسی نیست و ممکن است سوتفاهم بوجود آورد. پس از یک هفته سخت کاری، تمایل دارید امشب به جای بیرون رفتن از خانه، روی مبل راحتی دراز بکشید و کمی استراحت کنید. مسئولیت و کار زیاد شما را از برخی مسائل دور کرده است اما امروز به واقعیتی پی خواهید برد که بر رابطه عاطفی شما نیز تاثیر می گذارد. به جای بی تفاوتی، با شریک زندگی تان در مورد این موضوع به گفتگو بنشینید.

فال روزانه متولدین شهریور

ممکن است زمینی که روی آن قدم می گذارید ناگهان زیر پای شما بلرزد بنابراین در مورد قدم هایتان خوب بیاندیشید. شاید به دلیل سوتفاهم در مورد برخی افراد زندگی تان، در ارتباطات امروز خود دچار مشکل شوید اما خوشبختانه روحیه خود را حفظ می کنید و با اعتماد به نفس کافی به راه خود ادامه می دهید. اگر به فکر رابطه با فرد جدیدی بوده اید، امروز نظرتان تغییر می کند و اطمینان می یابید که این کار  به صلاح شما نیست و تنها یک ریسک محسوب می شود.

فال روزانه متولدین مهر

موافقت با شما اصلا کار دشواری نیست، زیرا همیشه سعی می کنید طوری رفتار کنید که انگار نظراتتان با دیگران تفاوت چندانی ندارند و خیلی خوب با آنها کنار می آیید. با این حال امروز سر و کله ی یک نفر پیدا خواهد شد که به نظرتان دارد چرند می گوید و واکنش هایتان ممکن است عصبانیت او را به همراه داشته باشد. درست است که شما به طور کلی به خوبی با دیگران کنار می آیید، اما هیچ تمایلی ندارید که کنترل امور را به یک نفر بدهید که به نظرتان هیچ صلاحیتی ندارد و روز خودتان را با این کار خراب کنید. درست است که همه غیبت می کنند، اما این بهانه ی خوبی برای اینکه شما هم این کار را بکنید نیست.

فال روزانه متولدین آبان

امروز شما بسیار مثبت اندیش شده اید و همه را به ریسک کردن و رفتن به دنبال رویاهایشان تشویق می کنید و خواهان رسیدن آنها به موفقیت هستید. اما در مقابل انتظار دارید که دوستانتان هم برای شما همین کار را بکنند و دوستی و وفاداری خود را با حمایت از نظرات و ایده هایتان نشان دهند. در چنین شرایطی دیدن رفتارهای اطرافیانتان و تغییر موضع دادن آنها ممکن است حال و هوایتان کمی تغییر کند. با این حال، ما به شما توصیه می کنیم که اگر دیگران زیاد به نقشه هایتان علاقه ای نشان نمی دهند خودتان و آنها را ناراحت نکنید و خودتان اهدافتان را دنبال کنید. موفقیتی که به دست خواهید آورد شیرین ترین انتقام خواهد بود.

فال روزانه متولدین آذر

امروز به چشمتان آینده ی شما بسیار درخشان تر از هر زمان دیگری به نظر می رسد، اما نمی دانید این همه شور و هیجانی که در وجود خود احساس می کنید را چطور به کار بگیرید. از طرفی آماده اید تا هر مسئولیتی را بپذیرید و بزرگ ترین کارها را انجام دهید و هیچ کاری به نظرتان غیر ممکن و فراتر از حد توانتان نیست. از طرفی دیگر هم دلتان می خواهد که می توانستید خودتان را از این همه هیایویی که دور و برتان را فرا گرفته است دور کنید. امروز را به خودتان استراحت بدهید. هر چیزی زمان و مکان خودش را دارد و امروز زمان استراحت و تفریح است. با این حال ضرری ندارد اگر پیش از رفتن به رختخواب کمی به نقشه ها و برنامه هایتان فکر کنید تا برای روز شنبه آماده شوید.

فال روزانه متولدین دی

امروز حتما از خانه بیرون بروید و جریان باد را در لابه لای موهایتان احساس کنید. به دامن طبیعت بروید و به اطرافتان با عشق و علاقه ی هر چه بیشتر دقت کنید. نفس های عمیق بکشید و ریه هایتان را از انرژی زندگی پر کنید. ذهنتان را از هر فکر دیگری تخلیه کنید و فقط به فکر ماجراجویی باشید. مواظب باشید از کنار موقعیت هایی که برایتان پیش می آیند به سادگی نگذرید و ابتدا آنها را مورد بررسی قرار دهید. فقط این را هم در نظر داشته باشد که همه چیز را مورد سوال قرار داده و اطلاعات لازم را به دست بیاورید، در غیر این صورت ممکن است به مشکل بربخورید و از کرده ی خود پشیمان شوید. برای بهترین نتایج بیشترین دقت را به خرج دهید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز نقشه هایی که برای روز تعطیلتان داشته اید را حتما عملی کنید و به جا یاین که تا لنگ ظهر بخوابید به دنبال تفریحاتی بروید که تمام هفته رویایشان را در سر می پروراندید. امروز به ندای قلبتان گوش کنید، زیرا بر خلاف تصورتان حساس و آسیب پذیر نیست، بلکه قوی و سرسخت و ماجراجوست.  اگر یک جایی در طول مسیر نسبت به کارهایتان دچار تردید شدید نگران نشوید، چنین حالتی کاملا طبیعی است، اما اجازه ندهید که این تردید ادامه پیدا کند و هر چه سریعتر آن را برطرف کنید. دیدار با عشقتان برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود و می تواند انرژی لازم برای شروع یک هفته ی خوب را به شما ببخشد، به شرط آنکه سر چیزهای مسخره دعوا به راه نیندازید

فال روزانه متولدین اسفند

امروز برای شما روز خوبی برای ارتباط برقرار کردن با دیگران خواهد بود. شما درگیر بحث های جذابی خواهید شد که چیزهای زیادی از آنها یاد خواهید گرفت. شما در دیدن مسائل از زوایای مختلف مهارت بالایی دارید و همین باعث می شود که بتوانید طرف مقابلتان را هم به خوبی درک کنید. اما از طرفی هم باعث می شود که نتوانید روی موضع خودتان بمانید و دچار تردید شوید. مسیری را برای خود انتخاب کرده و به آن وفادار، اما نه متعصب، باشید. نگران این هم نباشید که شاید این اختلاف نظرها روی روابط شما و عزیزانتان تاثیر بگذارند. در آغاز شباهت هایمان با دیگران هستند که ما را به هم نزدیک می کنند، اما تفاوت هایمان نیز ما را به هم جذب می کنند

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: