بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان، نیمه‌ابری و همراه با وزش باد شدید، رگبار پراکنده باران، رعد و برق و کاهش دما طی امروز(۱ آبان‌ماه) پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، طی پنج روز آینده با توجه به فعالیت متناوب سامانه بارشی، طی ۷۲ ساعت آینده آسمان نیمه‌ابری تا ابری همراه با وزش باد گاهی وزش باد شدید به‌ویژه از بعدازظهر دوشنبه تا صبح سه‌شنبه (۲ تا۳ آبان‌ماه) همراه با خیزش موقت گردوخاک و کاهش کیفیت هوا به‌خصوص در غرب و نیمه‌جنوبی استان و رگبار پراکنده باران با احتمال رعد و برق همچنین در ارتفاعات نیز رگبار و رعد و برق و در بعضی ساعات مه پیش‌بینی می‌شود.

عمده بارش‌ها در بعدازظهر دوشنبه تا صبح سه‌شنبه است. برای امروز(۱ آبان‌ماه) شاهد کاهش دما ، فردا دوشنبه افزایش نسبی دما و طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه کاهش محسوس دما مورد انتظار است.بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۲۸ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ( ۲ آبان‌ماه) نیمه‌ابری وگاهی وزش بادشدید و گرد و خاک و بعد از ظهرافزایش ابر و در بعضی ساعات رگبار باران با احتمال رعد وبرق با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد و طی ‌سه‌شنبه (۳ آبان‌ماه) قسمتی ابری و گاهی وزش باد شدید و گرد وخاک و از بعداز ظهر به‌تدریج کاهش ابر و کاهش باد با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: