رئیس جمهور در پیامی درگذشت حاجیه خانم قدم‌خیر صفری، مادر شهیدان بهروز و تورج الماسی و خواهر شهید شاهین صفری و جانباز سرافراز رشید صفری را تسلیت گفت.

سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت مادر شهیدان بهروز و تورج الماسی و خواهر شهید شاهین صفری و جانباز رشید صفری، آورده است: این مادر قهرمان‌پرور و اسوه صبر و فداکاری با ارادت خالصانه به اهل بیت(ع)، غم فراق شهیدانش را با اخلاص تحمل و با صلابت از فرهنگ ایثار و شهادت پاسداری نمود و نام نیکی از خود در خاطر مردم قدرشناس این مرز و بوم به یادگار گذاشت.

متن پیام رئیسی جمهور به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

درگذشت مرحومه حاجیه خانم قدم‌خیر صفری، مادر بزگوار شهیدان والامقام بهروز و تورج الماسی و خواهر شهید گرانقدر شاهین صفری و جانباز سرافراز رشید صفری، موجب تأثر خاطر شد.

این مادر قهرمان‌پرور و اسوه صبر و فداکاری با ارادت خالصانه به اهل بیت(ع)، غم فراق شهیدانش را با اخلاص تحمل و با صلابت از فرهنگ ایثار و شهادت پاسداری نمود و نام نیکی از خود در خاطر مردم قدرشناس این مرز و بوم به یادگار گذاشت.

اینجانب درگذشت این مادر مومنه را به مردم شریف استان کرمانشاه و به ویژه خانواده محترم ایشان تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند برای ایشان علو درجات و همجواری با شهیدان گرانقدرش و برای همه بازماندگان معزز صبر و بردباری مسئلت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: