کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تصویب کرده است که کارمندان استان تهران در روز چهارشنبه ۱۴ دی ماه به صورت دورکاری فعالیت کنند. در این صورت تکلیف بورس و بانک‌ها چه خواهد بود؟

به گزارش تجارت‌نیوز، کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران دورکاری کارمندان دستگاه های اجرایی استان در روز چهارشنبه ۱۴ دی ماه را تصویب و اعلام کرده است: به رؤسای دستگاه های اجرایی توصیه می‌شود با درخواست دورکاری آن دسته از کارمندانی که فعالیت آنها قابلیت دورکاری دارد موافقت کنند.

تسنیم گزارش کرده است که این پیشنهاد از سوی اعضای کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوا تهران طرح و به مراجع بالادستی ارائه شده است. پیش بینی اداره کل هواشناسی استان تهران برای روز چهارشنبه افزایش غلظت و انباشت آلاینده ها در استان تهران است و لذا اعضا این کمیته با اجماع پیشنهاد دورکاری فعالیت آن دسته از کارمندان که امکان و قابلیت دور کاری دارند را به مراجع بالا دستی ارائه داد.

بر این اساس بنا به تشخیص رؤسای دستگاه ها و سازمان ها در استان تهران ، برای روز چهارشنبه ۱۴دی ماه زمینه دورکاری کارکنان دستگاه ها میسر است و توصیه می شود  رؤسای دستگاه ها با درخواست دورکاری کارمندان موافقت کنند

در این میان تکلیف بازار سرمایه چه خواهد بود؟ از آنجا که فردا بانک‌ها به فعالیت خود طبق روال عادی ادامه می‌دهند و با تعطیلی مواجه نشده‌اند، فعالیت‌های بازار سرمایه نیز با وقفه روبرو نخواهد بود  و معاملات طبق روال هر روزه انجام می‌شود.

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: