می توان فال را اینطور تعریف کرد که فال روشی برای شناخت آینده است، نهیبی به آینده زدن و آگاهی پیدا کردن از آنچه قرار است رخ بدهد و یا رخ ندهد و آیا میتوان از آینده خبری آورد؟ آیا آینده را میتوان بیان کرد؟ اگر می خواهید بدانید در سال ۱۴۰۱ برایتان چ اتفاقی می افتد این مطلب را از دست ندهید.با ما همراه باشید.

فال روزانه متولدین فروردین

امروز یکی از نزدیکانتان احساس می کند زیاد حالش خوب نیست و شما فکر می کنید که بهتر است در کنار او مانده و ار او مراقبت و نگهداری کنید. حتما این کار را انجام دهید، اما این را هم در نظر داشته باشید که احساس همدردی شما با این شخص آنقدر قوی است که گذراندن روز در کنار او باعث خواهد شد بخشی از ناخوش احوالی او به شما هم سرایت کند! حواستان باشد که اقدامات لازم را برای مراقبت از خودتان انجام داده و تمام وقتتان را هم به این کار اختصاص ندهید، در غیر این صورت تا فردا حال خودتان از او خیلی بدتر خواهد بود. شما باید برای فردایتان آماده سازی هایی را انجام دهید، حواستان باشد این کار را فراموش نکنید و حتما زمانی را به آن اختصاص دهید.

 فال روزانه متولدین اردیبهشت

هدفی که برای مدتی طولانی برای رسیدن به آن تلاش کرده اید هنوز خیلی دور از دستس به نظر می رسد و این موضوع باعث شده است که انرژی و انگیزه ی اولیه ی خود را از دست داده و حتی به این فکر بیفتید که بیخیال آن شوید. وضعیت فعلی به هیچ وجه بدین معنا نیست که شما هرگز به اهداف خود دست نخواهید یافت. شاید گر برای مدتی دست از تقلای بیش از اندازه بردارید خیلی بهتر باشد و به زودی ببینید که برخلاف انتظارتان پیشرفتتان خیلی بیشتر بوده است. این را به یاد داشته باشید که هر چه بیشتر روی عدم موفقیت خود تمرکز کرده و به آن فکر کنید شانس خود را برای رسیدن به موفقیت کمتر خواهید کرد. وضع به آن بدی که خودتان فکر می کنید نیست.

فال روزانه متولدین خرداد

یکی از اعضای خانواده ی شما با مشکلی روبرو شده است و شما به این فکر هستید که امروز را به جای تفریح و خوشگذرانی در خانه مانده و به او کمک کنید این روز سخت را پشت سر بگذارید. اما از طرفی هم کارها و مسئولیت هایی به عهده دارید که باید به آنها رسیدگی کنید و نمی توانید با بی تفاوتی از کنارشان بگذرید. این که در کنار این عزیزتان مانده و یا به دنبال انجام وظایف و مسئولیت هایتان بروید برای شما انتخاب دشواری خواهد بود. به احتمال زیاد شخصی که قصد دارید در کنارش بمانید از شما خواهد خواست که نگران او نباشید و به کارهایتان برسید. اگر خودش چنین چیزی گفت او را به حال خود گذاشته و اجازه بدهید در خلوت خودش با مشکلش کنار بیاید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز شما میل شدیدی به یادگیری و کسب اطلاعات از طریق برقراری ارتباط با دیگران دارید ، اما این به هیچ وجه بدان معنا نیست که حاضرید تمام روز وقت خودتان را با فعالیت های اجتماعی نه چندان مفید تلف کنید. در واقع ترجیح می دادید که می شد بدون سر و کله زدن های بیهوده و حرف های بی فایده یک راست به سراغ اصل مطلب بروید. بااین حال باید به این موضوع توجه داشته باشید که در روابط اجتماعی نباید فقط روی نیازهای خودتان تمرکز کنید و برآورده کردن انتظارات طرف مقابلتان را هم باید مد نظر داشته باشید. انجام وظیفه ای که امروز به عهده ی شما گذاشته شده شما را نگران کرده است، اما باور کنید شما می توانید هر کاری را با موفقیت انجام دهید.

فال روزانه متولدین مرداد

شما قصد رفتن به سفری را داشته اید، اما شاید مجبور باشید بخاطر چیزهایی مثل مسائل مادی این سفر را به وقت دیگری موکول کنید. خوشبختانه وضع خودتان آنقدر بد نیست که مجبور به ابطال برنامه هایتان باشید، اما کفگیر شخصی که قرار بوده در این سفر با شما همراه باشد به ته دیگ خورده است. شاید این موضوع برای شما ناراحت کننده باشد، اما در نظر داشته باشید که این وضعیت موقتی است و به زودی قادر خواهید بود برنامه هایتان را عملی کنید. امروز برای تصمیم گیری در مورد مسائل مهم زیاد روی حس ششم خودتان حساب نکنید و بیشتر به این فکر باشید که چطور با انتخاب هایتان می توانید به اهداف اصلی خود نزدیک تر شوید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز احساس می کنید که ملزم به انجام وظیفه ی مهمی هستید و برای عمل به آنچه به عهده دارید حاضر خواهید بود نسبت به همیشه وقت و انرژی خیلی بیشتری صرف کنید. شما امروز اراده و پشتکار فوق العاده ای را در اختیار دارید و همین به شما کمک خواهد کرد تا عملکرد فوق العاده ای را از خود به نمایش بگذارید. به هر حال فراموش نکنید که امروز روز تعطیلتان است و شما باید وقتی را هم به خودتان اختصاص داده و حداقل هر از گاهی در میان کارها به خودتان هم استراحت بدهید. مهم تر از همه باید مواظب باشید که در راه انجام وظایف و رسیدن به خواسته هایتان نسبت به سلامت خود بی تفاوت نباشید

فال روزانه متولدین مهر

امروز یک دوست صمیمی و یا عشقتان دچار افسردگی شده است و شما وقت زیادی را در کنار او خواهید گذراند تا حالش را بهتر کنید. در طول روز حال او مدام بین ناراحتی و خوشی متغیر خواهد بود و تحمل این وضع برای شما بسیار دشوار به نظر خواهد رسید چون نمی دانید دقیقا چه واکنشی باید از خودتان نشان دهید. شما هر کاری که از دستتان برمی آید را انجام دهید، اما سعی کنید اوضاع را در جهتی که خودتان می خواهید پیش ببرید. به او اجازه بدهید سر فرصت با این حال روانی خود کنار بیاید. به احتمال زیاد تا پیش از پایان یافتن امروز حال این شخص به وضع عادی باز خواهد گشت و از شما به خاطر این که در کنار او بوده اید قدردانی خواهد کرد.

فال روزانه متولدین آبان

شما معمولا در رویارویی با مشکلات و مسائل مختلف خلاقیت بسیاری از خودتان نشان می دهید، اما امروز احساس می کنید که انگار چشمه ی خلاقیتتان خشک شده است و اصلا نمی دانید که چکار باید بکنید. هر چقدر هم که تمرکز داشته باشید و سعی کنید ایده ها و راه حل های جدیدی پیدا کنید نتیجه باب میلتان نخواهد بود. این وضعیت به حال جسمانی شما باز می گردد و برای مبارزه با آن بهترین کاری که از دستتان برمی آید این است که امروز را به خودتان استراحت داده و سعی کنید تا جای ممکن از خودتان کار نکشید. مسائل و مشکلات این یک روز را هم می توانند منتظر بمانند تا شما انرژی و توان خود را بار دیگر یک جا جمع کرده و به مبارزه با آنها بروید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز شما با یک بحران دشوار روبرو خواهید شد! یک نفر که برای شما ارزش و اهمیت زیادی دارد امروز از شما تقاضا خواهد کرد کاری را برای او انجام دهید که در حالت عادی حاضر به انجام آن نیستید و حتی فکر کردن به آن هم برایتان خوشایند نیست. شما هیچ تمایلی به انجام این کار ندارید، اما طرف مقابلتان به کمک شما نیاز داد. پیش از پذیرفتن و یا رد این تقاضا همه ی جوانب را به دقت در نظر بگیرید و به این فکر کنید که انجام دادن و یا ندادن این کار چه تأثیراتی روی شما و طرف مقابلتان خواهد گذاشت. در نهایت در نظر داشته باشید که شما مجبور نیستید برای رضایت یک نفر دیگر روی عقاید و باورهای خود پا بگذارید.

فال روزانه متولدین دی

امروز شما بی آن که دلیلش را بدانید احساس دلتنگی و افسردگی می کنید و احتمالا زمان زیادی را صرف فکر کردن به این که چه چیزی باعث ایجاد این حالت در شما شده است خواهید کرد. به احتمال زیاد هیچ دلیل خاصی برای این حالت شما وجود ندارد و در واقع این وضع از حال جسمانی شما ریشه می گیرد. با کمی ورزش و تحرک خواهید توانست به این حالت های خود غلبه کنید، پس به جای این که کنج خانه نشسته و به دلیل افسردگی خود فکر کنید از خانه بیرون بزنید و به پیاده روی، کوهنوردی و یا هر فعالیت دیگری که ضربان قلبتان را بالا برده و خون بیشتری را در رگ هایتان به جریان در خواهد آورد بپردازید. تا شب خواهید دید که حالتان کاملا خوب شده است

فال روزانه متولدین بهمن

امروز بالاخره پس از یک انتظار طولانی فرصت دیدار با عشقتان برای شما فراهم خواهد شد و برنامه هایتان بالاخره با هم جور در خواهند آمد. این موضوع باعث خواهد شد که بخش عمده ای از روز را خوشحال و پر انرژی باشید و چشمتان به ساعت باشد تا هر چه زودتر به دیدن این عزیز بروید. شما حرف های زیادی برای گفتن به او دارید، اما اگر این ملاقات را زیادی طولانی کنید نخواهید توانست به موقع به قرارهای بعدی که با دوستان و اعضای خانواده دارید برسید و حتی اگر بتوانید خودتان را به موقع برسانید هم احساس خستگی و بی حوصلی خواهید کرد. شما که نمی خواهید دوستان و خانواده تان را با خستگی و بی حوصلگی از خودتان ناراحت کنید؟!

فال روزانه متولدین اسفند

امروز بیشتر اعضای خانواده در خانه نیستند و هر یک به دنبال کارها و برنامه هایی هستند که برای امروزشان داشته اند. این موضوع باعث خواهد شد که اگر در خانه بمانید به شدت احساس تنهایی کنید و حتی دچار افسردگی شوید. پس شما هم در خانه نمانید و اگر تا به حال قراری با دوستانتان نگذاشته اید همین حالا با آنها تماس بگیرید و مقدمات یک دور همی دوستانه را فراهم کنید. البته که همه ی ما به کمی تنهایی نیاز داریم و حتی این تنهایی فرصت انجام  کارهایی که برای مدت ها پشت گوش انداخته بودید را به شما خواهد داد، اما هر چیزی به اندازه اش خوب است و اگر زیاد شود می تواند مضر باشد

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: