سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از فوت یک نفر و مصدوم شدن چهار نفر دیگر در اثر برخورد خودروی سراتو با پایه فلزی پل خبر داد.

جلال ملکی گفت: ساعت ۲۲:۳۵ شب گذشته یک مورد حادثه تصادف در بزرگراه شهید کاظمی مسیر جنوب به شمال، نرسیده به پاسگاه نعمت‌آباد به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اعلام شد و بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده کردند که یک دستگاه خودروی سواری سراتو با پنج نفر سرنشین که سه آقا و دو خانم جوان بودند که به دلیل نامشخصی از مشیر منحرف شدند و با گاردریل‌ها، تیربرق و پایه‌های فلزی یک‌پل عابر پیاده برخورد کرده بودند و در نهایت خودرو به‌صورت نیمه واژگون متوقف شد.

وی اظهار کرد: پیش از رسیدن آتش‌نشانان چهار نفر توسط اشخاص حاضر در محل از خودرو خارج شده بودند و یک خانم جوان داخل خودرو محبوس بود که آتش‌نشانان عملیات رهاسازی و نجات را آغاز کردند و خانم را خارج کردند.

ملکی اظهار کرد: با حضور عوامل اورژانس هر پنج نفر تحویل عوامل اورژانس شدند که در معاینات مشخص شد یک آقا در حدود ۲۴ سال متأسفانه به‌دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه محل برای بررسی علت حادثه تحویل عوامل پلیس راهور شد، گفت: از رانندگان محترم و به‌ویژه جوانان تقاضا دارم هنگام رانندگی با خودروی مطمئنه حرکت کنند و به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند.

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۹ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: