رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشکده علوم پزشکی تربت‌جام از فوت دو کودک ۴ و ۸ ساله به دلیل آتش‌سوزی و سوختگی شدید خبر داد.

علی لطفی گفت: امروز جمعه و با اعلام یک مورد وقوع آتش‌سوزی در روستای خیرآباد بالاجام به مرکز ارتباطات اورژانس تربت‌جام بلافاصله یک دستگاه آمبولانس از پایگاه شهری نصرآباد به محل حادثه اعزام شد.

وی اظهار کرد: به محض رسیدن پرسنل اورژانس و انجام ارزیابی‌های اولیه مشخص شد که متأسفانه دو کودک دختر ۴ و ۸ ساله به دلیل آتش‌سوزی کپسول پیک نیک دچار سوختگی شدید شده بودند.

لطفی با اظهار تأسف از اینکه این دو کودک قبل از رسیدن پرسنل اورژانس فوت نموده بودند، عنوان کرد: این حادثه یک مصدوم بزرگسال نیز داشته که دچار سوختگی از ناحیه صورت و اندام شده بود که پس از انجام اقدامات درمانی اولیه برای سایر اقدامات درمانی منتقل بیمارستان سجادیه تربت‌جام شد.

 رئیس اورژانس تربت‌جام ضمن عرض تسلیت و همدردی با تمام همشهریان عزیز و خانواده‌های این عزیزان یادآور شد: در هنگام استفاده از تمام وسایل و ابزارهایی که امکان بروز حادثه را دارند از صحت و سلامت وسیله اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به استفاده نمایید.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه این چندمین حادثه ناگوار طی چند ماه گذشته در شهرستان تربت‌جام بوده است.

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: