مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در گزارشی نوشت: اجرایی نشدن وعده جهاد کشاورزی عامل آشفته بازار میوه شب عید شده است.

فرزاد آقایی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در گزارشی به رئیس سازمان تعزیرات گفت: رؤسای شعب با توجه به نارضایتی مردم به صورت شبانه‌روزی در میادین تره بار مستقر شدند و سعی کردیم میوه باکیفیت و قیمت مناسب به دست مردم برسد.

وی در قرارگاه گشت‌های مشترک طرح نوروز و ماه مبارک رمضان گفت: یکی از حوزه‌های ورود سازمان تعزیرات حکومتی در بازار شب عید، موضوع میوه و تره بار بود که میوه از جهت تأمین و تنظیم بازار وضع خوبی نداشت.

آقایی افزود: با اینکه جهاد کشاورزی مسئولیت عرضه ۴ هزار تن پرتقال و ۲ هزار تن سیب را به عهده گرفته بود اما متأسفانه تا شب عید نتوانست هزار تن نیز توزیع کند و از طرف دیگر میوه‌های توزیع شده به خصوص سیب، کیفیت لازم را نداشت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران با بیان اینکه میوه در میدان ارزان‌تر از قیمت تنظیم بازاری بود، گفت: رؤسای شعب با توجه به نارضایتی مردم به صورت شبانه‌روزی در میادین تره و بار مستقر شدند و سعی کردیم میوه باکیفیت و قیمت مناسب به دست مردم برسد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران تعطیلی میدان تره و بار از دیگر دلایل ایجاد اختلال در قیمت‌ها و توزیع میوه‌ها خواند و افزود: با باز شدن میدان تره و بار و نظارت تعزیرات حکومتی، امیدواریم در چند روز آینده مشکلی در این زمینه نداشته باشیم.

آقایی رویکرد تعزیرات در این طرح را پیشگیرانه عنوان کرد و افزود: طرح توزیع گوشت تنظیم بازار برای اولین بار در میدان بهمن تهران با نظارت سازمان تعزیرات حکومتی باعث کاهش ۳۰ الی ۴۰ هزار تومانی قیمت این کالا شد.

به گفته آقایی پایانه‌ها، فرودگاه و راه‌آهن از دیگر نقاط تمرکز تعزیرات حکومتی در ایام شب عید است که با همکاری دادستانی اقدامات خوبی برای برخورد با دلالان فروش بلیط انجام شده است.

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: