پسر جوان در اقدامی هولناک پدر و مادرش را با چکش به قتل رساند و جسد آنها را برای پنهان ماندن این جنایت، داخل چاه خشک‌شده در خانه‌باغ‌شان انداخت.

سرهنگ حسین تُرکیان، رئیس پلیس اصفهان در خصوص این قتل‌عام خانوادگی گفت: ساعت ۱۹ شنبه ۹ اردیبهشت‌‌ماه، مأموران پلیس اصفهان در جریان کشف اجساد یک زن ۶۵ ساله و شوهر ۷۳ ساله‌اش از داخل چاه آب داخل خانه‌ای در یکی از محله‌‌های شهر کوشک از توابع خمینی‌شهر قرار گرفتند و خیلی زود تیم ویژه‌ای از پلیس آگاهی و کارشناسان بررسی صحنه جرم در محل حاضر شدند.

پس از خارج کردن اجساد این زوج از عمق ۱۰ متری چاه آب، تحقیقات کلید زده شد و مأموران پی بردند، پسر چهارم این خانواده که جوانی ۴۱ ساله است ۴ ساعت قبل به خانه پدر و مادرش مراجعه کرده و با ضربات هولناک چکش آنها را به قتل رسانده و جسد آنها را داخل چاه انداخته و پا به فرار گذاشته است.

همین سرنخ‌ها کافی بود تا کارآگاهان با اقدامات اطلاعاتی و فنی این جوان را در یکی از محله‌های خمینی‌شهر ردیابی و در یک عملیات غافلگیرانه او را که مشکل روحی و روانی دارد، دستگیر کردند.

پسر جوان پس از دستگیری ادعا کرد، به‌خاطر بی‌توجهی پدر و مادرش و تبعیض‌هایی که بین او و دیگر اعضای خانواده‌اش می‌گذاشتند و به‌خاطر اینکه او را در بیمارستان روحی و روانی بستری کرده‌اند به خشم آمده و در یک اقدام انتقام‌جویانه دست به قتل پدر و مادرش زده است.

جزئیات از شاهدان ماجرا

یکی از اهالی محل در خصوص جزئیات این پرونده  گفت: خانواده شهبازی ۵ فرزند دختر و پسر دارد که پسر ۴۱ ساله‌شان در اقدامی هولناک دست به قتل پدر و مادرش زد و این در حالی است که یکی دیگر از فرزندان خانواده شهبازی دچار بیماری روحی و روانی است که شرایط سرپرستی او با این جنایت سخت‌تر شده است.

وی گفت: خانواده شهبازی یک خانه‌باغ بزرگ دارد که آن را بین فرزندانش تقسیم کرده بود و پسرش که دست به این قتل زده در کنار خانه پدر و مادرش است.

در حیاط خانه قربانیان جنایت یک چاه ۱۲ متری است که خشک شده بود و پسر خانواده پس از قتل هولناک جسد پدر و مادرش را داخل این چاه انداخته بود.

مرد جوان ادامه داد: ۲ ماه قبل پسر جوان در درگیری‌ای که با خانواده‌اش داشت، پدرش را مصدوم کرد و پدر خانواده با توجه به اینکه فرزندش دچار بیماری روحی و روانی است، تصمیم گرفت او را به آسایشگاه بیماران اعصاب و روان منتقل کند، اما پس از چند روز پسر خانواده به پدرش قول داد که داروهایش را بموقع مصرف کند و با این شرط توانست دل پدرش را به دست آورد و با رضایت خانواده‌اش از آسایشگاه بیرون آمد و به خانه بازگشت.

 وی افزود: از یک ماه قبل پسر خانواده دوباره شروع به ایجاد دردسر و درگیری با خانواده‌اش کرد تا اینکه با حضور پلیس و مأموران آتش‌نشانی متوجه این جنایت هولناک شدیم.

افشای راز قتل در خانه‌باغ

مرد جوان در خصوص افشای راز این قتل گفت: خواهر پدر خانواده بارها با برادرش تماس گرفته بود، اما کسی جوابگو نبود به همین خاطر نگران شده و به خانه برادرش مراجعه می‌کند و داخل خانه با رد خون روبه‌رو شده و با توجه به اتفاقاتی که در گذشته پسر خانواده رقم زده بود، با پلیس تماس گرفت و ساعت ۷ شب بود که پلیس و مأموران آتش‌نشانی شهر کوشک در محل حاضر شدند و راز این قتل خانوادگی فاش شد. در بررسی‌ها مشخص شد، پسر خانواده صبح روز جنایت در حالی‌که پدر و مادرش خواب بودند با چکش سراغ آنها رفته و دست به این قتل زده است. بنا بر این گزارش، جسد پدر و مادر پس از بررسی در پزشکی قانونی صبح دیروز برای مراسم خاکسپاری در اختیار خانواده‌اش قرار گرفت و متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس قرار دارد.

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۶ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: