فال چای روزانه خود را در سایت مه شو بخوانید و از طالع امروز خود مطلع شوید.

هخمهعمخذا

فال چای متولدین فروردین

امروز ممکن است با همسر یا دوست خود اختلاف نظرهایی پیدا کنی و حتی واکنش بیش از حد به موضوع نشان دهی. این مسئله تنها به این دلیل است که چند روز اخیر بیش از حد طبیعی احساس آسیب پذیری داشته ای.

معمولا در تنش ها زود عقب نشینی می کنی اما این بار بهتر است نظر خود را بیان کرده و کمی پافشاری به خرج دهی. گاهی اوقات قربانی کردن خود هزینه بسیار بالایی دارد.

سخنی برای امروزت: از جایی که هستی شروع کن، از آن چه داری استفاده کن، کاری که می توانی را انجام بده – “آرتور اش”

فال چای متولدین اردیبهشت

امروز احتمالا دچار خشم و عصبانیت می شوی و نسبتا متخاصم به نظر می رسی. این مسئله نتیجه خودداری کردن از انتقاد نسبت به دیگران می باشد که موجب خود خوری شده و به عصبانت منجر شده است.

ممکن است حتی انفجاری روانی در پیش داشته باشی که به احتمال زیاد اجتناب ناپذیر می باشد. چه بهتر که آزادانه نظراتت را بیان کنی و مطمئن باشی که در نهایت آتش می خوابد و فردا دوباره بهترین دوستان یکدیگر خواهید بود.

سخنی برای امروزت: صبر داشته باش، دردها تمام می شود.

فال چای متولدین خرداد

امروز کمی دچار سردرگمی می شوی و از خودت می پرسی در دنیای اطرافت چه می گذرد؟ از یک سو افکار هماهنگ و انسان دوستانه ای درباره خانواده و محیط کار خود داری و از سوی دیگر دوست داری همه چیز از بین رفته و دوباره شروع کنی.

مجبور هستی انتخاب کنی، در هر صورت با توجه به خلق و خوی امروزت و آتشی که در درونت شعله ور شده سازش کردن دشوار است، سعی کن زیاده روی نکنی.

سخنی برای امروزت: تغییری باش که دوست داری در دنیا شاهد باشی – “مهاتما گاندی”

فال چای متولدین تیر

مدتی است درگیر برنامه ریزی برای آینده هستی اما احتمالا باید درباره مسائلی تصمیم بگیری که نتایج آن ها چند ماه آینده ظاهر خواهند شد.

به عنوان مثال ممکن است مجبور شوی به نقطه دوری نقل مکان کرده یا فرزندت را در مدرسه جدید ثبت نام کنی. بی شک موارد مشابه این ها تصمیمات مهم هستند و باید درباره آن ها با عزیزانت مشورت کنی.

سخنی برای امروزت: ثروت به داشتن پول زیاد نیست، بلکه به این است که گزینه های زیادی داشته باشی – “کریس راک”

فال چای متولدین مرداد

امروز کمی بی ثباتی برای تو دور از انتظار نیست. به نظر می رسد هیچ کس جرات مخالفت با تو را ندارد و نمی تواند ادعا کند ایده هایت را از دیگران گرفته ای، چرا که نوسانات خلقی ات می تواند به عصبانیت بینجامد.

به جای آن که هر چه در ذهن داری به زبان بیاوری و بعدا پشیمان شوی بهتر است افکارت را روی کاغذ بنویسی و اگر احساس می کنی نیاز به حرف زدن داری حتما دو بار فکر کن و بعد آن را به زبان بیاور.

سخنی برای امروزت: آمادگی کلید موفقیت است – “گراهام بل”

فال چای متولدین شهریور

از صحبت کردن برای آن چه که درست است اجتناب نکن حتی اگر به معنای رویارویی با فرد قدرتمندی باشد. کوچک ترین بی عدالتی را نباید تحمل کرد و درستش نیز همین است.

زمانی که نظر خود را بیان می کنی باعث می شوی دیگران به تو احترام بگذارند. امروز حس می کنی مجبور هستی این کار را بکنی که به تو کمک زیادی نیز خواهد کرد.

سخنی برای امروزت: زندگی بدون کمی ریسک چه معنی می دهد؟! – “جی کی رولینگ”

فال چای متولدین مهر

از آن جا که معمولا از گفتن آن چه در ذهن داری ابایی نداری، دائما به خاطر حرف هایی که می زنی به دردسر می افتی.

درست است که با همین کلام تند و تیز در موقعیت های سخت توانسته ای تنش ها را به بخوابانی اما مواقعی هست که کلمات محبت آمیز راه موثرتری برای رساندن یک نکته مهم به دیگران می باشد، چرا آن را امتحان نکنی؟

سخنی برای امروزت: زمانی که بفهمی سوال واقعی چیست، جواب را نیز خواهی یافت – “داگلاس آدامز”

فال چای متولدین آبان

این احتمال وجود دارد که از یکی از عزیزانت خشمگین شوی. رفتار توهین آمیز او برایت قابل قبول نیست، به خصوص این که مدت زمان زیادی است یکدیگر را می شناسید.

دعوای شما بر سر هر چیزی که باشد در دل آن حس نا امیدی و نگرانی از پایان یافتن یک دوستی موج می زند، پس سعی کن چندان واکنش نشان ندهی و نظراتت را با ملایمت بیان کنی.

سخنی برای امروزت: عبور از یک تجربه دردناک درست شبیه پریدن میمون از یک درخت به درخت دیگر است، برای این که جلو بروی باید شاخه قبل را رها کنی – “سی اس لوئیس”

فال چای متولدین آذر

امروز لازم است مراقبت رفتارهای یک شخص خاص از اطرافیانت باشی. او قصد دارد زندگی ات را بر هم زده و ممکن است حتی شایعاتی درباره تو پخش کند.

بهتر است به این موضوع اهمیت نداده و با او وارد بحث و جدال نشوی چون ارزشش را ندارد.

سخنی برای امروزت: مشکل این است که فکر می کنی تا ابد وقت داری – “بودا”

فال چای متولدین دی

اگر شغلی هم خانواده شغل مادر یا پدرت داری ممکن است امروز از خودت بپرسی آیا این شغل انتخاب خودت بوده یا از قبل تعیین شده است. آیا مسیر شغلی ات را به میل خودت انتخاب کرده ای؟ اگر جوابت منفی است، به این فکر کن که در این لحظه چه کاری می توانی انجام دهی؟

امروز حس سرکشی در وجودت طغیان می کند و به استقلال بیشتر فکر می کنی. ممکن است بخواهی در شغل فعلی ات آزادی بیشتری داشته باشی.

سخنی برای امروزت: فرصت ها اتفاق نمی افتند بلکه این تو هستی که آن ها را ایجاد می کنی – “کریس گروسر”

فال چای متولدین بهمن

در تصمیم گیری های عاشقانه بیشتر احتیاط کن، چرا که امروز ممکن است احساساتت چندان در کنترل تو نباشند و احساس ناراحتی، عصبی بودن یا آشفتگی داشته باشی.

بهتر است روی آرامش خود کار کرده و زمانی با همسرت گفتگو کنی که از نظر روانی آمادگی اش را داشته باشی.

سخنی برای امروزت: هرگز اجازه نده کسی که قدرت بله گفتن ندارد به تو نه بگوید! –

فال چای متولدین اسفند

اگر با هنر سر و کار داری امروز روز خوبی برایت خواهد بود زیرا تمایل زیاد به پیگیری پروژه های هنری در وجودت موج می زند. به آرزوهایت توجه داشته باش و بدان که می توانی استعدادهای دیگران را تقویت کنی.

در محیط کار احتمالا مورد توجه کارفرما قرار خواهی گرفت که ممکن است ارتقای شغلی نیز به همراه داشته باشد.

سخنی برای امروزت: برنده شده همه چیز نیست اما تمایل به برنده داشتن همه چیز است – “وینس لومباردی”

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: