تست‌ هوش برای سنجش IQ ابداع شده‌اند. Intelligence Quotient یا ضریب هوشی، معیاری برای تعیین هوش افراد است که از طریق تست‌ هوش به‌دست می‌آید. در سال ۱۹۰۴ دولت فرانسه تصمیم گرفت قواعد آموزشی جدیدی ایجاد کند؛ به همین دلیل به‌دنبال روشی برای ایجاد تمایز بین دانش‌آموزان عادی و دانش‌آموزانی که از همسن و سالان خود عقب‌تر بودند می‌گشت. هدف از این کار این بود که دانش‌آموزانی که نسبت به سایرین هوش پایین‌تری دارند، به مدارس خاصی بروند تا آموزش‌های ویژه‌ای دیده و در روند آموزش بقیه دانش‌آموزان خللی ایجاد نکنند. روانشناسی به‌ نام «آلفرد بینه» به همراه همکار خود مامور این کار شدند. بینه معتقد بود هوش افراد منعطف است و قابلیت تغییر دارد؛ بنابراین اگر به دانش‌آموزانی که روند رشد کندتری دارند آموزش‌های خاصی داده شود، می‌توان هوش آن‌ها را بالاتر برد. در نتیجه این تحقیقات، تست هوش بینه طراحی و به دولت فرانسه ارائه شد. ضریب هوشی در واقع امتیازی است که مشخص می‌کند هوش یک فرد نسبت به سایر افراد جامعه در چه وضعیتی قرار دارد. این امتیاز از طریق انجام تست هوش IQ استاندارد مشخص می‌شود.کارشناسان می گویند فقط افراد با هوش می توانند این تست را حل کنند. شما چطور، آیا شخص باهوشی هستید؟

به عکس زیر دقت کن و تو چالش امروز ما شرکت کن.در این آزمون تشخیص دهید کدامیک از این سه جوان باید به قرار ملاقات با کسی برود؟

تست هوش

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

تونستید جواب درست رو پیدا کنید؟ اگر هنوز موفق نشدید به پایین صفحه مراجعه کنید .

تست هوش

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست هوش:

تست هوشپاسخ آزمون شناخت مرد عاشق: بسیاری از کاربران اولین فرد از سمت چپ را جوان عاشق معرفی کرده اند. آنها معتقدند که او چهار جعبه هدیه در کمدهای لباسش دارد و او قصد دارد یکی از این جعبه های هدیه را به معشوقه اش هدیه دهد. اما اگر دقت کنید، او خیلی آرام به نظر می رسد و استرس و اضطراب یک قرار عاشقانه را ندارد. مرد سمت راست نیز چنین است. اما اگر به مرد وسطی نگاه کنید متوجه خواهید شد که او به گوشی اش نگاه می کند. احتمالاً به پیام های رد و بدل شده با معشوقه اش نگاه می کند. او کوله پشتی خودش را به شانه اش انداخته و قصد دارد خیلی سریع باشگاه را ترک کرده تا به سر قرار خود برسد. شما چه فکر می کنید؟

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۳۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: