مرد جوان از ورامین خود را به خانه برادرزنش در مسعودیه رساند تا نقشه شوم اسیدپاشی خود را اجرا کند.

مرد جوان پس از درگیری خانوادگی به روی همسر و فرزند 12 ساله اش اسید پاشید. اسیدپاشی در محله مسعودیه رخ داد. در این اسیدپاشی 2 نفر مجروح شدند. ماموران پلیس برای تحقیقات از اسیدپاشی در صحنه جنایت حاضر شده و مرد میانسال از صحنه اسیدپاشی فرار کرد. در پرونده اسیدپاشی این مرد همچنان فراری و تحت تعقیب است.

دیرآمدن دختر جوان به خانه برای مادر و پسر 12 ساله دردسرساز شد. صبح امروز دوشنبه 11 آذرماه، مرد جوان از ورامین خود را به خانه برادرزنش در مسعودیه رساند تا نقشه شوم اسیدپاشی خود را اجرا کند.

مادر و پسر تهرانی پس از حمله اسیدی توسط پدر خانواده بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند.

پرسنل اورژانس پس از مشاهده قربانیان اسیدپاشی با تماس تلفنی ماموران کلانتری 157 مسعودیه را در جریان این حادثه قرار دادند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری و کارآگاهان پلیس آگاهی با هماهنگی محمد زارع، بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امورجنایی در بیمارستان حاضر شده و تحقیقات ابتدایی آغاز شد.

کارآگاهان پلیس در بیمارستان با مادر 45 ساله و پسر 12 ساله ای رو به رو شدند که از ناحیه صورت، دست و پا به براثر اسید پاشی از سوی پدر خانواده دچار سوختگی شدند.

کارآگاهان پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات شاهد عینی حادثه اسیدپاشی را هدف تحقیق قرار داده و در تحقیقات مشخص شد مرد جوان پس از مراجعه به خانه برادرزنش در سالن پذیرایی به همسر و فرزندش اسید پاشی کرده است. همچنین تحقیقات پلیسی حکایت از آن داشت که زن و شوهر میانسال 2 فرزند دختر و پسر دارند که دلیل اختلافات خانوادگی بخاطر دیروقت مراجعه کردن دختر جوان به خانه شان بوجود آمده است.

بررسی های کارآگاهان پلیس آگاهی نشان داد، شب قبل از حادثه مادر خانواده پس از مشاجره  همراه با فرزند 12 ساله خود به خانه برادر خود آمده و به خاطر قهر با همسر شب را در آنجا سپری کرد که همسر خمشگین زن روز بعد به خاطر مشکلات خانوادگی که شب قبل با آن رو به رو بودند با خشم و هدف اسیدپاشی به خانه برادرزنش می رود.

بنابراین گزارش، قربانیان اسیدپاشی به دلیل سطحی بودن سوختگی از بیمارستان مرخص شدند و با دستور محمد زارع بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران پرونده به اداره شانزدهم پلیس آگاهی برای دستگیری متهم ارجاع شد.

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱۱۲۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: